Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

6z Ευρωπαίου ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ! ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΤΙΚΑ Ο ΑΥΛΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΟΣ

Animated GIF
Animated GIF

Οοοο λογικα πιο ισχυρο χαμηλο και μαλλον ακομα καλυτερο δε ξερω αν κάποιος καταλαβαίνει καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Οοοο λογικα πιο ισχυρο χαμηλο και μαλλον ακομα καλυτερο δε ξερω αν κάποιος καταλαβαίνει καλυτερα

Ακριβώς αυτό... θα βαθύνει... ακόμα έχουμε να δούμε αλλαγές ασ ελπίσουμε να εχουμε ίδια τάση και στα 12ζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Ακριβώς αυτό... θα βαθύνει... ακόμα έχουμε να δούμε αλλαγές ασ ελπίσουμε να εχουμε ίδια τάση και στα 12ζ

Ευχαριστώ φίλε και για τους χαρτες να σαι καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μικρή αλλαγή  βλέπω. Παρόλα αυτά αλλαγή. Να δούμε το 12αρι. Καλύτερα να μπαλαντζάρει δυτικά παρά Τουρκία 

Γι μας είναι μεγάλη νικολα προς το καλό θα βαθύνει το χαμηλο και θα έχει υετο.....εσείς εξαρταστε απο αλλα πραγμτα που δε βλέπω μεγαλη αλλαγη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Γι μας είναι μεγάλη νικολα προς το καλό θα βαθύνει το χαμηλο και θα έχει υετο.....εσείς εξαρταστε απο αλλα πραγμτα που δε βλέπω μεγαλη αλλαγη

Εννοείται κοιτάω το μετά . Θέλουμε μωβ παντού είπαμε. Γρεβενά θαμμένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οοοο λογικα πιο ισχυρο χαμηλο και μαλλον ακομα καλυτερο δε ξερω αν κάποιος καταλαβαίνει καλυτερα

Πεταει πιο δυτικα τη μυτουλα αυτο σημαινει αυτο που βλεπεις πιο ισχυρο χαμηλο πιο πολυ υγρασια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Πεταει πιο δυτικα τη μυτουλα αυτο σημαινει αυτο που βλεπεις πιο ισχυρο χαμηλο πιο πολυ υγρασια...

Χάλασε για μας κάτι !;;;!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Παρακάτω παρακάτω ώρες μην μας κόβεις στο καλύτερο 😋😋

Χαχα δεν ειμαι εγω που το ανεβαζω αλλα ο Στελιος  αν και νομιζω το 6αρι μεχρι εκει πρεπει να φτανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πιστευω να εχουμε κανα διαγγελμα το απογευμα και να βγαλουν ζωνικη τα 12ρια?(Ηρεμα ρωταω να περασει,no politica...)😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως παραδόξως είμαι πολύ χαλαρός και δεν ξέρω γιατί 😛 Ισως επειδή βαθιά μέσα μου πιστεύω δεν θα γίνει κάτι ουσίας επειδή δεν θα έχει ΒΔ και το έχω αφήσει στην τύχη του και ότι βγει..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

Εγώ πάντως παραδόξως είμαι πολύ χαλαρός και δεν ξέρω γιατί 😛 Ισως επειδή βαθιά μέσα μου πιστεύω δεν θα γίνει κάτι ουσίας επειδή δεν θα έχει ΒΔ και το έχω αφήσει στην τύχη του και ότι βγει..

Το βασικοτερο ειναι οτι θα εχουμε βαρβατο ωραιο ΒΒΑ-ΒΑ σε ολα τα στρωματα, το οποιο ηταν σε ελλειψη φετος.. Και νομιζω ολη η γραμμη μας και η Αττικη και ο Βολος κατι κανει αυτον τον ανεμο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ πάντως παραδόξως είμαι πολύ χαλαρός και δεν ξέρω γιατί 😛 Ισως επειδή βαθιά μέσα μου πιστεύω δεν θα γίνει κάτι ουσίας επειδή δεν θα έχει ΒΔ και το έχω αφήσει στην τύχη του και ότι βγει..

αυτη τη στιγμη ο βολος παιζει μεταξυ τιποτα-πασπαλας και θαψιματος....ολα τελευταια στιγμη θα φανουν...αν και ο βολος ειναι πρωταθλητης στις μουφες οποτε τουλαχιστον ειμαστε προετοιμασμενοι αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι το αγαπημενο μου μοντελο να ξεφτιλιστει. Ας ειναι αυτη η μοναδικη φορα που θα βγει λαθος. Προλαβαινει παντως να αλλαξει,ας κανει την αρχη στο 12αρι με το χαμηλο βορειοτερα. Αλλαγες θα υπαρχουν και σημερα και αυριο παντως αφου ακομα υπαρχουν δεδομενα των πραγματικων συνθηκων οπως πχ το χαμηλο 985 ανοιχτα της ισπανιας,τα οποια επηρεαζουν την εξελιξη των πραγματων.

 

Παμε γερα για το 12αρι της μακεδονιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...