Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τιιιιι! Χαχα οκ πάντα πρέπει να στεναχωριέμαι για κάτι χαχα!! Και αυτός πήγε την σωστή ώρα!!

Ναι ναι, απιστευτα τυχερός....αν και μου είπε ότι είχε πάρα πολλές δίνες αλλά διαλυοντουσαν μέσα στην λίμνη ...εεε μια βγήκε έξω και έπεσε ακριβώς πάνω του 😂 η πολύ τυχερό τον λες η ατυχο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιδαρι το πιανει  ξανα παντου πλεον...με 0.5β..εκοψε ο αερας πολυ πλεον πολυ καλο αυτο

20210215_152430.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιλιον ολη μερα τσουκου τσουκου ριχνει ποτε χαζοχιονιζει ποτε ριχνει ψιλοκανονικα.Το εντυπωσιακο ειναι πως υπαρχουν και διαστηματα με σημαντικα ανοιγματα οπως τη στιγμη που γραφω αλλα δεν σταματα εντελως, μαλλον ευνοει το χαμηλο σημειο δροσου τι να πω.Απο δυτικα συνεχιζει να ειναι φουλ φορτωμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.5 βαθμό 3.30 το μεσημέρι.... Πάμε τέλεια μετά της 6-7 θα μηδενησουμε και πάμε για κάτω από το μηδέν ότι πέφτει θα γράφει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Bakounin είπε:

Μέτριας εντασης χιονόπτωση τώρα Θρακομακεδόνες. -0,4

 

Επανέναρξη χιονόπτωσης κι εδώ (Ολ. Χωριό 231m) με τον ήλιο να έχει κρυφτεί για τα καλά πλέον.

Τί έχει να γίνει το απόγευμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowlover είπε:

Ιλιον ολη μερα τσουκου τσουκου ριχνει ποτε χαζοχιονιζει ποτε ριχνει ψιλοκανονικα.Το εντυπωσιακο ειναι πως υπαρχουν και διαστηματα με σημαντικα ανοιγματα οπως τη στιγμη που γραφω αλλα δεν σταματα εντελως, μαλλον ευνοει το χαμηλο σημειο δροσου τι να πω.Απο δυτικα συνεχιζει να ειναι φουλ φορτωμενα

Το πρωί έκανε επική χιονόπτωση Ίλιον είεχε αρχίσει και το έποιανε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάμε εδώ δεν έχει σταματημο!!! Το ριχνει και πυκνο!!! Κανει κάτι μινι breaks βέβαια αλλά ανευ σημασίας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε αν εγω εχω αυτο τον ογκο χιονιου σημερα, αυριο τι θα εχω;;;; 😂

Εν τω μεταξυ εν μεσω μυγοπτωσης πυκνης πριν παλι, βαλαμε 1 ποντο στα ηδη υπαρχοντα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το πρωί έκανε επική χιονόπτωση Ίλιον είεχε αρχίσει και το έποιανε .

Nαι ναι απο οταν το επιασε 5-6 τα ξημερωματα μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες ηταν πολυ ποιοτικη χιονοπτωση.Αλλα και αυτο το λιγο που ριχνει ολη μερα σημερα μου αρεσει οπως ειπες και εσυ δεν θυμαμαι σε μας να εχει χιονισει αλλη ημερα καταμεσημερο την τελευταια δεκαετια.Και δεν ειμαστε και καν ιδιαιτερα χαμηλα σε θερμοκρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο χιονάνθρωπος συνεχίζει ακάθεκτος όμως μεταφέρθηκε σε σκάφη. Μη μου σηκώσει τα πλακάκια (γιαυτο δεν τον έκανα και τριπλάσιο).

Κούβα (σκάφη βασικά πήγαμε) 😄

Μακάρι να δουν όλα οι φίλοι χιονοχαμουλη στο δεύτερο πιάτο!

 

B71C09A1-F6C3-4005-9EDB-F9C8C1E2EA75.jpeg

312A6795-5F34-43A8-ADD7-633763FBE01B.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowlover είπε:

Nαι ναι απο οταν το επιασε 5-6 τα ξημερωματα μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες ηταν πολυ ποιοτικη χιονοπτωση.Αλλα και αυτο το λιγο που ριχνει ολη μερα σημερα μου αρεσει οπως ειπες και εσυ δεν θυμαμαι σε μας να εχει χιονισει αλλη ημερα καταμεσημερο την τελευταια δεκαετια.Και δεν ειμαστε και καν ιδιαιτερα χαμηλα σε θερμοκρασια

Έτσι είναι τα τελευταία χρόνια τέτοια μέρα που να χιονίζει συνεχώς δεν έχω ξαναζήσει. 

3,1 βαθμοί τώρα. απλά λόγω που έχουμε dew point -1,5 χιονίζει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

CAF119F5-341E-47E2-9985-31BA557AB691.png

Τον Ηρόδοτο ανέβασε που ήταν και ο πατέρας της Ιστορίας.... Για το γούρι.... Να χιονοστρωθουμε και εμείς του κεντρου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακομακεδόνες, ο δρομος εξω απο το σπίτι, ειχε περάσει εκχιονιστικό το πρωί. 

Σε καποια σημεια του κήπου, γύρω στους 30 ποντους  

Screenshot_20210215-154734_Viber.jpg

Screenshot_20210215-154837_Viber.jpg

Screenshot_20210215-154924_Viber.jpg

Επεξεργάστηκε από Bakounin
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες ασταμάτητης χιονόπτωσης εδώ, 30 εκ μετρημένο χιόνι με το μέτρο, και τώρα θερμοκρασία μέγιστη ημέρας -5 !!!

IMG_20210215_153632.jpg

IMG_20210215_153645.jpg

IMG_20210215_153538.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να πεσει και ο ηλιος , να πεσει και η θερμοκρασια, να ξαστερωσει κιολας λιγο μεχρι το επομενο κυμα και να γινει πανηγυρι μετα! (αμα γινει και καμια αναστροφη θα ειμαστε σουπερ στο λεκανοπεδιο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βλέπεις τη φωτό από τις Μηλιές και λες "που πας ρε καραμητρο"

Με τέτοια συστήματα χιόνιζει πολυ εκεί όμως, ανέκαθεν.   Ήταν ο καιρός τους για όλη την βόρεια ημιορεινη Εύβοια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αστεια πραγματα βλεπω δορυφορικη λες και εχουν στησει τοιχος βορεια απο τα νοτια προαστεια και δεν αφηνει νεφος να περασει🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...