Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 hours ago, menidi said:

Ναι, ήμαστε κάπως αγράμματοι και απολίτιστοι ξέρεις....

😀 Δεν το είπα για αυτό. Μου έκανε εντύπωση που κάποιος ανέφερε τις στοχευμενες διαφημίσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μπορει να μπερδευω τις χρονιες..παντως ηταν μια χρονια τα τελευταια 2-3 χρονια που ειχαν στερεψει

Το 2018 είχε τρομερή ανομβρία η Κρήτη, μάλλον αυτην την χρονιά λες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το 2018 είχε τρομερή ανομβρία η Κρήτη, μάλλον αυτην την χρονιά λες.

ναι το μπερδεψα .σωστα το 2018 ηταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Υπομονη σε ολους θα το ξαναπω μην δινετε καμια βαση στα κυρια μεχρι σαββατο

τωρα σε πιστευω.υπαρχει τροπος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Εχω απογοητευτει απο τους χαρτες...

-Και γω φιλε....Ηρθε η ωρα για ανασχηματισμο...

-Συμφωνω...Να ορισουμε νεο αρχηγο της φυλης τον Icelarissa...Αυτο το παιδι κατι εχει...Βλεπω ενα αστρο...

-Ας προχωρησουμε τις διαδιακασιες...Ελπιζω μονο να μην μας βρει νεο κακο με φανφαρες τυπου....Χιονια υπαρχουν...

20181201_vrxmvrly3hzereh1vwz9.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, ICELARISSA said:

Υπομονη σε ολους θα το ξαναπω μην δινετε καμια βαση στα κυρια μεχρι σαββατο

Τι ξερεις;;;; χαχα🤣 Θα εχω βγαλει σπυρια μεχρι το Σαββατο αν περιμενω ;( 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, fear777 είπε:

😀 Δεν το είπα για αυτό. Μου έκανε εντύπωση που κάποιος ανέφερε τις στοχευμενες διαφημίσεις. 

Συγγνώμη τότε. Παρεξήγησα βρε 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι αδύνατον να μείνει αυτη η κυκλοφορία ολο τον Φεβρουάριο...Την άλλη εβδομάδα θα βλέπουμε άλλους χάρτες.. Μίλησα  με τον Αθηναίο και μου το επιβεβαίωσε απο έγκυρες πηγές  ...Στα σοβαρά τώρα, αντε παίδες σηκώστε κεφάλι και με οτι μας εχει μείνει, πάμε να το παλέψουμε και οτι βγει.. Ηττοπάθειες δεν χωράνε σ αυτό το forum....Βαγγέλη , Γιώργο, Κώστα, Σάκη ,Σώτο,  Αντώνη Θανάση και  λοιποί, πάμε να γυρίσουμε την κατάσταση......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο παιος ειναι το ιδιο καλος με το τζεμ χωρις να εχει ομως το ενοχλητικο χαμηλακι...λες να βγαλει σεναρια λιχουδια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, sakis13 said:

Ετσι ακριβως...Ηταν ο χειμωνας καρντασι μου που μ εκανε καιροφιλο...Αρχικα χιονοφιλο...Αλλα οταν μεγαλωσα και ωριμασα,εγινα καταιγιδακιας...Κατι ηξερα...Πιο safe επιλογη...😜

Ασε ρε φιλε. Παναθηναϊκος στο ποδόσφαιρο και Ολυμπιακός στο μπασκετ σα να λεμε δλδ 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Είναι αδύνατον να μείνει αυτη η κυκλοφορία ολο τον Φεβρουάριο...Την άλλη εβδομάδα θα βλέπουμε άλλους χάρτες.. Μίλησα  με τον Αθηναίο και μου το επιβεβαίωσε απο έγκυρες πηγές  ...Στα σοβαρά τώρα, αντε παίδες σηκώστε κεφάλι και με οτι μας εχει μείνει, πάμε να το παλέψουμε και οτι βγει.. Ηττοπάθειες δεν χωράνε σ αυτό το forum....Βαγγέλη , Γιώργο, Κώστα, Σάκη ,Σώτο,  Αντώνη Θανάση και  λοιποί, πάμε να γυρίσουμε την κατάσταση......

Επιβεβαιώνω. Εχω και φωτορεπορταζ των εγκυρων πηγων 😋

image.jpeg.8bd21b3f91586426f1ad79b2bb5c207e.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι απίστευτο αυτό που χάνουμε λόγο μη ύπαρξης για χιλιοστή φορά δυνατού αζορικού-λόγο ισχυρού ατλαντικού τζετ στριμ .....κοιτάξτε χάρτη.....τι θα κατέβαινε αν υπήρχε έναν ισχυρός αζορικός.....

ECMOPEU12_96_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πείτε με παλαβό. Εγώ πίστεύω οτι φέτος θα μας θάψει σε κάποιο πεδινό μέρος έστω 2 ημέρες (εγώ λέω Αθήνα) , ασχέτως του οτι θα μας έχει τσουρουφλίσει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αρχιζουν και φωναζουν τα ensembles.Σεναριο 27 λιγο πιο ανατολικα,η απολυτη εξιλεωση για αττικη-ευβοια

"Δειχνουν"πιθανο αντικυκλωνα στην κεντρικη ευρωπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...