Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Έριξα μια ματιά στα τρεξίματα . Παμε για ζεστουλα .Το κρύο στα ΒΑ παραμένει και υπάρχουν καλές πιθανότητες να μας επισκεφτεί ξανά αρχές του μήνα . Γενικά ο Μάρτιος φαίνεται να είναι ψυχρός και λογικά κάποιες περιοχές της χώρας θα παίξουν μπάλα . Νομίζω  το πολύ σε μια εβδομάδα ο σχολιασμός χαρτών θα πάρει τα πάνω  του πάλι . 

 

SmartSelect_20210218-081423_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα για τους προσηνεμους που τωρα θα αρχισουν να ξαναερχονται κοντα μας.....https://weathergroup.gr/2021/02/16/σχηματική-απεικόνιση-της-πορείας-των-2/ εκτιμηση εως 7 μαρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά η Αττική χιονιστηκε από το χαμηλό η από τη σύγκλιση βρε παιδιά; Νομίζω ότι το χαμηλό είχε φύγει. Σωστά; Δλδ χιονιστηκαμε όπως η Κύμη και η Στενή που συχνά χιονιζονται μόνο από το Αιγαίο, λόγω σύγκλισης. Έτσι δεν είναι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, Panagiotis είπε:

Και εγώ του Ευρωπαίου είμαι, αλλά θυμίζω ότι την Μήδεια την είχε διαβάσει ο τζιφος στα πολύ μακρινά. Και η ομαδάρα από την Λάρισα. Άρα ελπίζουμε 🙂 

και ο κινεζος το ειχε γενικα ποσο? μια εβδομαδα συνεχομενα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, menidi said:

Τελικά η Αττική χιονιστηκε από το χαμηλό η από τη σύγκλιση βρε παιδιά; Νομίζω ότι το χαμηλό είχε φύγει. Σωστά; Δλδ χιονιστηκαμε όπως η Κύμη και η Στενή που συχνά χιονιζονται μόνο από το Αιγαίο, λόγω σύγκλισης. Έτσι δεν είναι;

προφανώς απο τη σύγκλιση! ειχε φανει απο τη Κυριακη το βραδυ, απλα παιζανε οι ωρες +/- 5

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα! επειδη λοιπον ο Βασιλης ICELARISSA βλεπει μπροστα οχι μονο στον καιρο, να μαστε παλι εδωωωωω, χαχαχα.

 

1ον, ωραια μερα σημερα, ψιλοεκπληξουλα με αραιη συννεφια η οποια δενει ιδανικα με το χιονι που εχει μεινει λιγο ή πολυ σε καθε περιοχη της Αττικης.

2ον, βγαινει χωρις νομιζω να φαινοταν, ενα 5ημερο με Τ 850 γυρω στο 0 που σημαινει ωραια παγωμενα πρωινα και νυχτες, χωρις αηδιαστικες μεγιστες θερμοκρασιες και επισης περαιτερω διατηρηση του χιονιου σε ανηλια εστω σημεια των κεντροβορειων περιοχων καθως και της Β-ΒΑ-ΒΔ Αττικης.

3ον, ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ ΟΛΟΙ ΑΠΟ 28/02 ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ! ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

καλημερα! επειδη λοιπον ο Βασιλης ICELARISSA βλεπει μπροστα οχι μονο στον καιρο, να μαστε παλι εδωωωωω, χαχαχα.

 

1ον, ωραια μερα σημερα, ψιλοεκπληξουλα με αραιη συννεφια η οποια δενει ιδανικα με το χιονι που εχει μεινει λιγο ή πολυ σε καθε περιοχη της Αττικης.

2ον, βγαινει χωρις νομιζω να φαινοταν, ενα 5ημερο με Τ 850 γυρω στο 0 που σημαινει ωραια παγωμενα πρωινα και νυχτες, χωρις αηδιαστικες μεγιστες θερμοκρασιες και επισης περαιτερω διατηρηση του χιονιου σε ανηλια εστω σημεια των κεντροβορειων περιοχων καθως και της Β-ΒΑ-ΒΔ Αττικης.

3ον, ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ ΟΛΟΙ ΑΠΟ 28/02 ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ! ΧΑΧΑΧΑ

Εγω ειμαι ο κωστας χαχα μελος της ομαδας του βασιλη χαχααχαχ.....κοινως λαρισα team....δν εχουμε θερμη εισβολη αντικυκλωνικες συνθηκες θα εχουμε το μεσημερη η θερμ θα ανεβαινει αλλα μετα τις 15 φλεβαρη η μεγιστες ουτως η αλλος χωρις κακοκαιρια ειναι ανω των 14 βαθμων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγινε λοιπον Κωστα, χαχαχα

εχεις δικιο εχουμε πλεον 20/02 και οχι 10/01 αλλα το να απουσιαζουν πλεον τα +7 - +12 στα 850 απο τους φετινους χαρτες σε περιοδο καλοκαιριας και οχι μονο ( βλ. Ηπειρος ) αποτελει θαυμα, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ναι... Το θέλουμε... Για ιστορικό όμως στα βόρεια αυτή τη φορα😄

Εγω το χαριζω το ιστορικο στα προσηνεμα μαρτη ....εδω το θελω δεκεμβρη να χτυπησουμε ρεκορ ελαχιστης και καμια 15αρια μερες χιονοκαλυψη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω το χαριζω το ιστορικο στα προσηνεμα μαρτη ....εδω το θελω δεκεμβρη να χτυπησουμε ρεκορ ελαχιστης και καμια 15αρια μερες χιονοκαλυψη χαχα

Δεκτόν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...