Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ο μονος λογος που δεν το συνεχιζω ειναι γιατι δεχτηκα προσωπικα μηνυματα απο πραγματικα καλα καρντασια αφενος και αφετερου γιατι σεβομαι καποια μελη του φορουμ που ειναι προσωπικοι φιλοι μου..Αλλα το θεμα δεν τελειωνει εδω..Ενημερωτικα και μονο...Παμε παρακατω...Ολοψυχα καλα χιονια στα κεντροβορεια..Δε νομιζω οτι πρεπει να φοβουνται κατι..Και το εννοω..Για μας εχει δρομο ακομα αλλα παμε καλα...Οχι ξενερες..

Νικολα παμε να τον φερουμε οι δυο μας τον προσηνεμο ρε...

ΡΕ ΣΑΚΑΡΕ...ΟΛΑ ΟΚ ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, LosAlimos said:

Για να δουμε φιλε μου! Δεν πιστευω να το παει πιο ανατολικα

Λες να παίξουμε το παιχνίδι ανατολικά-δυτικά ακόμα και στις 130τοσες ώρες?  

Πλάκα θα είχε να τζογαρουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ο μονος λογος που δεν το συνεχιζω ειναι γιατι δεχτηκα προσωπικα μηνυματα απο πραγματικα καλα καρντασια αφενος και αφετερου γιατι σεβομαι καποια μελη του φορουμ που ειναι προσωπικοι φιλοι μου..Αλλα το θεμα δεν τελειωνει εδω..Ενημερωτικα και μονο...Παμε παρακατω...Ολοψυχα καλα χιονια στα κεντροβορεια..Δε νομιζω οτι πρεπει να φοβουνται κατι..Και το εννοω..Για μας εχει δρομο ακομα αλλα παμε καλα...Οχι ξενερες..

Νικολα παμε να τον φερουμε οι δυο μας τον προσηνεμο ρε...

Ουτε για εσας υπαρρχει φοβος..ο δρομος ειναι ορθανοικτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dusterakos said:

Λες να παίξουμε το παιχνίδι ανατολικά-δυτικά ακόμα και στις 130τοσες ώρες?  

Πλάκα θα είχε να τζογαρουμε.

Ε κανουν τα μοντελα ακομα τις δοκιμες τους μια απο εδω μια απο εκει. Η αληθεια ειναι καπου στη μεση κατ εμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μεχρι Τριτη μεσανυχτα προς τεταρτη ξημερωματα,που εχουν τρεξει ως τωρα τα ensembles του παιου,τα 45 δινουν χιονοστρωση ως το κυμα στην Αττικη.Στοχος στα βραδινα να ειναι ιδια ή καλυτερα και να βελτιωθουν τα μοντελα που εχουν ασχημη εξελιξη για εδω.

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!! Εν τω μεταξύ, ντρέπομαι που θα το πω, 24 χρόνια ψυχολόγος, αλλά πήγα φαρμακείο να πάρω χάπι για τον ύπνο (δεν έχω πάρει ποτέ στη ζωή μου, ούτε όταν αρρώστησε ο μικρός με διαβήτη και νοσηλευόταν). 

Εχω χάσει πάρα μα πάρα πολύ ύπνο αυτές τις ημέρες. Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό.  Με δουλειά και 2 παιδιά. χαχαχα

Ο ΜΟ έχει ψυχράνει πολύ για Αθήνα στον Ευρωπαίο. Ας χάσουμε μωρέ και το 1/4 του υετού που μας έδινε ο τζίφος και ας το κερδίσουμε σε θερμοκρασίες για όλο το λεκανοπέδιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, LosAlimos said:

Καλημέρα friends

 

ολα καλα ολα ανθηρα, η ανατολικιση μειωνει απλα λιγο τις ωρες χιονοπτωσης αλλα εχει καλυτερες τ. Ετσι πανε αυτα και ενδεχομενως θα αλλαξουν.
 

Στο οριο ειμαστε παντως .Στα 12ρια πρεπει  ριτζαρει καλυτερα ο εμποδισμος της κακιας ωρας... και να μπει φρενο στην Ανατολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Φίλε μου έχεις δίκιο ότι δίνει χιόνι και ο Ευρωπαίος μέχρι Δευτέρα  μεσημέρι,αλλά νομίζω ότι το 15ποντο είναι πολύ αισιόδοξη εκτίμηση.....εγώ ένα 5ποντο θα έλεγα 

ετσι. να κλειδωσουμε τη πέτσα τουλαχιστον και μετα οτι εξτρα καλοδεχουμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Boliotis είπε:

Οτι γίνει απο απόγευμα κυριακής εως ξημερώματα δευτέρα. Μπορει με Β να μπορεσει 

Εντάξει ναι αλλά γενικά είμαστε στο μπορεί, θα δούμε, κτλ. Αν είχε ΒΔ θα κάναμε πάρτι τώρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα  ρε τρελοι τι να πουμε και εμείς εδω στα Γιαννενα που κάνουμε αμαν για πετσα και δεν ασχολείται και κανένας μαζί μας κλαψ χαχα..

Το νου σας φωτο βιντεο μάγκες να ξεχαρμανιασουμε και εμείς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!! Εν τω μεταξύ, ντρέπομαι που θα το πω, 24 χρόνια ψυχολόγος, αλλά πήγα φαρμακείο να πάρω χάπι για τον ύπνο (δεν έχω πάρει ποτέ στη ζωή μου, ούτε όταν αρρώστησε ο μικρός με διαβήτη και νοσηλευόταν). 

Εχω χάσει πάρα μα πάρα πολύ ύπνο αυτές τις ημέρες. Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό.  Με δουλειά και 2 παιδιά. χαχαχα

Ο ΜΟ έχει ψυχράνει πολύ για Αθήνα στον Ευρωπαίο. Ας χάσουμε μωρέ και το 1/4 του υετού που μας έδινε ο τζίφος και ας το κερδίσουμε σε θερμοκρασίες για όλο το λεκανοπέδιο. 

αυπνος κ γω με 2 παιδια! αμα στραβωσει τπτ ΚΒ θα σε χρειαστω! καλα χιονια να εχετε κ νοτια. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

ετσι. να κλειδωσουμε τη πέτσα τουλαχιστον και μετα οτι εξτρα καλοδεχουμενο

Εε τι στο καλό πιστεύω από Κυριακή απόγευμα μέχρι Δευτέρα πρωί θα ρίξει μια πέτσα τύπου 2012....μετά μπορεί να έχει και άλλα κανείς δεν ξέρει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Trans Siberian είπε:

Ισχυει αν και εκει δεν ειχαμε υετο καθολου αν ειχανε το ξερει οτι η Τ θα ξεκολλουσε απο τους 2 που ειχε κολλησει. Επισης, τοτε θυμασαι οτι ο υετος εξαφανιστηκε λογω νοτιοτερης κατα 100 χλμ κινησης του χαμηλου, οχι λογω βα, δεν ειχε ποτε βανατολικο στο Λεανδρο 

Ναι ναι, απλά λέω ότι όπως και τότε είχαμε προσδοκίες και δεν έγινε τίποτα έτσι και τώρα δεν θα γίνει. Και τότε με τον Λέανδρο οι προσδοκίες είχαν βάση αλλά τώρα όχι, λόγω του ΒΑ. Πιστεύω ότι θα χιονίσει, θα γυρίσει σε κάποια φάση ο άνεμος απλά σχεδόν όλος ο υετός θα έχει πάει τζάμπα. Γενικά η αίσθηση μου είναι ότι το απόγευμα - βράδυ Κυριακής θα γυρίσει αλλά ο υετός θα είναι προς τη δύση του πλέον. Το peak του υετού θα φύγει με θετικές..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υ.Γ . Ρε boys ξεκολλατε τωρα με τις κοκορομαχιες. Και εμενα και σε ολους την βαραει ωρες ωρες αλλα νταξει.. κλαιν ημαρτον, δεν θα κατσουμε να σκασουμε κιολας. Βαθια ανασα και χεστηκαμε κιολας στην τελικη με οποιον μας εκνευριζει..

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Εντάξει ναι αλλά γενικά είμαστε στο μπορεί, θα δούμε, κτλ. Αν είχε ΒΔ θα κάναμε πάρτι τώρα..

Μετράει η θερμοκρασία που θα έχει η Λάρισα για εσάς? Πιστεύω και εμείς εδώ κεντροδυτικά πεδινά θα το φάμε κάνα 6ωρο βροχής..το θέμα είναι πέσει μετά σε αρνητικες μην πάθουμε όπως σε άλλες κακοκαιρίες που ήταν το -10 από πάνω μας και είχαμε 1.5 βαθμό..πιστεύω όμως στην παράταση του υετού ειδικά για εσας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, theodors3 είπε:

αυπνος κ γω με 2 παιδια! αμα στραβωσει τπτ ΚΒ θα σε χρειαστω! καλα χιονια να εχετε κ νοτια. 

 

 

Τι να με χρειαστείς ρε συ? χαχαχα Θα πάμε σε άλλον επαγγελματία. Αφου κι εγώ δεν την παλεύω. Αλλα τι να κάνω...το παραδέχομαι οτι δεν την παλεύω. χαχαχ

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εντάξει ναι αλλά γενικά είμαστε στο μπορεί, θα δούμε, κτλ. Αν είχε ΒΔ θα κάναμε πάρτι τώρα..

Ο βανατολικος είναι μουφα αλλά μην υποτιμάς τον βοριά ,ειδικά τώρα που δεν υπάρχει κανένα προβλήμα με τις θερμοκρασίες.....βέβαια μην υποτιμάμε και την μουφοτητα του βολου 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, theodors3 said:

αυπνος κ γω με 2 παιδια! αμα στραβωσει τπτ ΚΒ θα σε χρειαστω! καλα χιονια να εχετε κ νοτια. 

 

 

Αυπνος με 2 παιδια καραντινα σχολειο με τηλεκπαιδευση και γυναικα δουλεια.ΠΑΡΑΝΟΙΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, south coast said:

Στο οριο ειμαστε παντως .Στα 12ρια πρεπει  ριτζαρει καλυτερα ο εμποδισμος της κακιας ωρας... και να μπει φρενο στην Ανατολη

Αισιοδοξια θελει. Για τον εμποδισμο κοιταμε Ατλαντικο προς το παρον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ναι ναι, απλά λέω ότι όπως και τότε είχαμε προσδοκίες και δεν έγινε τίποτα έτσι και τώρα δεν θα γίνει. Και τότε με τον Λέανδρο οι προσδοκίες είχαν βάση αλλά τώρα όχι, λόγω του ΒΑ. Πιστεύω ότι θα χιονίσει, θα γυρίσει σε κάποια φάση ο άνεμος απλά σχεδόν όλος ο υετός θα έχει πάει τζάμπα. Γενικά η αίσθηση μου είναι ότι το απόγευμα - βράδυ Κυριακής θα γυρίσει αλλά ο υετός θα είναι προς τη δύση του πλέον. Το peak του υετού θα φύγει με θετικές..

Να σε διορθώσω μόνο στο ότι εφόσον θα έχει βανατολικο δεν θα έχει και αξιόλογο υετο....συνεπώς με το γύρισμα του ανέμου πιθανότατα να δούμε και κάποια αύξηση στην ενταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μεχρι Τριτη μεσανυχτα προς τεταρτη ξημερωματα,που εχουν τρεξει ως τωρα τα ensembles του παιου,τα 45 δινουν χιονοστρωση ως το κυμα στην Αττικη.Στοχος στα βραδινα να ειναι ιδια ή καλυτερα και να βελτιωθουν τα μοντελα που εχουν ασχημη εξελιξη για εδω.

45 στα πόσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Αυπνος με 2 παιδια καραντινα σχολειο με τηλεκπαιδευση και γυναικα δουλεια.ΠΑΡΑΝΟΙΑ

Ομοιοπαθής κι εδώ,αϋπνος με τηλεργασία (2 παραθυρα ανοιχτά με μοντελα-φορουμ ολη μερα), γυναικα να κανει τηλεκπαιδευση και 2 μικρά παιδιά σπιτι να λυσσανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...