Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Βημα βημα και το αικον,θα το φερουμε στα μετρα μας..Αρκει να βελτιωνονται ολα απο λιγο εστω...Καθε μερα...

Αντε παμε για τζιφο...Ελπιζω να κανει και αυτος ενα βηματακι...

Εμπρός παλληκάρια να θαφτειτε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Να περάσει το επόμενο παρακαλώ.. 

Μπαμ κάνει!!!!! 

 

Screenshot_20210211_232126_com.android.gallery3d.jpg

Ενδιαφέρον δεν τα είδα ακόμη μη αναμενόμενο θα δουμευ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτη φορα το βλεπω αυτο ..δε μπορω να το πιατεψω ουτε τον τοσο πολυ υετο ουτε τη συνεχεια ουτε οτι εχω θερμοκρασιες βασιλιτσας 

 

Screenshot_20210211-232712_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον σε ενα ραν:

1.λεπτυνε αυλωνα 

2.Μετακινησε τον Α 500χλμ.δυτικοτερα

3.παραλιγο να βγαλει πανισχυρο προσηνεμο.

Σε ενα ραν,σε ενα ραν!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

80 πονταλακια μετρημένα με μεζούρα στο πεζόδρομο... 

Και στην Πιερία 80 πόντους έβαλε. Το κέντρο Θεσσαλονίκης οχι. Ενώ στην Θεσσαλονίκη θυμάμαι ειχε λιώσει, Πιερία είχε ακόμα μισό μέτρο... Τι να πω. Όλες οι φώτο που έχω είναι μαξ 20 πόντοι. Οι 40 πόντοι είναι χιόνι μέχρι το γόνατο. Ούτε για αστείο δεν είχε τοσο. Κάθε μέρα έξω ήμουν.... 

Και πιστέψτε με, στο Λιτόχωρο ξέρουμε από χιόνια.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Το αικον σε ενα ραν:

1.λεπτυνε αυλωνα 

2.Μετακινησε τον Α 500χλμ.δυτικοτερα

3.παραλιγο να βγαλει πανισχυρο προσηνεμο.

Σε ενα ραν,σε ενα ραν!!!

 

αυτο ακριβως συνονόματε - ασε τους γνωστους 2 τρολαδες να *****ντιζουν!!! δωσε πονο - φερε τον αερα που χασαμε απο τη μιρλα!!!! #PAMEGERA

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να εξηγήσω για άλλη μια φορά την μεγάλη αυτοσυγκράτηση που έχω γενικά με οτι δίνουν σε υετό τα μοντέλα....άσχετα ππυ υπάρχουν άπειρα παραδείγματα του παρελθόντος..... να πω ότι και σήμερα για παράδειγμα ο ευρωπαίος εδώ εμάς μας έδινε 3,5 χιλιοστά και μάλιστα στο πρωινό ραν και ο τζίφος 4-5 χιλιοστά....και πέσανε μόλις 0,4 χιλιοστά....!!! σχεδόν δέκα φορές λιγότερα .... θα μου πείτε άλλη διάταξη κτλ έχετε δίκαιο αλλά και πάλι άλλο να σου δίνει 25 χιλιοστά σε χιόνι και να πέσουν 5-10...τεράστια διαφορά.......στη μία μπορεί να βάλεις 30-40 πόντους και στην δεύτερη με το ζόρι 15......τέλος πάντων να δούμε τι θα δούμε....ότι θέλει ας κάνει αρκεί να χειμωνιάσει επιτέλους η αίσθηση έξω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

Παρόν και εγώ έβαλα ξυπνητήρι να δω το 18 Άρη αδέλφια 

Κοιμόσουν για μεσημερι η για βραδυ.....δώσε χιονοπρεζακιιιι😁

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδη αλλο μηδενισμος και αλλο μερικη υποχωρηση ή εκπτωσεις

και επειδη ενδεχομενως να παρερμηνευομαι και γω ( εχει να κανει και με τον πηχη που ειναι για μεταλλιο και οχι απλη συμμετοχη ), απλα καηκαν τα μαξιλαρακια ασφαλειας.

επειδη λοιπον παιζουμε με ρευστο Α και οχι βραχο, παμε να τον ξαναβαλουμε στη θεση του και να τα επανακτησουμε.

τα γονατα λυγισαν για να κανουν αλμα, οχι για να σπασουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πρωτη φορα το βλεπω αυτο ..δε μπορω να το πιατεψω ουτε τον τοσο πολυ υετο ουτε τη συνεχεια ουτε οτι εχω θερμοκρασιες βασιλιτσας 

 

Screenshot_20210211-232712_Chrome.jpg

είτε γίνουν είτε όχι όλα αυτά η συγκεκριμένη εικόνα ακόμα και σαν πρόγνωση ακόμα και σαν σενάριο αξίζει αποθήκευσης ...γιατί το πιο πιθανό είναι να μην ξαναυπάρξει στο άμεσο μέλλον(10-20 χρόνια και βάλε...) κάτι παρόμοιο σε χάρτες και πρόγνωση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιμόσουν για μεσημερι η για βραδυ.....δώσε χιονοπρεζακιιιι😁

Για βράδυ αδελφέ δουλειά το πρωί 

.. Πάμε γερά ρεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά είναι αξιοσημείωτη η εμμονή του συγκεκριμένου χαμηλού σε σωστή θέση για την Κεντροβορεια χώρα χωρίς πολλά μπαλατζαρισματα.Δεν μας έχει συνηθίσει έτσι.Συνηθως η κίνηση του χαμηλού μεταβάλλεται αρκετά στα μοντέλα καθώς πλησιάζουν οι μέρες.Εδω απλά είχε μικρές βόρειες μετατοπίσεις κάθε μέρα.Για αυτό ίσως φαίνεται ότι το 10ππντο στην Κ.Μακεδονια δεν χάνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

είτε γίνουν είτε όχι όλα αυτά η συγκεκριμένη εικόνα ακόμα και σαν πρόγνωση ακόμα και σαν σενάριο αξίζει αποθήκευσης ...γιατί το πιο πιθανό είναι να μην ξαναυπάρξει στο άμεσο μέλλον(10-20 χρόνια και βάλε...) κάτι παρόμοιο σε χάρτες και πρόγνωση.....

Γι αυτο το κράτησα σωτηρη απιστευτο ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα το μαθαίνω Κώστα.. Δε το βρίσκω που τον έχει τον συνολικό.. (φτιάχνω και το καζανακι που χάλασε χαχαχα) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ελα μην χαλαρωνουμε...!!!..συνεχα...χαχαχαχα

Το χαμηλο πιο νοτια και πιο ανίσχυρο....Εσύ το ζήτησες δεν φταίω εγω😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Γι αυτο το κράτησα σωτηρη απιστευτο ..

Απιστευτο ηταν τα 55μμ χιονιου που μου εβγαζε πριν καμια 15αρια μερες το yr.no...Ασε με.το θυμηθηκα και κλαιω...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...