Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Άμα δεν ανέβει βορειότερα το χαμηλό, ο ανατολικός θα κάνει καλά τη δουλειά του και θα έχουν μια απλή αχνή συννεφιά τα Γιάννενα. 

ΜΟΝΟ αν ανέβει βορειότερα θα δείτε κάτι καλό. 

Με χαμηλό στη Νότια Πελλοπονησο δεν θα γίνει τίποτα στη ήπειρο. 

Βασιλη τον ανατολικο που τον ειδες; και λαβε υπόψιν σου τις θερμοκρασίες, όλα καλά θα πάνε φίλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Θέλω 70 ποντους στο χωριό μου. 

Μόνο με σενάριο Ευρωπαίου γίνεται αυτό. 

Και μαζι σου είμαι φίλε,αντε λίγο ακόμα χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες ελεγα απο Κυριακη ως Τεταρτη.Σημερα φαινεται να χιονιζει στην Αττικη απο Κυριακη ως Πεμπτη.Απιστευτα πραγματα στη σφαιρα της επιστημονικης φαντασιας.Μακαρι τι να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Βασιλη τον ανατολικο που τον ειδες; και λαβε υπόψιν σου τις θερμοκρασίες, όλα καλά θα πάνε φίλε.

Με το χαμηλό στη Νότια Πελλοπονησο δυστυχώς ανατολικό θα έχουν τα Γιάννενα. 

Μακάρι να πανε ολα καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εν τω μεταξυ, με αυτου του στυλ καταβαση απο τα ανατολικα μας, νομιζω θα εχουμε πολυ ευνοικες συνθηκες στα βορεια της Αττικης.. 

Modele GFS - Carte prévisions

Ποτε δεν χασαμε με ΒΒΑ-Β στριμ! 

Να χαμε να λεμε αλλα αν το παρατηρησεις λιγο θα δεις οτι δεν ειναι μακρια απ το να βγαλει συγκλιση αττικη..βδ αττικη εχει βδ 

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowjohn said:

επισης εχω ικανο τον χαρδαλια να βαλει δευτερα τριτη απαγορευση απο τις 6 ...αν το κανει θα κανουμε διαδηλωση

Ειναι ακραιο να κλεινει στις 6 καθημερινες γιατι τα σουπερμαρκετ και μαγαζια κτλ ειναι ανοικτα ως τις 9! Εκτος αν τα κλεισει και αυτα χαχα

Και επισης οπου εχει στρωμενο χιονι στον δρομο, ποιος τρελομπατσος θα πατησει με τη μηχανη; Αρα ανετα βγειτε και καθιστε, σιγα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

γενικα δεν ξερω ποσο θα κρατησει ο βορειοανατολικος....πιστευω θα εχει αρκετες ωρες βορια.....τι στο καλο....δινουν 40 χιλιοστα χιονουετου, το 1/4 να επεφτε ειναι 15 εκατοστα χιονι αφου θα ηταν ολα με αρνητικες

Και με βοριά καθαρό τρίχες έχει κάνει παλιότερα. Θέλουμε ΒΔ για σιγουριά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowjohn said:

ερωτηση...αν βγει και χιονισει οπως δειχνει..θα θυμαται κανενας τον σαπιο χειμωνα ?

Ναι φίλε... για κάθε 3 μέρες χειμώνα είχαμε περίπου 1 μήνα άνοιξη... ο,τι και να ρίξει ο χειμώνας είναι τραγικός... έξω θέλει αντιηλιακό και κοντομάνικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Σαβάζιος είπε:

Για άλλη μια φορά θα τρώμε σπορια βλέποντας τα χιόνια σε όλους τους άλλους σχεδόν. Ακόμα ελπίζω βέβαια στο 90 να βγει Χ με καλή πορεία για εμάς αλλά... 

Κι εγώ κάθε φορά ελπίζω αλλά τπτ. Εδώ δε μας χιόνισε τις προάλλες που τα έδειχναν όλα τα μοντέλα ευνοϊκά μέχρι τελευταία στιγμή τώρα  θα μας χιονίσει. Λίγη συννεφιά τι Σάββατο και μετά ήλιο με δόντια για Θράκη δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το τραβαει το σχοινι ακομη πιο πολυ ο γαλλος!!!!..τι βγαζει ρε...αν βγει τετοιο σεναριο παμε σε αλλη κατηγορια... arpegeeur-0-72.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snowjohn said:

ερωτηση...αν βγει και χιονισει οπως δειχνει..θα θυμαται κανενας τον σαπιο χειμωνα ?

Εγω αν ριξει 20ποντο στη Γλυφαδα και στον Πειραια δεν θα με νοιαζει, θα τον ξεχασω τον σαπιο χειμωνα. 

Αλλιως δεν ξεχναω τιποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

το τραβαει το σχοινι ακομη πιο πολυ ο γαλλος!!!!..τι βγαζει ρε...αν βγει τετοιο σεναριο παμε σε αλλη κατηγορια... arpegeeur-0-72.png

αγαπαμε Γαλλο παντα μας στηριζει στα δυσκολα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον τα 6αρια ειναι σουπερ!!!!!..μιλαμε καλυτερα απ οτι περιμενα κι εγω...το εκρεμμες στην τελευταια φαση των μεγαλων αλλαγων δειχνει πιο β.δυτικα τον αυλωνα πιο λεπτο και πιο δυνατη την υφεση της γαλλιας..οχι απλα παμε καλα αλλα ειμαστε ενα τσικ το να παμε σ αλλο επιπεδο.το αικον με το γαλλικο πλεον ειναι πολυ κοντα ενω και ο τζιφος εκανε καποια αρχικα βηματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

IMG_20210209_123047.jpg

Χαχαχαχ.. αν βγει κάτι παρόμοιο ( έστω δεκάποντο Σύνταγμα) ο @BrainA έχει υποσχεθεί κάτι . 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφος κλασικά φαίνεται σαν να τρεχει 1-2 ραν πισω. Αν επικεντρωθούμε σε ένα μοντέλο καθώς πέφτουν κ οι ώρες κ αυτό πούμε ότι είναι ο Ευρωπαίος, τότε είμαστε σχετικά καλά κ απέχουμε λίγο από το αρκετά καλά ή το μέτρια. Το κύριο του μας δίνει 8 κ κάτι χιλιοστά για σκ ενώ μ.ο. έπεσε κάπου στα 5-6. Γενικά λίγο χειρότερο από χθες αλλά οι διαφορές κ οι αριθμοί αυτοί δεν παίζουν κ πολύ μεγάλο ρόλο ακόμα. Αν έβγαινε πάνω κάτω ο υετός Λέανδρου, κάπου εκεί είναι τώρα πιστεύω, με τέτοιες Τ θα ήμασταν μια χαρά έτσι όπως έχει εξελιχθεί το πράμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, theodors3 είπε:

αγαπαμε Γαλλο παντα μας στηριζει στα δυσκολα😎

μας εφερε τον λεανδρο μονο του 3-4 μερες πριν απο το απολυτο τιποτα...τωρα ειμαστε 4-5 μερες πριν και εχουμε μοντελικη καβατζα...οποτε μπορουμε να φανταστουμε τι παιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...