Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Θύμισε μας λίγο τα σεναρια είναι βλέπεις και η ηλικία που δεν βοηθάει 🙄🙄

πλανο Α υποσεναριο 1 μεχρι 10 εκατοστα υποσεναριο 2 10 με 20 ..πλανο Β στα ορια του ιστορικου 20-40 πλανο Β πολυ ιστορικος πανω απο 40 και παιζει η απλη χιονοπτωση με το πρωτοφανες που συμβαινει μια στα 50 με 100 χρονια με ελαχιστες πιθανοτητες και τα δυο...το αικον ηδη πηγε σχεδον στο πλανο Β σεναριο 1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω πως απλα ειναι ενα σεναριο πιο κοντα στη πραγματικοτητα, κατι αρκετα θετικο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν οι βόρειοι φοβάστε κ τη σκιά σας πλέον.. Λόγω πέτρινων χρόνων.. 

Όταν είναι κάτι καλό είναι καλό τέλος.. Ααααα

Πάμε στον αμπαλο τζίφο τώρα... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τι μνημες ξυπνάμε θεέ μου 

icon-0-156.png

icon-0-162.png

gfs-2008021706-0-6.png

Και στην ημερομηνία σχεδον ίδια είναι.... Το χουμε αδέρφια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πλανο Α υποσεναριο 1 μεχρι 10 εκατοστα υποσεναριο 2 10 με 20 ..πλανο Β στα ορια του ιστορικου 20-40 πλανο Β πολυ ιστορικος πανω απο 40 και παιζει η απλη χιονοπτωση με το πρωτοφανες που συμβαινει μια στα 50 με 100 χρονια με ελαχιστες πιθανοτητες και τα δυο...το αικον ηδη πηγε σχεδον στο πλανο Β σεναριο 1

Δηλαδή θεωρουμε ότι μπορεί η Θεσσαλονίκη με τέτοια θέση χαμηλού 1015 να βγάλει πάνω από 20ποντο? Μακάρι παίδες εμένα δεν μου άρεσε..δεν κοιτάω ακόμα υετό κοιτάω διάταξη και θέση χαμηλού..ξεκαθαριζω

icon-6-174.png

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πλανο Α υποσεναριο 1 μεχρι 10 εκατοστα υποσεναριο 2 10 με 20 ..πλανο Β στα ορια του ιστορικου 20-40 πλανο Β πολυ ιστορικος πανω απο 40 και παιζει η απλη χιονοπτωση με το πρωτοφανες που συμβαινει μια στα 50 με 100 χρονια με ελαχιστες πιθανοτητες και τα δυο...το αικον ηδη πηγε σχεδον στο πλανο Β σεναριο 1

Χα χα χα δεν υπάρχεις Βαγγέλη, τα έχεις μελετήσει όλα 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Παμε τζιφοοοοοοοοοοοοο

william_wallace.jpg

Η εικόνα αυτή περιγράφει το μυαλό μου αυτή τη στιγμή...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Δηλαδή θεωρεουμε ότι μπορεί η Θεσσαλονίκη με τέτοια θέση χαμηλού 1015 να βγάλει πάνω από 20ποντο? Μακάρι παίδες εμένα δεν μου άρεσε..δεν κοιτάω ακόμα υετό κοιτάω διάταξη και θέση χαμηλού..ξεκαθαριζω

Δεν καταλαβαινω τι δεν σ αρεσει στο χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παμε για το 2-0..αυτος πρεπει ειπαμε να φαει γερο ξυλο..απο το 0 θα παει να δειχνει το μεγιστο σεναριο καπου στα κοντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν κοιταμε το κεντρο ρε παιδια..το βορειο τμημα του χαμηλου θα φλεγεται ειτε αυτο ειναι με κεντρο στην ιθακη ειτε στην μαλτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Πιο διπλωμάτης το αικον πεθαίνεις... Ούτε ένας να μην μείνει παραπονεμενος..... 

Από το στόμα μου το πήρες, αλτρουιστής το μοντελάκι 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θετικο ειναι οτι δεν εχουμε να κανουμε με αυλωνα που εχει κινηση ΒΑ προς ΝΔ οπως στις κλασσικες κακοκαιριες (πχ 2002 και 2008) που φερνει το καταραμενο για βορεια ελλαδα ΒΑ ρευμα,αλλα το ακριβως αντιθετο δηλαδη ΒΔ προς ΝΑ. Δηλαδη δεν εχουν καμια σχεση οι διαταξεις με τοτε. Ελπιζουμε σε αδυνατισμα του αυλωνα που θα βοθμηθησει σε βορειοτερη τροχια του χαμηλου. Χρονος υπαρχει και παμε τζιφε να το αλλαξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βγήκε το γαλλικό συγκινηθειτε ελεύθερα ...πάει για σεναριο βαγγελη β2 χαχαχα

2-0 από τα αποδυτηρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βγήκε το γαλλικό συγκινηθειτε ελεύθερα ...πάει για σεναριο βαγγελη β2 χαχαχα

WOW!!! PLAN B  SENARIO 1...ALL IN!!!! arpegeeur-0-102.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...