Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Θα αλλαξουν αρκετα σε λιγες μερες οι χαρτες.Για να δουμε τι θα γινει με τους ανεμους.

Θαβει τα Γιαννενα ο τζιφος με σφοδρες χιονοπτωσεις.

Το λεκανοπεδιο των ιωαννινων στο κοκκινο του χιονουετου.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Μια εβδομάδα περίπου πριν τον Λεανδρο περιπου τα ίδια μας εδεινε....και είδαμε τι εγεινε....βεβαια η διάταξη είναι διαφορετική τώρα....εχει ψωμί ακόμα αν και πιστευω οτι δεν θα μείνει κανείς παραπονεμένος ακόμα στο παλαντζο είμαστε και οι ευκαιρίες θα είναι πολλες τωρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Θα αλλαξουν αρκετα σε λιγες μερες οι χαρτες.Για να δουμε τι θα γινει με τους ανεμους.

Θαβει τα Γιαννενα ο τζιφος με σφοδρες χιονοπτωσεις.

Τα Γιαννενα στο κοκκινο του χιονουετου.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Eλα μιλτο να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγα😀😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια σε 4 μερες τα λεμε δεν εχει νοημα ακομα...ειμαστε ακομα στις 200 ωρες...και πηγαμε μεσα σε 2 ραν απο αυτο

gfs-0-228_dou8.png.d795799a6e10becee6353d5c75a1923e.png

Σε αυτο

gfs-0-216_psp3.png.8c9f124931ec5ddc4324b13540d61ed9.png

τεραστια η αβεβαιοτητα στον ατλαντικο και γενικοτερα...10/2 η σοβαρη ενασχοληση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Τζεμ επικό ραν

Από το στόμα μου το πήρες. Αλλά γιατί δεν δείχνει καλο υετο; Αλλά θα μου πεις αυτό κοιτάς τώρα; Κάτσε να μας κάτσει σωστα η διάταξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Eλα μιλτο να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγα😀😀😀

Μακαρι φιλε Γιαννη να δουμε καλες χιονοπτωσεις σε Γιαννενα και Ηγουμενιτσα.Ερχεται πολυ ψυχος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειμαι επιφυλακτικος για παιο παντως οσον αφορα την περιοχη μου εχουν πολλα θετικα τα τρεξιματα εχουν και αρνητικα δεν μπορω να καταλαβω εαν δυτικησαν η πηγαν ανατολικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ειμαι επιφυλακτικος για παιο παντως οσον αφορα την περιοχη μου εχουν πολλα θετικα τα τρεξιματα εχουν και αρνητικα δεν μπορω να καταλαβω εαν δυτικησαν η πηγαν ανατολικα..

Βαγγέλη θα περιμένω δύο ημέρες και μετά καλά χιόνια σε όλη την Ελλάδα. Απλά θα ναι σε άλλο χρόνο ..όχι. Ίδια χρονική στιγμή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος στον μεσο ορο ανεβαζει αρκετα τον υποτροπικο παντως που προς το παρον δεν αποτελει προβλημα για εδω και εγκλωβιζει το υποψηφιο χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κοντρολ επικο σεναριο. Νομιζω βγαζει το μεγιστο απο αυτο που θα μπορουσαμε να παρουμε στην πρωτη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα προσήνεμα, το ραν αυτο (12αρι κυριο τζιφου) είναι ενδεικτικό του κινδύνου όπως αυτός διαγράφεται προς το παρόν: όσο περισσότερο ενισχύεται πλέον ο Σκανδιναβικός, τόσο λιγότερο να κατεβαίνει αυλώνας-ψύχος προς τα κάτω. Αλλά ένα ραν ειναι, υπάρχουν άλλα 25 με 30 μεχρι να δουμε τι θα γινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομιζω οτι τελικα ο μεσος ορος θα ειναι καλυτερος για εδω προς το παρον μ ενδιαφερει η πρωτη φαση και να μην την καθυστερει πολυ αλλα αν ειναι για κανα 10ωρο οκ πετρα να γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

νομιζω οτι τελικα ο μεσος ορος θα ειναι καλυτερος για εδω προς το παρον μ ενδιαφερει η πρωτη φαση και να μην την καθυστερει πολυ αλλα αν ειναι για κανα 10ωρο οκ πετρα να γινει

Βαγγελη με τετοιο σκανδιναβικο το μονο που φοβομαστε στην πρωτη φαση ειναι η βροχα ...και η ιταλια τιποτα αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...