Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Ποιος σας ειπε οτι πρεπει να βελτιωθει η πρωτη φαση για να βγει καλυτερο μετα στα προσηνεμα ? Δεν ισχυει αυτο, ισα ισα ο αντικυκλωνας βγαινει καλυτερος.

συμφωνω απολυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Κριμας παντα που μιλάμε για περιπου ακομη εβδομαδα για την δευτερη φαση.Θα μας βγαλει την ψυχη για αυτο

Γι αυτό να δούμε το μπορούμε να πάρουμε μέχρι Δευτέρα Τρίτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

σπυρο ξεκιναει η κακοκαιρια της δεκαετιας λογικα σαββατο ...βλεπουμε μερα μερα...ειναι τεραστια ευκαιρια

Αυτο ας το δουμε στην πραξη,διοτι με τους τιτλους κανεις δεν κερδισε την μαχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Στο θεμα της δευτερης φασης εχει κανει ξεκαθαρα βηματα

Απλα στο ευρωπαικο κανει αποκοπη

Το ίδιο λέμε, οκ!
(Απλά τα δικά μου ξενύχτια παρατήρησαν ότι το αμερικάνικο είχε αποτυπώσει νωρίτερα , τη δεύτερη φάση..)
anyway, περινά/ξινά/σταφύλια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spartan said:

Αυτο ας το δουμε στην πραξη,διοτι με τους τιτλους κανεις δεν κερδισε την μαχη

για αυτο λεω βημα βημα...αλλα τετοια ευκαιρια δεν πρεπει να χαθει

το τζεμ δεν το εχω αξια εγω

παιος ουκμο τζιφος εναντιον τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Εγω θα το λεω. Οσο μας πηγαινει πιο πισω χρονικα τοσο θα χαλιεμαι γτ ειναι μακρυά και θα αλλαζει.

Δεν πάει τίποτα πίσω φίλε μου. Τα τρεξίματα για προσήνεμα από Κυριακή ξημερώματα μέχρι Τετάρτη είναι ιστορικά  

114-7GR.gif

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δεν πάει τίποτα πίσω φίλε μου. Τα τρεξίματα για προσήνεμα από Κυριακή ξημερώματα μέχρι Τετάρτη είναι ιστορικά  

Χτες μιλουσαμε για εναρξη φαινομενων ( ορεινα ημιορεινα και περιοχες 350+ ) απο σαββατο αργα βραδυ. Και τωρα πηγαμε κυριακη βραδυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Εγω θα το λεω. Οσο μας πηγαινει πιο πισω χρονικα τοσο θα χαλιεμαι γτ ειναι μακρυά και θα αλλαζει.

Νταξει ρε συ ένα 6ωρο πισω μας παει δεν είναι καθυστέρηση ολόκληρης μερας. 

Αμα δεις διαγράμματα των μοντέλων το -8στους μέσους όρους έμπαινε Δευτέρα ξημερώματα αντε Κυριακή αργά το βράδυ. Τώρα μας πηγε λιιγο πίσω αλλά σιγα

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και του τζιφου και του παιου τα ανσμπλ προφανος ειναι πιο βορεια ολα τα μικροτερα μοντελα ειναι πιο βορεια αρα τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?..οτι πλεον παμε για μινιμουμ 24αωρο και με πιο κοντα μας τα πικ του χιονουετου ...

Το πρωί είχα 3 σεναρια με καπιια στιγμη εκατοστα πανω απο 15 για ένα 6ωρο και τωρα εχω 10 στο 6αρι...περιμένω στο 12 αρι να ανέβουν λίγο οι θερμοκρασιες και να πάει πιο ψηλά ο υετος βαση των ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δεν μου αρέσει το 6αρι για Ήπειρο. 

Ήθελα κάτι παραπανω αλλά τεσπα

Σκέπασε καμια λεμονιά στο Ιλιον λέω εγώ.....

χαχαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Παρεπιπτόντως για το κοντινό διάστημα που μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή δείχνει ελαφρώς πιο ψυχρό σε σχέση με το πρωινό τρέξιμο 

Μπράβο. Σωστό! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το πρωί είχα 3 σεναρια με καπιια στιγμη εκατοστα πανω απο 15 για ένα 6ωρο και τωρα εχω 10 στο 6αρι...περιμένω στο 12 αρι να ανέβουν λίγο οι θερμοκρασιες και να πάει πιο ψηλά ο υετος βαση των ανσαμπλ

μαλλον εσυ πας αντωνη για ολο το σαββατο με κορυφωση κυριακη πρωι και σβησιμο μεσημερη σιγα σιγα κι εγω παω με 6 ωρες καθυστερηση πισω..πανω κατω χρονικα το ιδιο θα ειμαστε..πανω απο 30 ωρες σιγουρα...και φυσικα οσο πιο βορεια τοσο πιο εντονος ο υετος ειδικα σε μενα θα εχει πιο μεγαλη αποτυπωση...ονομα ξερεις της κακοκαιριας?την βαπτισαν?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...