Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, isnow είπε:

1 μετρο πριν κάποιοι..τώρα με αυτό πάνε για δύο...χαχαχαχαχα..

Ναι μένα μαλλον λες χαχαχα..ήπειρος δυτικη μακεδονια θεσσαλια και δυτικη στερεά τκ απόλυτο χιονοθαχιμο ουτε ξερω εγω αν εχει ερθει ποτε τετοιο χαμηλο πορτοκαλί χρωματα χιονουετος απιστευτα πραγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον θα το πω σημερα με 1050 στη σκανδιναβια δεν γινετε ο αυλωνας να ερθει καθετα στην χωρα ειναι δεδομενο οτι θα ειναι πλαγιαστος...η ταση ειναι ειναι να δυτικιση η ιστορια μεχρι τεταρτη λιγο ακομα...αυτο δν σημαινει οτι δεν θα χιονισει σχεδον σε ολη την ελλαδα για να προλαβω μερικους...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ναι μένα μαλλον λες χαχαχα..ήπειρος δυτικη μακεδονια θεσσαλια και δυτικη στερεά τκ απόλυτο χιονοθαχιμο ουτε ξερω εγω αν εχει ερθει ποτε τετοιο χαμηλο πορτοκαλί χρωματα χιονουετος απιστευτα πραγματα 

Ο ηπειρωτικός κορμός στα κοκκινα....σκεψου τι βάζω εδώ καρδίτσα χαχα καλά και εσεις χαμός..χαμός παντου βασικά..πλυν ελαχιστων περιοχών..πολύ καλό ραν..πάμε τζεμ ευρωπαίο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Ο ηπειρωτικός κορμός στα κοκκινα....σκεψου τι βάζω εδώ καρδίτσα χαχα καλά και εσεις χαμός..χαμός παντου βασικά..πλυν ελαχιστων περιοχών..πολύ καλό ραν..πάμε τζεμ ευρωπαίο

70 ποντο χαβαλέ και συνεχίζει 40 ωρες χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε.  Όταν  λέμε είναι πολύ νωρίς εννοούμε ότι είναι πάρα πολύ πολύ νωρίς.

Κωσταρα το έχεις τερματίσει με την απαισιοδοξία σου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ιταλία Ισπανία Γερμανία μέσα στο παιχνίδι. Και βλέπουμε 

Αυτά δεν μου αρεσουν, ευτυχώς είναι νωρίς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ιταλία Ισπανία Γερμανία μέσα στο παιχνίδι. Και βλέπουμε 

Πως ειναι η Ισπανια μεσα με τετοιους μεσους ορους?

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...