Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε τον Γενάρη δεν έδειχνε τόσο ψύχος στην βορειοανατολική Ευρώπη!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα πανελλάδικό καλό χιόνι από τα 700 μέτρα να ρίξει ο Μάρτης και θα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ο τζιφος εχει απο χτες που σχεδον σε ολα του ραν στο κυριο απ εδω το παει απ εκει το παει δειχνει κατεβασια...λογικα θα το συνεχισει για καποια ραν ακομη μετα θα το αποσυρει και θα ρθει μια μερα ξαφνικα που θα το δουμε σε ολα τα μοντελα σε σχετικα κοντινες ωρες και θα ειναι "εκπληξη" αλλα στην ουσια δεν θα ειναι.Το παει συνεχως για αρχες μαρτιου ...

Μα τι αγχωνεσαι δν μπορω να καταλαβω ειπαμε κατα πασα πιθανοτητα θα εχουμε ψυχρη εισβολη συν μπονους το διαστημα 15-20  πιθανοτατατα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ο τζιφος εχει απο χτες που σχεδον σε ολα του ραν στο κυριο απ εδω το παει απ εκει το παει δειχνει κατεβασια...λογικα θα το συνεχισει για καποια ραν ακομη μετα θα το αποσυρει και θα ρθει μια μερα ξαφνικα που θα το δουμε σε ολα τα μοντελα σε σχετικα κοντινες ωρες και θα ειναι "εκπληξη" αλλα στην ουσια δεν θα ειναι.Το παει συνεχως για αρχες μαρτιου ...

Εσύ ετοιμάσου.. Έχει πολύ ψωμί η υπόθεση..Παλι ζόμπι θα γίνουμε... 

ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΈΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΕΓΆΛΗ ΨΥΧΡΗ ΕΙΣΒΟΛΗ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μα τι αγχωνεσαι δν μπορω να καταλαβω ειπαμε κατα πασα πιθανοτητα θα εχουμε ψυχρη εισβολη συν μπονους το διαστημα 15-20  πιθανοτατατα χαχαχ

βρε λυσσαξες😋..ετσι ειμαι εγω εκφραστικος!!..μονο αγχωδη δεν με λες!!..χαχαχα..σκαω και γαιδαρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ειχα μερες να μπω στο σχολιασμο...Ε δε γινοταν να μη σχολιασω..Μαυρο και μεγαλο...???🤔Ομολογω οτι τρομαξα αλλα δοξα το θεο,μετεπειτα ησουν σαφης...🤣

Πονηρέ!!! Εντάξει φίλε έφτασες σε οργασμό με τη Μηδεια?? 😀😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

βρε λυσσαξες😋..ετσι ειμαι εγω εκφραστικος!!..μονο αγχωδη δεν με λες!!..χαχαχα..σκαω και γαιδαρο

Να εισαι φρεσκος θελω να μην μου κουραζεσαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Να εισαι φρεσκος θελω να μην μου κουραζεσαι...

θ σ ακουσω γιατι την προηγουμενη φορα το πηρα αμπαριζα απο τελος γεναρη και τις 2 τελευταιες μερες ψιλο κλαταρα..δεν εβλεπα τα πρωινα γενικα το αφησα αλλα που να φανταστω...ΤΑ ΜΠΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!😡😔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην ουσια ποτε δεν εκτονωθηκε αυτο το -30 στα 850 με την μηδεια και μαζευτηκε ξανα πιο β.ανατολικα.Δεν γινεται να μην εκτονωθει...πανω μας!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

θ σ ακουσω γιατι την προηγουμενη φορα το πηρα αμπαριζα απο τελος γεναρη και τις 2 τελευταιες μερες ψιλο κλαταρα..δεν εβλεπα τα πρωινα γενικα το αφησα αλλα που να φανταστω...ΤΑ ΜΠΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!😡😔

Τωρα δν θα εχεις θεμα ο αντικυκλωνας θα τα κρατα κρυα..αντε 2 μερες αν εχει ζεστουλα το βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Τι να αυτό ρε!! 

gfs-1-282.png

Ε καλά... Σιγά μη μείνει έτσι... Και στη Μηδεια περιμέναμε - 16 στην αρχή και είδες που φτασαμε😏😏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Πονηρέ!!! Εντάξει φίλε έφτασες σε οργασμό με τη Μηδεια?? 😀😀😀

Γλυκοπικρη γευση..Πρωι τριτης 10 ποντους εβαλα σε 2 ωρες..Μετα στουπιζε για 10 ωρες με θετικες Τ οποτε αντι να στρωνει το λιωνε...Ευχαριστημενος,αλιμονο...Αλλα θα μπορουσε να κανει θαυμα στα κεντρονοτια με εναν βαθμο πιο κατω..Αλλα το καταχαρηκα αν και ακομα δεν εχω συνελθει..Μπαλκονι,ταρατσα,δρομος,τουαλετα ηταν το μονιμο δρομολογιο 2 ημερων..🤣

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Γλυκοπικρη γευση..Πρωι τριτης 10 ποντους εβαλα σε 2 ωρες..Μετα στουπιζε για 10 ωρες με θετικες Τ οποτε αντι να στρωνει το λιωνε...Ευχαριστημενος,αλιμονο...Αλλα θα μπορουσε να κανει θαυμα στα κεντρονοτια με εναν βαθμο πιο κατω..Αλλα το καταχαρηκα αν και ακομα δεν εχω συνελθει..Μπαλκονι,ταρατσα,δρομος,τουαλετα ηταν το μονιμο δρομολογιο 2 ημερων..🤣

 

 

Μα αυτο ειναι το νοημα χαχα....εγω το διημερο σκ κοιμηθηκα 3ωρες...βαλε και τις αυπνιες πριν με τα μοντελα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μα αυτο ειναι το νοημα χαχα....εγω το διημερο σκ κοιμηθηκα 3ωρες...βαλε και τις αυπνιες πριν με τα μοντελα χαχα

εδω και 15 χρονια 1 δεκεμβριου με 1 μαρτιου ειμαι μεσο ορο 3-4 ωρες την μερα πλακα πλακα...πολυ σκαψιμο τον χειμωνα...αντε να ρθει το καλοκαιρι να κοιμηθουμε..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θ αντεξω και δευτερο χιονια στην Ελλαδα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα..Τα δωσα ολα για να τους στειλω τον πρωτο..

Τελικα τα πρωτοξαδερφα μου στην Ελλαδα ειναι αχορταγοι...

 

japanese-snow-istock-145996750-snow-monkeys-resize-2_orig.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα χιονοζομπι και ειδικά Θεσσαλονίκης Κιλκίς και Σερρών αναζητούν το αίμα κάθε υποψηφίου Αυλώνα 😉 Ο Τάσος μαζεύει δυνάμεις !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν θ αντεξω και δευτερο χιονια στην Ελλαδα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα..Τα δωσα ολα για να τους στειλω τον πρωτο..

Τελικα τα πρωτοξαδερφα μου στην Ελλαδα ειναι αχορταγοι...

 

japanese-snow-istock-145996750-snow-monkeys-resize-2_orig.jpg

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο αχορταγοι πες του..και ποσο διαψασμενοι..και ακμαιοι!!!...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Όλα τα χιονοζομπι και ειδικά Θεσσαλονίκης Κιλκίς και Σερρών αναζητούν το αίμα κάθε υποψηφίου Αυλώνα 😉 Ο Τάσος μαζεύει δυνάμεις !

ναι ναι...στοχευμενα οι 3 νομοι πλεον..καθαρα ξεκαθαρα!!!σαν επικεντρο γιατι για να φτασουμε εκει εχει φαει πριν..ουυυυυ κοσμος και κοσμακης και τρωει και μερα αλλος τοσος...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Όλα τα χιονοζομπι και ειδικά Θεσσαλονίκης Κιλκίς και Σερρών αναζητούν το αίμα κάθε υποψηφίου Αυλώνα 😉 Ο Τάσος μαζεύει δυνάμεις !

Και εμάς τα χιονοζόμπι της Ημαθίας μην μας ξεχνάτε 😂😉αχαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 hours ago, ICELARISSA said:

Καλημερα για τους προσηνεμους που τωρα θα αρχισουν να ξαναερχονται κοντα μας.....https://weathergroup.gr/2021/02/16/σχηματική-απεικόνιση-της-πορείας-των-2/ εκτιμηση εως 7 μαρτη

Μπράβο Κωστή και Βασίλη και μακάρι όλα να πάνε κατ' ευχήν. Ωραία δουλειά και σοβαρή. Και πάλι μπράβο από εμένα.

ΥΓ. Μακάρι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να το ξαναδούμε το τιμημενο. Μολαταύτα νομίζω και λογικά ότι οι προγνώσεις δεν είναι με το μέρος των προηγμένων αυτή τη φορά. Εξουθενωμένοι όπως είμαστε από τα αλλεπάλληλα ξενυχτια που το κουράγιο για μοντελινγκ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μπράβο Κωστή και Βασίλη και μακάρι όλα να πάνε κατ' ευχήν. Ωραία δουλειά και σοβαρή. Και πάλι μπράβο από εμένα.

ΥΓ. Μακάρι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να το ξαναδούμε το τιμημενο. Μολαταύτα νομίζω και λογικά ότι οι προγνώσεις δεν είναι με το μέρος των προηγμένων αυτή τη φορά. Εξουθενωμένοι όπως είμαστε από τα αλλεπάλληλα ξενυχτια που το κουράγιο για μοντελινγκ.....

Ειμαστε ολοι πτωματα χαχα...εχουμε περιθωριο 5-6 μερες ηρεμιας χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Όλα τα χιονοζομπι και ειδικά Θεσσαλονίκης Κιλκίς και Σερρών αναζητούν το αίμα κάθε υποψηφίου Αυλώνα 😉 Ο Τάσος μαζεύει δυνάμεις !

Εγώ πάντως θέλω καλό καιρό να σπείρω τα ρεβύθια και τα φασόλια μου για να τα αποθηκεύσω για τον επόμενο χειμώνα.......😙

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, ICELARISSA said:

Ειμαστε ολοι πτωματα χαχα...εχουμε περιθωριο 5-6 μερες ηρεμιας χαχαχ

Όχι. Δεν έχω δυνάμεις! Χαχα! Τους χαιρετισμούς μου στο Βασιλη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...