Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Θεσσαλια πλην βολου και μακεδονια επικο τρεξιμο αλλα οκ τζιφος εισαι χααχ

ε κλασσικά μ@λ@κίες εδώ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

ΑΜΑΝ ΕΠΙΚΟΣ Ο ΤΖΙΦΟΣ ΘΑΨΙΜΟ ΗΠΕΙΡΟΥ.

Με συγχωρείτε ήθελα να πω εδώ και καιρό αυτο.

......Ηρεεεεμαααα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

δες τις Τ το χαμηλο μας καιει στανταρ στην 1η φαση. 2η φαση δεν με νοιαζει ειναι στις απειρες ωρες

Τώρα ξεκινάμε εμείς στα προσήνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θερμοτατη παρακληση με οση ευγενεια με διακατεχει...Επειδη πλεον μπαινουμε σε κρισιμα τρεξιματα και η ψυχολογια ολων ειναι στην τσιτα,προσεχετε τι γραφετε...Μην βιαζεστε να κρινετε ενα τρεξιμο...Μην υπαρξει τυχον διαστρεβλωση της πραγματικης εικονας...Τελειως φιλικα...Μπηκα να δω το αικον μολις...Καμια σχεση με οσα ορισμενοι φιλοι εγραψαν νωριτερα...Εαν δεν ειστε σιγουροι γι αυτο που γραφετε καλυτερα μην το κανετε...Προφανως χομπιστες ειμαστε αλλα πλεον μιλαμε για κρισιμες ωρες..

Ουτε καλυτερος σας ειμαι ουτε πιο εξυπνος ουτε πιο μαγκας...Απλα και τελειως φιλικα...Ψυχραιμια...Μην βιαζεστε...Ο παππους μου,μου ελεγε:Οποιος βιαζεται παει αργα...

Ρε παιδιά πράγματι μην βιάζεστε να γράψετε κάτι κρίνοντας τα τρεξίματα πολύ νωρίς και κυρίως αν δεν έχετε τις γνώσεις να τα κρίνετε. Είναι πολύ άσχημο να διαβάζουμε αντίθετες απόψεις για την ίδια ακριβώς εικόνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, sakis13 said:

Θερμοτατη παρακληση με οση ευγενεια με διακατεχει...Επειδη πλεον μπαινουμε σε κρισιμα τρεξιματα και η ψυχολογια ολων ειναι στην τσιτα,προσεχετε τι γραφετε...Μην βιαζεστε να κρινετε ενα τρεξιμο...Μην υπαρξει τυχον διαστρεβλωση της πραγματικης εικονας...Τελειως φιλικα...Μπηκα να δω το αικον μολις...Καμια σχεση με οσα ορισμενοι φιλοι εγραψαν νωριτερα...Εαν δεν ειστε σιγουροι γι αυτο που γραφετε καλυτερα μην το κανετε...Προφανως χομπιστες ειμαστε αλλα πλεον μιλαμε για κρισιμες ωρες..

Ουτε καλυτερος σας ειμαι ουτε πιο εξυπνος ουτε πιο μαγκας...Απλα και τελειως φιλικα...Ψυχραιμια...Μην βιαζεστε...Ο παππους μου,μου ελεγε:Οποιος βιαζεται παει αργα...

Πεστα ρε αδερφέ γιατί θα τρελαθώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα... Πολύ όμορφα! Ακολουθεί κατά κάποιο τρόπο το icon ο τζίφος. Φτιάχνει ακόμα περισσότερο τη βόρεια Ελλάδα και φυσικά και τη Θεσσαλονίκη. Υπομονή και ψυχραιμία (καλά!)... Τίποτα δεν κρίνεται σήμερα. Ισχυροποιούνται ενδείξεις. Από αύριο οι πρώτες εκτιμήσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειρότερο για Στερεά Ελλάδα αν και παραμένει πολύ δυνατό,,θέλουμε οπωσδήποτε νοτιότερη πορεία για σιγουρια οι κεντρικοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Τάσο από Τ είμαστε οκ;

-3 στο εδαφος στο συγκεκριμενο καρε. Ειναι και τις καλυτερες ωρες το ξημερωμα. Ουτε το σαββατο εχουμε πλεον θεμα,ολα αρνητικες Τ ειναι απο νωρις το μεσημερι σαββατου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...