Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο βραδυ Δευτερας - Πρωτες πρωινες ωρες Τριτης αναμενεται κολαση στο νομο ! Και λογικα αυτο δειχνει και το UKMO που δεν εχει ενδιαμεσες ωρες. 

 

Η Τ στα 850 θα παιζει απο -8 εως -10 , μια χαρα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παντοσ βλέπω ότι για θεσσαλια δεν ήταν καλύτερο.χανεται πολυσ υετός σε βροχή με βάση τον τζιφο.αν κάνω λάθος ασ με διορθώσει κάποιος.για βόρεια Ελλάδα βελτιώθηκε κιαλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τη Δευτέρα το πρωι αν βγει θα χιονιζομαι μαζι με την Αθήνα νομιζω ειχε ξανα γινει η το 2004 η το 2002 αλλα δε θυμαμια...βέβαια εμενα θα εινια ψιχουλα αλλα και παλι ιστορική στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

κατι δεν μου αρεσει. δεν φανταζομαι καλη εξελιξη

Κατσε ρε φιλε να ερθει το πρωτο που το δειχνει τουμπανο και στεναχωριεσαι για μετα;;

Ημαρτον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Εγώ παντοσ βλέπω ότι για θεσσαλια δεν ήταν καλύτερο.χανεται πολυσ υετός σε βροχή με βάση τον τζιφο.αν κάνω λάθος ασ με διορθώσει κάποιος.για βόρεια Ελλάδα βελτιώθηκε κιαλο

Χάνουμε έχεισ δίκιο..εγώ το παίρνω ως δεδομένο ότι θα συμβεί..τώρα πόσο θα χάσουμε ούτε αύριο δεν θα ξέρουμε..πλέον περνάμε στην πραγματικότητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Εγώ παντοσ βλέπω ότι για θεσσαλια δεν ήταν καλύτερο.χανεται πολυσ υετός σε βροχή με βάση τον τζιφο.αν κάνω λάθος ασ με διορθώσει κάποιος.για βόρεια Ελλάδα βελτιώθηκε κιαλο

Για τις "κλειστές" πόλεις μια χαρά πρέπει να είναι. Άλλωστε δίνει άπειρα χιλιοστά και να χαθούν λίγα στην αρχή δεν πειράζει. Εδώ μπορεί να αργήσει να το γυρίσει και να μην μείνει τίποτα στο τέλος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Frostfang8 said:

κατι δεν μου αρεσει. δεν φανταζομαι καλη εξελιξη

Και μενα δεν μου αρεσει(για 120ωρες) , παμε για 18αρια επιτοπου... 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Και μενα δεν μου αρεσει(για 120ωρες) , παμε για 18αρια επιτοπου... 

ειναι σιγουρα πιο δυτικα. φαινεται στα 500αρια. αλλα και παλι δεν ειναι αρκετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δευτερη φαση δυστυχως δεν μας καθεται , αλλα φαινεται υποτροπη ακομα και ετσι ! Ρουφαει τον αυλωνα το χαμηλο ! Μεχρι το Σαββατο δε θα ξερουμε τι θα γινει ! Αν το ευρωπαικο επιμεινει δεν καιγεται ουτε η δευτερη φαση !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Frostfang8 said:

ειναι σιγουρα πιο δυτικα. φαινεται στα 500αρια. αλλα και παλι δεν ειναι αρκετο

Σιγα το δυτικισμα χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Σιγα το δυτικισμα χαχα 

ειναι κατι. αμα το ευρωπαικο μεινει ως εχει και καλυτερεψει λιγο θα συνεχισει σιγα σιγα την τουμπα του ο τζιφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Τι δείχνει για μένα τελικά παιδιά?

Βελτίωση σε σχέση με το μεσημέρι..
Μην αγχώνεσαι άλλο με τα μοντέλα , ετοίμασε τα σέα σου και τα μέα σου και απόλαυσε το..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Χάνουμε έχεισ δίκιο..εγώ το παίρνω ως δεδομένο ότι θα συμβεί..τώρα πόσο θα χάσουμε ούτε αύριο δεν θα ξέρουμε..πλέον περνάμε στην πραγματικότητα

Εγω να σε ρωτησω κατι ο τζιφος ειναι ευαγγελιο?και θεωρεις οτι θα βγουν αυτα που δειχνει σου εχει δειξει φετος κατι τετοιο?να δουμε και ευρωπαικο ουκμο ειδες?...ασε που ο υετος που χανεις ειναι γελοιος καθως βγαζει τη συγκλιση πανω μας...θα εχει -2,5 στα 850 και θα χιονιζεσαι με 0 σε 1 6ωρο σε δινει 15 20 χιλιοστα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Η ζώνη των 30+ όλο και πλησιάζει στη θεσσαλονίκη

 

 

Αυτό όμως είναι το πιο ενθαρρυντικό όλων

Modele GFS - Carte prévisions

Με αυτό τι εννοείς???? θα φέρνει νεφώσεις ο Θερμαϊκός???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...