Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χειρότερο θα βγει το 6ρι βέβαια δε με νοιάζει καθόλου γιατί θα αλλάξει 500 φορές μέχρι να βγάλει το ακριβές σενάριο.. Εγώ τα ανσαμπλ περιμενω να δω πως πάει ο μέσος ορος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγελη και τα μπλε γεωδυναμικα πιο απλωμένα στο σκανδιναβικο απο κάτω κατξ που σημαίνει ότι σαν αυλωνας μαλλον θα πάει πιο δυτικα 

αλλη κλιση αυλωνα ποθ στην πορεια θα παιξει μεγαλο ρολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιλαω για κυρια κωστα...αλλα και ανσμπλ του παιου δεν τα πανε και τοσο καλα φετος...τελος παντων εγω πιστευω οτι ολα τα μοντελα εχουν σημασια

Καλα ολα τα κοιταμε εννοειτε ..αλλα δυστυχως ακομα και βαθμολογικα να το παρεις το τζεμ ειναι πολυ καλυτερο φετος πατησε τριτη θεση ενω μετα τις 120 ωρες το παραλληλο περασα και το βασικο τζιφο χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλύτερο είναι να βγάλει χαμηλό κάπου.. μην το χάσουμε εντελώς το πρώτο..το άλλο καλυτερο είναι αποκοπή πάνω μας..δύσκολο το βλέπω για καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πολλή δυνατότερη η ύφεση που μπαίνει απο Ισπανό γαλλια 

λογικο ,οσο πιο βορεια ο σκανδιναβικος τοσο πιο μεγαλη αποσταση απο τον υποτροπικο στην ιβηρικη αρα πιο δυνατη και η υφεση που θα περασει απο γαλλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποδυναμωμένος αυλώνας και ίσως πιο δυτικά. Ισως όμως, να βγει καλύτερος για προσήνεμα (υετικά κυρίως)  σε σχέση με πριν, λόγω του οτι ο αυλώνας θα είναι πιο λεπτός και πιο "ευέλικτος"

Ας περιμένουμε λοιπόν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω γιατι νομιζω οτι στις 240 ωρες για προσηνεμα (17 φεβρουαριου)εκει κοντα θα βγαλει κατι πολυ καλο, αν κρινουμε απο το 0z το οποιο βγαζει ωραιο αντικυκλωνα και αρκετο ψυχος απο πανω μας... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγω γιατι νομιζω οτι στις 240 ωρες για προσηνεμα (17 φεβρουαριου)εκει κοντα θα βγαλει κατι πολυ καλο, αν κρινουμε απο το 0z το οποιο βγαζει ωραιο αντικυκλωνα και αρκετο ψυχος απο πανω μας... 

Αμα πηγαίνουμε πάλι στις 240 ώρες...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αποδυναμωμένος αυλώνας και ίσως πιο δυτικά. Ισως όμως, να βγει καλύτερος για προσήνεμα (υετικά κυρίως)  σε σχέση με πριν, λόγω του οτι ο αυλώνας θα είναι πιο λεπτός και πιο "ευέλικτος"

Ας περιμένουμε λοιπόν. 

Παντως το να λεπτυνει δε θα βοηθησει σιγουρα τα προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγω γιατι νομιζω οτι στις 240 ωρες για προσηνεμα (17 φεβρουαριου)εκει κοντα θα βγαλει κατι πολυ καλο, αν κρινουμε απο το 0z το οποιο βγαζει ωραιο αντικυκλωνα και αρκετο ψυχος απο πανω μας... 

Αν είναι να παμε παλι στις 240 ώρες και μετά, σωθήκαμε 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Παντως το να λεπτυνει δε θα βοηθησει σιγουρα τα προσηνεμα

Μήπως να θυμηθούμε τα χθεσινά πρωινά ? Για θυμίσου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! γιατί τα μοντέλα δείχνουν ότι ξεμένουμε από υετό εδώ πάνω? το μόνο που φαίνεται να κλείδωσε είναι το ψύχος?meteo,freemeteo και bbc weather όπως και το yr.no δείχνουν πασπαλίσματα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα μαρεσει το τρέξιμο τελικά... Θέλουμε να παρει η Βόρεια χώρα τα μέγιστα στη πρωτη φάση που σε μας δε θα έδινε και τίποτα αν ερχόταν και μετά να κάνουμε την αντεπίθεση μας στις 16-17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...