Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και με ένα ξεσπασματακι μόνο απο ξημερωματα δευτέρας εως 11-12 μεσημερι με ΒΔ πλέον το μπορει να δώσει 5-6 πόντους άνετα. Τουλάχιστουν να το δουμε να πέφτει 5-6 ωρίτσες ρε παιδία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαύρο χαλι το Icon, δείχνει μια ξεπέτα τη Δευτέρα κι έξω από την πόρτα 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρεμία παίδες....εγώ ένα θα πω..εδώ είναι χιονοφορουμ,κ αλλοι θέλουν διαφορετικά πράγματα για αν χιονιστουν...ένα το κρατούμενο.δευτερον....ο καλυτερος μου φίλος είναι από θεσνικη,και στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία ανέβηκα πάνω από τη τσέπη μου,γιατί την αγαπάω τη θεσνικη όπως κ όλη την Ελλάδα!όλα καλά μην εξαπτεσται....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, snowzz είπε:

Αρκετα κρισιμα τα σημερινα 6αρια 12αρια για να δουμε την αποτυπωση της τασης. Οχι τοσο το 6αρι αλλα περισσοτερο το 12αρι 

Η θα πάει λίγο ακόμα ανατολικά και θα μείνουμε με φάση "Τηλέμαχος" η θα πάει πιο λίγο δυτικά και θα μας θάψει, ή θα μείνει ως έχει και θα μας ΨΙΛΟθαψει  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, snowzz said:

Αρκετα κρισιμα τα σημερινα 6αρια 12αρια για να δουμε την αποτυπωση της τασης. Οχι τοσο το 6αρι αλλα περισσοτερο το 12αρι 

Συμφωνω τα πιο κρισιμα τρεξιματα μεχρι στιγμης για εμας ειναι τα σημερινα 12ρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για παμε εδω οι Γιαννωτες να πάρουμε το δεκακεποντο μας σεμνα και ταπεινα αφου δεν μπορούμε τους <ιστορικους>.....και ας εξαντλήσουμε και καθε αλλη πιθανοτητα...... ακομα και αυτο ομορφια ειναι και θα το κρατησει για καμποσες μερες....

ELLAS3.jpg.0a70acbae2a3aefc6495a84e881378ec.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Αισχιστο ομως, αηδεια

Εγώ λέω για την ψυχική μας υγεία και ηρεμία να μην βλέπουμε άλλο τα μοντέλα. 2 μέρες και κάτι μείνανε. Εδώ ξέρουμε τι θέλουμε σε γενικές γραμμές, να μπει δηλαδή ο Β-ΒΔ όσο γίνεται νωρίτερα μέσα στην Κυριακή. Τώρα από Δευτέρα και μετά είναι άλλη ιστορία. Το καλό είναι ότι θα έχουμε κρύο, και ας είναι και τζάμπα, δεν μπορώ άλλο τα 18άρια συνέχεια. Έριξα χθες και τα καντήλια μου και ηρέμησα 😛 Δεν είναι για εδώ η διάταξη οπότε δεν το θεωρώ μούφα ακόμη και τίποτα να μην κάνει. Μούφα θα έλεγα αν μας έδινε μέχρι το nowcast ΒΔ και χαμηλό στις Κυκλάδες αλλά στην πραγματικότητα έβγαινε πιο βόρεια και μας έκοβε Τ ή πιο νότια και μας έκοβε υετό. Τώρα δεν δείχνει κάτι για εμάς, οπότε cool..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικα παντως το ICON εχει μια σταθερη ταση και αποψη απο σχεδον προχτες, εστω και αν δεν μας βολευει. Πολυ μακρια απο την αποτυπωση των υπολοιπων. Θα δειξει αν θα γελασει τελευταιο η αν θα το κανει γαργαρα, οπως και ο Κινεζος (για να πουμε και την αλλη πλευρα) ειναι επισης φοβερα σταθερος , δεν εχει αλλαξει καθολου και εδωσε γενικα το εναυσμα 

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, isnow είπε:

Μετράει η θερμοκρασία που θα έχει η Λάρισα για εσάς? Πιστεύω και εμείς εδώ κεντροδυτικά πεδινά θα το φάμε κάνα 6ωρο βροχής..το θέμα είναι πέσει μετά σε αρνητικες μην πάθουμε όπως σε άλλες κακοκαιρίες που ήταν το -10 από πάνω μας και είχαμε 1.5 βαθμό..πιστεύω όμως στην παράταση του υετού ειδικά για εσας

Δν υπαρχει βροχη ουτε στο ξεκινημα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, salonikatasos said:

15 χιλιοστα κι ο παιος. ΟΛΑ με αρνητικες. Παμε καλα

Αυτά θέλω να ακούω

Εγώ το βλέπω το 40ποντο σας έρχεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mεχρι τις 10:00 το πρωι της κυριακης ο τζιφος προβλεπει οτι στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων θα φτασουμε τα επιπεδα χιονιου του λεανδρου  με πετσα χιονιου 2 εκατοστων.

Αυριο μπορει να μην δινει ουτε την πετσα στα Γιαννενα.Δεν πειραζει.Τουλαχιστον εχω κασκολ και γυαλια ηλιου οταν την κυριακη ερθει το πολυ κρυο με τον ηλιο.

Δυστυχως εξω απο το παιχνιδι φαινετα η ηπειρος.Το icon ακομα χειροτερο απο τον τζιφο με καθαρο καιρο στην ηπειρο χωρις φαινομενα τα ξημερωματα της κυριακης.χαχαχα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Αισχιστο ομως, αηδεια

Πάντως και αυτό δίνει κάποιο υετο Βόλο μέχρι Δευτέρα μεσημερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δν υπαρχει βροχη ουτε στο ξεκινημα ...

Αν δεν υπάρχει θα ξεπεράσω και αριάδνη ρε χαχα..εγώ πάντως το θεώρω αδύνατο να πέσουμε σε αρνητικές το σάββατο..μακάρι να βγεις σωστός..παρακαλάω να βγεις σωστός δηλαδη ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ ότι υπάρχει ταση για αυξηση υετου στη Θεσσαλονίκη για Κυριακή πρωί τώρα δεν ξέρω.. Μυρίζω λίγο τα νύχια μου και αυτό μου λένε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

Πάντως και αυτό δίνει κάποιο υετο Βόλο μέχρι Δευτέρα μεσημερι

Αυτό είναι θετικό, μήπως πάρει σάρκα και οστά το σενάριο του gfs για Δευτέρα. Άλλωστε και ο τρελός υετός του GFS να μην βγει, έστω και 3-4 mm να ρίξει είναι 5 πόντοι αφού δεν θα χάνεται τίποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Θεωρώ ότι υπάρχει ταση για αυξηση υετου στη Θεσσαλονίκη για Κυριακή πρωί τώρα δεν ξέρω.. Μυρίζω λίγο τα νύχια μου και αυτό μου λένε 

Εγω για αττικη τα μυριζω και διαρκώς μου λενε παμε για αλλα. 

Εκτρωμα αικον, στο τσακ και ο τζιφος να γινει αηδια στεγνη και μετα τα άλλα ακομα προσπαθούν.

Οταν ξεκινανε οι εκπτωσεις απλα παρακαλαμε να φρεναρουν σε οκ σημειο. Αυτα που βλεπαμε προχτες δυστυχως απομακρυνονται.... Ας ελπιζουμε να βλεπουμε ανατολικο ακρο τι να πω. 

Συνηθισμενοι ειμαστε αλλωστε. Μην ακουσω ποτε κανεναν γενικα να λεει οτι τα θελουμε ολα δικα μας οταν δεν παίρνουμε και τπτ...

Καλη πεμπτη. Αυριο θα ειναι διαφορετικά παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ λέω για την ψυχική μας υγεία και ηρεμία να μην βλέπουμε άλλο τα μοντέλα. 2 μέρες και κάτι μείνανε. Εδώ ξέρουμε τι θέλουμε σε γενικές γραμμές, να μπει δηλαδή ο Β-ΒΔ όσο γίνεται νωρίτερα μέσα στην Κυριακή. Τώρα από Δευτέρα και μετά είναι άλλη ιστορία. Το καλό είναι ότι θα έχουμε κρύο, και ας είναι και τζάμπα, δεν μπορώ άλλο τα 18άρια συνέχεια. Έριξα χθες και τα καντήλια μου και ηρέμησα 😛 Δεν είναι για εδώ η διάταξη οπότε δεν το θεωρώ μούφα ακόμη και τίποτα να μην κάνει. Μούφα θα έλεγα αν μας έδινε μέχρι το nowcast ΒΔ και χαμηλό στις Κυκλάδες αλλά στην πραγματικότητα έβγαινε πιο βόρεια και μας έκοβε Τ ή πιο νότια και μας έκοβε υετό. Τώρα δεν δείχνει κάτι για εμάς, οπότε cool..

Αν όλη αυτη η κατάσταση δεν σε χαλάει μπράβο σου. Εχεις πάει στην επόμενη πίστα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Εγω για αττικη τα μυριζω και διαρκώς μου λενε παμε για αλλα. 

Εκτρωμα αικον, στο τσακ και ο τζιφος να γινει αηδια στεγνη και μετα τα άλλα ακομα προσπαθούν.

Οταν ξεκινανε οι εκπτωσεις απλα παρακαλαμε να φρεναρουν σε οκ σημειο. Αυτα που βλεπαμε προχτες δυστυχως απομακρυνονται.... Ας ελπιζουμε να βλεπουμε ανατολικο ακρο τι να πω. 

Συνηθισμενοι ειμαστε αλλωστε. Μην ακουσω ποτε κανεναν γενικα να λεει οτι τα θελουμε ολα δικα μας οταν δεν παίρνουμε και τπτ...

Καλη πεμπτη. Αυριο θα ειναι διαφορετικά παλι

Ρε συ μόνο τα σημερινά πρωινα είναι άσχημα τα 18ρια χθες μας εθαβαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, isnow είπε:

Αν δεν υπάρχει θα ξεπεράσω και αριάδνη ρε χαχα..εγώ πάντως το θεώρω αδύνατο να πέσουμε σε αρνητικές το σάββατο..μακάρι να βγεις σωστός..παρακαλάω να βγεις σωστός δηλαδη ..

Επειδη δν βαζουμε εκτιμησης βαση καρναβαλου θα ξεκινησεις με 1 2 βαθμους χιονι κατευθειαν και ναι βαση μοντελων η δυτικη θεσσαλια παει για πανω απο αριαδνη σημερα πριν την αλλαγη ημερας θα εισαι στο -1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες πάμε να δούμε τον ΆΡΧΟΝΤΑ..... Ως ΕΔΩ ΟΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΕΣ!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟΙ ΛΕΜΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...