Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Ο Ευρωπαίος απλώς να παραμείνει σταθερός θέλω..

Δε νομίζω ότι έχετε κάποιο πρόβλημα με τις θερμοκρασίες. Η λάρισα περισσότερο πάει με την βόρεια ελλάδα,παρά με την κεντρική. Το πρόβλημα το έχει ο βόλος κυρίως. Καρδίτσα,-τρίκαλα δεν έχουν πρόβλημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Δε νομίζω ότι έχετε κάποιο πρόβλημα με τις θερμοκρασίες. Η λάρισα περισσότερο πάει με την βόρεια ελλάδα,παρά με την κεντρική. Το πρόβλημα το έχει ο βόλος κυρίως. Καρδίτσα,-τρίκαλα δεν έχουν πρόβλημα

Καλά λες και μάλλον θα μας δίνει και παραπάνω χιλιοστά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστευω θα βγει καλυτερο ... Απο τη μυτη του αυλωνα και μονο. Πιο πλαγιαστη. ωω Ξεκαθαρα πιο δυτικα στις 84!

Επεξεργάστηκε από chemical_JKou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Πιθανό χιονόνερο φαινεται στην αρχη για την πόλη;

Δε νομίζω. Ίσως απλά χιονίζει το σάββατο το πρωί με θετική θερμοκρασία για λίγες ώρες. Όταν μπαίνει ο καλός υετός μετά το μεσημέρι είμαστε καλά. Το βράδυ στην έξαρση αρνητικές (και ούτε καν οριακά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθυστερηση 2-4 ωρες λογικα Κυριακη/Δευτερα στην Αττικη. Πριν μπει η δευτερα δε θα ριχνει πουθενα κατω απο 300 λογικα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρω στις 03-04 το πρωι της δευτερας πρεπει να το γυριζει στα ΒΠ σε χιονι  ! Το κεντρο λιγες ωρες αργοτερα λογικα. Τα υπερβορεια παιζουν απο απογευμα Κυριακης !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω γη Θεσσαλονίκη να φτάσει το 2001!!Δεν νομίζω ότι είναι ακατόρθωτο,το χιόνι είναι μαγεία όταν πέφτει στις μεγαλουπόλεις!!Επίσης Λάρισα Τρίκαλα Καρδίτσα θα έχουν την τιμητική τους!!Η Λαμία είναι στο απόλυτο όριο,η θα θαφτεί η θα μείνει με τα χλαπατσοχιονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν πηγε πιο ανατολικα!!! παιδια εχω χαρει. για την κυριακη εξαρταται παρα πολυ απο τη θεση του χαμηλου. αυτο nowcast... 

αντε ευτυχως δεν χαλασε κιαλλο. ΙΚΟΝ και τζιφος δυτικισαν λιγο οποτε αμα το συνεχισουν ισως πεσουν κλειδαριες αυριο βραδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Καθυστερηση 2-4 ωρες λογικα Κυριακη/Δευτερα στην Αττικη. Πριν μπει η δευτερα δε θα ριχνει πουθενα κατω απο 300 λογικα !

Αν βγει η δευτερη φαση,μονο για καλο θα ειναι αυτη η μικρη καθυστερηση

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη με διαολιζειις αφησε με να κοιμηθώ τζιφε χαχαχα..16 μμ σε ένα 3 ωρο μόνο στο Βίκτωρα εχει ξανα γινει αυτο με 26 μμ σε ένα τρίωρο δε το χω ξαναδεί.. Και τότε με θετική αυτο εινια με μειον1

 

 

60-574GR.gif

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

UW120-21.GIF?11-16

επειδη δεν πολυ καταλαβαινω , το ουκμο πηγε πιο ανατολικα; γιατι δεν μπορω να συγκρινω με πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...