Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ΚΙΝΕΖΟ!!!!!!!

Να πλένετε το στόμα μας σας πριν μιλήσετε για αυτόν!!! ΤΕΛΟΣ!!!

Γιαπωνέζο θα εννοεις χαχα..επικό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Λοιπόν το κύριο του ευρωπαικου μας χιονιζει από το βραδυ της Κυριακης μέχρι το βραδυ της Τριτης με κατα περιοδους εντονες χιονοπτωσεις...και μετα ξυπνήσαμε!

Ο τζιφος ειχε καλυτερο σεναριο στα πρωινα του!....ειχε και την Τεταρτη μεσα! Ο χιονιας που σεβεται τον εαυτο του κραταει 3 μερες! χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

και επειδη όπως είπα πριν άρχισε να αχνοφαίνεται αυτό το σενάριο πάρτε αποκοπή από Ναύτη προς το παρόν 

navgem-0-120.png?09-19

Τιποτα δεν θα κερδισεις με αποκοπη καταρρεει Α απο πανω.Απλα θα χαλασει ο χιονιας για ολους πιο κατω.Περι ορεξεως βεβαια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι έχουμε και τα σενάρια χωρίς τόσο μεγάλη αποκοπή,αλλά και πάλι πολύ καλά αποτελέσματα. Μακάρι με το 18αρι να γίνει η αρχή για τέτοιους χάρτες και στα κύρια

gens-15-1-126.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Τα ίδια με χθες πανω-κατω νομίζω. Εξαιρετικός συνδυασμός υετού-θερμοκρασιών την Κυριακή. Αλλά επειδή μιλάμε για τον Βόλο έχω κάποιες επιφυλάξεις για τους ανέμους χαχαχα. Γι'αυτό θα έλεγα ότι ο Βόλος παίζει από τον σπαστο καιρό και ανατολικό έως και 30ποντο. 

 

Βέβαια, επειδή τα τελευταία χρόνια αν έχει φάει μουφες ο Βόλος, το πιο πιθανό σενάριο είναι το "2.8 βαθμοί και συννεφιά, για να δουμε ποτέ θα αρχίσουν τα φαινόμενα" 😛

Και εγώ πιστεύω δεν θα κάνει τίποτα ουσίας, αλλά δεν θέλω να το πω 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, DIMITRIS said:

Πάντως εάν βγουν αυτα που δινουν τζιφος και ευρωπαικο για εδω, και με την διαρκεια που δειχνουν, θα μιλουσαμε για νεο 2002 αλλα φοβαμαι πολυ οτι θα χαλασει.

Καθως πλησιαζουμε θα καταληξουμε με ενα -5 στα 850, δεν ξερω, ειμαι πολυ απιστος γενικα, τοσα χρονια αρκετες φολες φαγαμε και ειμαι προετιμασμενος.. Σκεψου ουτε που εχω ενθουσιαστει, μας εχει καταστρεψει το καιροιστορικο μας τη τελευταια δεκαετια αχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα δεν θα κερδισεις με αποκοπη καταρρεει Α απο πανω.Απλα θα χαλασει ο χιονιας για ολους πιο κατω.Περι ορεξεως βεβαια...

Το ειπα κι εγω πιο πανω χαλανε ολα με αποκοπη φευγουν ανατολικα για μας παλι το ιδιο ειναι ενα 6 ωρο ακομα υετος ..σιγα το πραγμα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα δεν θα κερδισεις με αποκοπη καταρρεει Α απο πανω.Απλα θα χαλασει ο χιονιας για ολους πιο κατω.Περι ορεξεως βεβαια...

με σενάριο Ναύτη να χαμε να λέγαμε ισχύει αυτό που λες απλά το βάζω σαν υπαρκτό σενάριο αποκοπής...Βέβαια στα σενάρια που έβαλε ο Τάσος κερδίζουμε περισσότερα αλλά χαλάει για τους κάτω ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

και επειδη όπως είπα πριν άρχισε να αχνοφαίνεται αυτό το σενάριο πάρτε αποκοπή από Ναύτη προς το παρόν 

navgem-0-120.png?09-19

Omg και τρία lol

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Και εγώ πιστεύω δεν θα κάνει τίποτα ουσίας, αλλά δεν θέλω να το πω 😛

εκτος και αν αυτη ειναι η 1/10 που δεν θα ναι μουφα ;ρ.....γιατι οντως...αν εχει φαει μουφες ο βολος τα τελευταια χρονια....βασικα μονο μουφες τρωει...μεχρι και το 14 που περιμεναμε ακομα ενα βραδυ με χιονι και +10 ποντους τελικα εβρεξε αχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειος και ο παιος,αλλα εμενα με ζωνουν τα φιδια μηοως καταρρευσει γρηγορα ο Α.Τελοσπαντων,αυριο παλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

με σενάριο Ναύτη να χαμε να λέγαμε ισχύει αυτό που λες απλά το βάζω σαν υπαρκτό σενάριο αποκοπής...Βέβαια στα σενάρια που έβαλε ο Τάσος κερδίζουμε περισσότερα αλλά χαλάει για τους κάτω ναι

Κάπως έτσι θα γίνει πιστεύω. Όσο προχωράμε θα αρχίσει να χαλάει για κάποιους και να φτιάχνει για τους άλλους. Κάπου θα επικεντρωθεί το κύριο μέρος. Μιλάω για σοβαρά πράγματα, γιατί θεωρητικά μπορεί να χιονίσει σε όλους, έστω απλή χιονόπτωση αλλά τα 10-20cm+ δεν θα γίνουν παντού. Ποτέ δεν έχει συμβεί αυτό σε μία κακοκαιρία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Τα ίδια με χθες πανω-κατω νομίζω. Εξαιρετικός συνδυασμός υετού-θερμοκρασιών την Κυριακή. Αλλά επειδή μιλάμε για τον Βόλο έχω κάποιες επιφυλάξεις για τους ανέμους χαχαχα. Γι'αυτό θα έλεγα ότι ο Βόλος παίζει από τον σπαστο καιρό και ανατολικό έως και 30ποντο. 

 

Βέβαια, επειδή τα τελευταία χρόνια αν έχει φάει μουφες ο Βόλος, το πιο πιθανό σενάριο είναι το "2.8 βαθμοί και συννεφιά, για να δουμε ποτέ θα αρχίσουν τα φαινόμενα" 😛

δεν νομιζω να ειχε σπαστο καιρο ...νομιζω το χειροτερο σεναριο θα ηταν να δει απλα χιονοπτωση η καμια πετσα οριακη.....μου φαινεται ακραιο να μην εκανε τιποτα με αυτο και να χε σπαστο καιρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ας χαλάσει ρε για κάτω. Αν είναι να σώσουμε μια ψυχή που δεν μπορεί να διαχειριστεί την κατάσταση. ΧΑΛΑΛΙ. Εεε μα πια...

Αυτό ακριβώς!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

εκτος και αν αυτη ειναι η 1/10 που δεν θα ναι μουφα ;ρ.....γιατι οντως...αν εχει φαει μουφες ο βολος τα τελευταια χρονια....βασικα μονο μουφες τρωει...μεχρι και το 14 που περιμεναμε ακομα ενα βραδυ με χιονι και +10 ποντους τελικα εβρεξε αχαχα

Εγώ όσο δεν βλέπω ΒΔ λέω μούφα θα είναι δε πα να δίνει και 100mm..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια βαζετε 100 φωτογραφιες με χαρτες απο οτι μοντελο. βρισκεται και δημιουργειται ενας πανικος παραπληροφορησης και στο. ενα ποστ θαψιμο προσυνεμα σε αλλο θαψιμο βορεια αποκοπη οχι αποκοπη περιμεντε λιγο!!!!!!!

Ηρεμια

 

ΝΑΜΑΣΤΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Κάπως έτσι θα γίνει πιστεύω. Όσο προχωράμε θα αρχίσει να χαλάει για κάποιους και να φτιάχνει για τους άλλους. Κάπου θα επικεντρωθεί το κύριο μέρος. Μιλάω για σοβαρά πράγματα, γιατί θεωρητικά μπορεί να χιονίσει σε όλους, έστω απλή χιονόπτωση αλλά τα 10-20cm+ δεν θα γίνουν παντού. Ποτέ δεν έχει συμβεί αυτό σε μία κακοκαιρία..

αμα έρθει αυτό είναι πανελλαδικος πολυ απλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

το χειροτερο σεναριο θα ηταν να δει απλα χιονοπτωση η καμια πετσα οριακη.....μου φαινεται ακραιο να μην εκανε τιποτα με αυτο και να χε σπαστο καιρο

E και αυτό τίποτα είναι, ανευ σημασίας. Εγώ αν δεν στρώσει ο δρόμος έστω 5 ποντάκια να περπατήσω στο χιόνι δεν βγαίνω βόλτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες μια χαρά είμαστε χιονιζει ολη η Ελλαδα ειτε λιγο ειτε πολυ.....δεν χρειαζεται να ειμαστε πλεονεκτες ουτε να δημιουργούμε θεματακια,ας σεβαστούμε την καψα του καθενος που είναι ίδια με την δικια μας.....

........Παμε γερα.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

αμα έρθει αυτό είναι πανελλαδικος πολυ απλα

Εγώ το βλέπω δύσκολο. Σε ένα τομέα θα είναι το κυρίως πιάτο της κακοκαιρίας. Τώρα θα είναι στα βόρεια, στα κεντρικά ή στα προσήνεμα, θα δούμε. Εγώ ψηφίζω προσήνεμα για τα πολλά και θα ρίξει και εσωτερικό Θεσσαλίας καλά και Λαμία. Εδώ τίποτα λόγω ανατολικού. Να δούμε πόσο κοντά θα πέσω 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...