Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρεπιπτόντως για το κοντινό διάστημα που μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή δείχνει ελαφρώς πιο ψυχρό σε σχέση με το πρωινό τρέξιμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Το τρέξιμο με μία λέξη θα το χαρακτήριζα ..ανησυχητικό!

Θα έχουμε λες και καμιά νυφίτσα μετά πέρα από τα ακραία κρύα??χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Ακραία τρεξίματα -42 στα 500 στην Εύβοια... Ωστόσο η πρώτη φάση κάπως ζέστανε και σε αυτό ευθύνεται το χαμηλό. Είναι πολύ σημαντική η πρώτη φάση να βγει καλή !

καλα κανεις αλλα ερχομαι  τωρα εγω και λεω αυτο που δεν συμφωνω σαν λογικη  αλλα θα στο πω  αν σου γινει η πρωτη καλυτερη ενω εχεις και δευτερη και τριτη και εβδομη κι εγω εχω μονο την πρωτη σημαινει οτι τα θες ολα.οποτε οταν και καποιος αλλος τα θελει ολα απο την μια και μονη φαση που θα εχει μην σου φαινεται παραξενο..φιλικα και δεν παει σε σενα γενικα παει σε οσους διαμαρτυροντε για τους αλλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@GEORGE SNOWMAN αλήθεια τώρα όταν δημιουργούσατε αυτό το sait  μια τέτοια στιγμή δεν είχες στο μυαλό σου ;;; Το ξέρω είναι πολύ καλό για το πιστέψουμε !!! Αλλά μημπως ήρθε κ η δική μας στιγμή να ζήσουμε κάτι τέτοιο !!! Τα runs παιδιά δεν υπάρχουν. !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 ο ενας ανησυχεί κ ο αλλος ανοιγει σαμπανιες - απο ιδιες περιοχες! παιδες, χαλαρωστε γιατι θα το χασουμε το μυαλο μας.. .δε θελει κ πολυ 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Δεν πειράζει, και 50mm να ρίξει σε βροχή πριν, μόλις μπει ο ΒΔ και πέσει έστω και -0,5 το στρώνει άμεσα. Με -10 στα 850 τι συζητάμε τώρα; Το θέμα είναι να μπει ο ΒΔ όσο πιο νωρίς γίνεται (απόγευμα Κυριακής δείχνει τώρα) και να υπάρχει όσο πιο πολύς υετός γίνεται από εκεί και έπειτα. Το πριν δεν μας νοιάζει. Μετά δεν θα χάνετε ούτε μισή νιφάδα. ΒΔ λοιπόν, δεν θα σταματήσω να το λέω. Αν γίνει έτσι όπως το δείχνει πιστεύω θα είμαστε με θετικές και χιονόνερα ή χιόνι σε εξάρσεις και ξαφνικά με το που μπει ΒΔ πέφτει η Τ άμεσα και γυρνάει σε χιόνι κατευθείαν. Αυτό που φαίνεται σαν να σβήνει η βροχή ξαφνικά και εμφανίζονται νιφάδες που αυξάνονται και αυξάνονται και μετά δεν υπάρχουν καθόλου σταγόνες βροχής..

Ανεβασε σε παρακαλω την εικονα με το συνολο υψους χιονιου της ττεταρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Θα έχουμε λες και καμιά νυφίτσα μετά πέρα από τα ακραία κρύα??χαχα

Aν αποκόπει η μπάλα μετά πάνω μας θα παίζουμε μπαλίτσα για μέρες σχεδόν όλοι...για αυτό το χαρακτήρισα έτσι το ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Τεραστιο βημα προς ευρωπαιο ο τζιφος σε αυτο το τρεξιμο

Αγάπη μου τρελιάρικη, σε καμία περίπτωση. Διαφωνώ διαγωνίως!   Αλλά γιαυτό είμαστε εδώ😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος σας ειπε οτι πρεπει να βελτιωθει η πρωτη φαση για να βγει καλυτερο μετα στα προσηνεμα ? Δεν ισχυει αυτο, ισα ισα ο αντικυκλωνας βγαινει καλυτερος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Παρεπιπτόντως για το κοντινό διάστημα που μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή δείχνει ελαφρώς πιο ψυχρό σε σχέση με το πρωινό τρέξιμο 

Όντως το άλλο ούτε που το βλέπουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

 ο ενας ανησυχεί κ ο αλλος ανοιγει σαμπανιες - απο ιδιες περιοχες! παιδες, χαλαρωστε γιατι θα το χασουμε το μυαλο μας.. .δε θελει κ πολυ 

To χουμε χασει ήδη φιλε😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Όντως το άλλο ούτε που το βλέπουμε!!!

Μωρέ το καλοβλέπουμε αλλά είναι μακριά ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Αγάπη μου τρελιάρικη, σε καμία περίπτωση. Διαφωνώ διαγωνίως!   Αλλά γιαυτό είμαστε εδώ😋

Στο θεμα της δευτερης φασης εχει κανει ξεκαθαρα βηματα

Απλα στο ευρωπαικο κανει αποκοπη

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Ανεβασε σε παρακαλω την εικονα με το συνολο υψους χιονιου της ττεταρτη

Ποιο; Αυτό; χαχαχαχα 😛

168-780GR.GIF?10-6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και του τζιφου και του παιου τα ανσμπλ προφανος ειναι πιο βορεια ολα τα μικροτερα μοντελα ειναι πιο βορεια αρα τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?..οτι πλεον παμε για μινιμουμ 24αωρο και με πιο κοντα μας τα πικ του χιονουετου ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κριμας παντως που μιλάμε για περιπου ακομη εβδομαδα για την δευτερη φαση.Θα μας βγαλει την ψυχη για αυτο

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Trans Siberian είπε:

Παιδια ειναι αστειο, ειναι χιονιας 100ετιας για μαγνησια εχω πεθανει στα γελια

Καλά ναι, δεν παίζει να βγει τέτοιο πράγμα, στο Βόλο τουλάχιστον. Ανατολικό Πήλιο θα γίνει ο χαμός. Εκεί δεν μπορεί να χαθεί, ούτε από τον άνεμο, ούτε από τίποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...