Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Είναι αδύνατον να μείνει αυτη η κυκλοφορία ολο τον Φεβρουάριο...Την άλλη εβδομάδα θα βλέπουμε άλλους χάρτες.. Μίλησα  με τον Αθηναίο και μου το επιβεβαίωσε απο έγκυρες πηγές  ...Στα σοβαρά τώρα, αντε παίδες σηκώστε κεφάλι και με οτι μας εχει μείνει, πάμε να το παλέψουμε και οτι βγει.. Ηττοπάθειες δεν χωράνε σ αυτό το forum....Βαγγέλη , Γιώργο, Κώστα, Σάκη ,Σώτο,  Αντώνη Θανάση και  λοιποί, πάμε να γυρίσουμε την κατάσταση......

α ρε μπαμπη!!!😀..εδω ειμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

α ρε μπαμπη!!!😀..εδω ειμαστε

...και θα είμαστε οτι κι αν γίνει..φτιάχνουν οι Έλληνες κυκλώματα κι ιστορία οι παρέες 
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Εμένα το ποιο στενάχωρο για φέτος δεν είναι ούτε τα χιόνια ούτε οι βροχές ούτε τίποτα... Είναι που δεν μπορούμε όλοι μαζί να βρεθούμε σε ένα ταβερνάκι να πούμε καμιά μ@λακια να γουστάρουμε!!!!! 

Μη μου το θυμίζεις.........

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Εμένα το ποιο στενάχωρο για φέτος δεν είναι ούτε τα χιόνια ούτε οι βροχές ούτε τίποτα... Είναι που δεν μπορούμε όλοι μαζί να βρεθούμε σε ένα ταβερνάκι να πούμε καμιά μ@λακια να γουστάρουμε!!!!! 

Θα γινει και αυτο αδερφακι μου.Και βλεπω με τοση στερηση να μας μαζευουν με κλουβες.Η "μαντρα" διπλα απο τον Γιωργη @ΠΩΓΩΝΙ ειναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Αν είναι καρμπόν με τις προηγούμενες «σωθήκαμε» εμείς εδώ 

κοίτα καρμπόν είναι αλλά για σας τους προσήνεμους δεν δόθηκε ποτέ η ευκαιρία μετά το πέρασμα να ανοίξει η πύλη της δυτικής ρωσσίας,κάτι λέει ο ice larissa και για δεύτερο κύμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας εχει κανει η χιονοστερηση και οχι μονο...Και που να εδειχναν οι χαρτες κατι πραγματικα σοβαρο...🤣Αρρωστακιααααααα....Ενωθειτε...

Δε μας πιανουν οι ιοι,ουτε οι μεταλλαξεις,φλεβαρη φερε χιονια το φορουμ μας να φτιαξεις...

Σταματα να σαι μαλθακος και φιλος του απριλη,τα νευρα μας τα σπας και γινεσαι ρεζιλι..

Θυμισου τον παλιο καιρο που εριχνες στουπιδια,φλεβαρη κακιωσε πολυ και μη μου σπας τ αρ....δια..

Φλεβαρη μου σταματα,να βγαζεις χαρτες μαπες,μακακες στη φυλουν και θα σου ριξουν φαπες...

Σταματα να σαι κουνιστος και φερε μας στουπιτσα,χειμωνας εισαι ρε οχι η κοκκινοσκουφιτσα..

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωπαααα παιδεεεςςςς παροοοννν μετα τα χιονακια που θα έρθουν και όταν με το καλο τελειωσουμε απο ολο αυτο.....καντε κεφι που λέμε εδω πανω....ετσι κι αλλιώς κοντά είναι η μαντρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, bardaris είπε:

respect στο ice larissa και στον νότιο πόλο για την επιμονή τους;,το σενάριο πάιο αν και μακρινό είναι καρμπόν με τις προηγούμενες εισβολές ,και απόλυτα ρεαλιστικό!

ωραια τα βρηκαμε τα λεφτα μας........για καλο μας το ειπες αυτο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδια ειχα καποιες δουλειες τελευταιες μερες και δεν έμπαινα...ανσαμπλ ευρωπαιου τα ίδια ενισχύθηκαν αρκετα για κεντροβορεια αλλα παλι δε παύουν να ναι 12 με 15 σε όλη την Ελλάδα τα αλλα το απόλυτο τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα τρελαθω... Κοιτατε ταση!!! Και δεν αποτυπωνεται πουθενα στα κοντρολ .... Κατι ξερει ο @ICELARISSA που λεει να περιμενουμε ως το σαββατο!!!!

 

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαστε ακομα στην αρχη...Και σημερα υπαρχουν βελτιωσεις αλλα απεχουμε παρα πολυ ακομα απο τα θελω μας..Για μενα το ζητουμενο δεν ειναι απλα ν αλλαξει ο καιρος για μια δυο μερες εκει κοντα στις 11 του φλεβαρη..

Το ζητουμενο ειναι να υπαρξει συνεχεια..Με φθινοπωρινες και χειμερινες διαταραχες ικανες να μας προσφερουν δυνατες στιγμες.

Αυτο που με φοβιζει ειναι ο ατλαντικος...Δεν ηρεμει ο μπαγασας με τιποτα και αν αναλογιστουμε και την συμπεριφορα ως τωρα του αζορικου μαλλον θα πρεπει να κρατησουμε μια μεγαλη πισινη...

Περιθωρια πλεον δεν υπαρχουν..Ολα η τιποτα....

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13 Θα χιονιστουμε αν χιονιστουμε  με back-door γιατι οπως ειπες, αζορικος δεν θα υπαρξει  λογω μεγαλης κινητικοτητας του ατλαντικου.. Εκτος αν εκει προς το τελος φλεβαρη αλλαξει η κατασταση και σηκωθει αζορικος. Εμενα και η back door δεν με χαλαει γιατι κατα βαση φερνει πολυ ψυχος. 

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θα τρελαθω... Κοιτατε ταση!!! Και δεν αποτυπωνεται πουθενα στα κοντρολ .... Κατι ξερει ο @ICELARISSA που λεει να περιμενουμε ως το σαββατο!!!!

 

Diagramme GEFS

Παιδια σημερα ολοκληρωθηκε ουσιαστικα η ΑΣθ οποτε στην πραγματικη βαση δεδομενων και προγνωσεων μπαινουμε απο αυριο..εχοντας πλεον τα μοντελα ολα τα δεδομενα θα αρχισουν να δειχνουν το τι ουσιαστικα θα πρεπει να δουμε μετα τις 12...εννοω τα ενς των μοντελω ετσι τα κυρια μαξ 4 μερες πριν σοβαρο συμπερασμα μονο μαξ 5

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΧΩΡΙΑΝΟΙΙΙΙΙ!!!!!

Ρε γείτονα???Ποιος δαιμον σε κυριευσε? Δεν εχω όρεξη να σπάσω κ ότι έχει μείνει άσπαστο φέτος από τα νεύρα. Όποτε δεν περιμενω τίποτα. Φεύγω για Καλαμάτα 8/2 για καμία βδομάδα χωρίς ν νιώθω κίνδυνο κανένα:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ρε γείτονα???Ποιος δαιμον σε κυριευσε? Δεν εχω όρεξη να σπάσω κ ότι έχει μείνει άσπαστο φέτος από τα νεύρα. Όποτε δεν περιμενω τίποτα. Φεύγω για Καλαμάτα 8/2 για καμία βδομάδα χωρίς ν νιώθω κίνδυνο κανένα:)

Στο μυαλο μου εχει τελειωσει ο χειμωνας.Μου πηρε καιρο αλλα το αποδεχτηκα.Οποτε τωρα απολαμβανω οτι ερθει χωρις αγχος.Η μονη πιθανοτητα να ξαναπεσω σε θλιψη ειναι να βγαλει τιποτα επικο και να το ξαναπαρει στις 72 με 48 ωρες! @nikolas 2365 βαλε καστανα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε ρε τζιφακο...Κανε στο 18αρι σε μιση ωριτσα,αυτο που εκανες τα καλα τα χρονια...Στειλε μας για ονειρα γλυκα...

Στο μηδεν ειμαστε..Παμε χωρις αγχος...Μπας και το γυρισουμε...Γιουριαααααα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αντε ρε τζιφακο...Κανε στο 18αρι σε μιση ωριτσα,αυτο που εκανες τα καλα τα χρονια...Στειλε μας για ονειρα γλυκα...

Στο μηδεν ειμαστε..Παμε χωρις αγχος...Μπας και το γυρισουμε...Γιουριαααααα....

ένας 18ζ χωρίς αναστολές και ταμπού!......κάθε 12ωρο....και γουλιά....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...