Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o παίος δίνει 13 χιλιοστά το σκ και άλλα 13 την παρασκευή εδώ πέρα. ο τζίφος  στο 18αρι μείωσε ελάχιστα τον υετό,μείωσε και τις θερμοκρασίες όμως σε σχέση με το 12αρι. 13 χιλιοστά κι αυτός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο ακομα και θα μας φερει τον αντικυκλωνα στο κεφαλι...

Εφυγε για κυπρο απο τριτη κιολας..

Δεν νομιζω οτι μπορουμε να πουμε κατι παραπανω σημερα..

 

Καλη διασκεδαση στους βορειους..

 

Επεξεργάστηκε από periklis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Και τώρα είναι νομιζω ακόμη λίγο καλυτερο ε?

+6 ώρες στα τρεξίματα εννοούσα... 12άρι ήταν πιο θερμό, 18άρι ψύχρανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Πόσο έχει υποτιμηθεί η Δευτέρα... 

Συμφωνώ κι ήμουν μέσα σε αυτούς που  την είχα ξεγράψει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_attica είπε:

Καλώς σας βρήκα χιονοτρελαμένοι, σας παρακολουθώ χρόνια και ήρθε η ώρα να γραφτώ. Βελτιωμένη εκ νέου η κατάσταση από τον τζίφο για Αττική, από αργά το απόγευμα της Κυριακής και από τα πιο βόρεια και όσο ξημερώνει η Δευτέρα χιονίζεται και μάλιστα έντονα όλο το λεκανοπέδιο. Για παρακάτω τα λέμε στα αυριανά τρεξίματα.

Φυγε μακρυα μας φιλε...Θες να καταστρεψεις τη ζωη σου??🤣Εδω ο καλυτερος σκοτωνει την μανα του για 5ποντο...

Καλως ορισες φιλε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Κατευθειαν για Μογγολια το βλεπω !

Ρε συ ειλικρινα μην σπαμαρεις τσαμπα.Αν δεν μπορεις να δεις τη βελτιωση στις παρακατω εικονες,να σε βοηθησω.Αλλα μην σπαμαρεις.

gfseu-13-96.png

gfseu-13-102.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω θα ειμαι ευχαριστημενος αν βγει η δευτερα-τριτη πρωι αν εβγαινε ετσι....δεν ειναι τοσο ασχημο

αν δεν βγει ναι θα παιχτει χοντρη μ,....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Philip είπε:

Δεν είναι τόσο μεγάλη η θερμοκρασιακή καβάτζα, τουλάχιστον για να ευνοούν τη χιονόστρωση στο κέντρο. Το 12άρι έδειχνε θετικές Τ ακόμα και στις 3 το πρωί της Κυριακής. Το 18άρι όμως έφτιαξε και τις έριξε σημαντικά

 

Το 12άρι είχε ένα συνοθύλευμα βορειοδυτικού και ανατολικού για μεγάλο μέρος της κακοκαιρίας

 

αυτο θα ελεγα χαθηκαν καποια μμ τυπικα αλλα κερδισαμε αυτο το λιγο σε θερμοκρασια και το ζητουμενο ειναι η χιονοστρωση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακυρο. διαγραψτε.  γιατι δε τη βρισκω 

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ignore σε 1 ωρα - εσπασα ρεκορ! εχει φριξει ο κοσμος απο τη καραντινα...νταξει λογικο..αλλα υπάρχουν κ ορια τρολαρισματος

καλο βραδυ, καλη συνεχεια, τα λεμε αυριο με τα καλυτερα να ειναι ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ

 

   #PAMEGERA

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Καλώς σας βρήκα χιονοτρελαμένοι, σας παρακολουθώ χρόνια και ήρθε η ώρα να γραφτώ. Βελτιωμένη εκ νέου η κατάσταση από τον τζίφο για Αττική, από αργά το απόγευμα της Κυριακής και από τα πιο βόρεια και όσο ξημερώνει η Δευτέρα χιονίζεται και μάλιστα έντονα όλο το λεκανοπέδιο. Για παρακάτω τα λέμε στα αυριανά τρεξίματα.

Καλώς τον 

Καλές χιονοαναφορες φίλε

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ομως η συγκλιση του υετου ειναι καλυτερη στο 18αρι απο τριτη και μετα στην αττικη

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Καλώς τον 

Καλές χιονοαναφορες φίλε

Από ποια περιοχή γράφεις????

 

Μεταμόρφωση είμαι παιδιά, στα 210m

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, isnow είπε:

Χααχαχα ήθελα να δω αυτή την κίνηση έτσι για το ******..είμαι περίεργος..γεμάτος χουια δηλαδή..θεσσαλός γαρ! χαχαχα

Την είδες την κίνηση? Ήσουν απαισιόδοξος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυο πραγματα ειναι θετικα σε αυτο το ραν : 

1) Οι χαμηλοτερες θερμοκρασιες της πρωτης φασης
2) Η καλυτερη κλιση του αυλωνα στην δευτερη φαση 

100-200χλμ δυτικα και ξαναμπαινουμε στο παιχνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα σου πω οτι χιονι μπορει αν δει και η ηγουμενιτσα και το αγρινιο ενω τα γιαννενα το 10ποντο το εχουν

Λες φιλος?Δεν βλεπω φως στους χαρτες...Αν το χασουμε αυτη την φορα δεν προκειται να ξανασχοληθω με τον καιρο στα Γιαννενα και δεν εχει και κανενα νοημα μετα να ειμαι και στο weather club.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δευτέρα Τρίτη θεωρώ κλειδωμένο χιόνι μέχρι τις βάρκες.....Το στοίχημα τώρα αν μπορουμε στις καθυστερήσεις να κλέψουμε κάτι από την Κυριακή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοντελικά τα μμ πάνω κάτω εκεί θα είναι πλέον, δε πιστεύω να αλλάξει κάτι δραματικά. Στην πράξη θα φανεί όπως κ να έχει κ όπως πάντα. Για το κέντρο καθαρά, νομίζω καλύτερα να χάσει αυτά τα ελάχιστα χιλιοστά κερδίζοντας στις καλύτερες Τ. Πλέον συνέκλινε σχεδόν τελείως με χαμηλό κ επομένως κ με Τ με παιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...