Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, LarissaSnow είπε:

Ασπρίζουν λόγω έντασης τα αυτοκίνητα εδώ....

Aπό που σας ερχεται ο υετός εκεί? 30χλμ δυτικά νοτιοδυτικά σας δεν έχουμε κάτι ακόμα αλλά η Τ έχει πέσει αρκετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λαμία άρχισε η βροχή από ότι μου λένε με ομίχλη,Δομοκό πρέπει να χιονιζ ι ,0,5 έχει τώρα!Ένα βοριά θέλουμε να μας έρθει το κρύο από εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Επταπύργιο πέσαμε -1,1 με ασθενή πλέον χιονόπτωση. Τα μυγάκια γίνανε μύγες.

Επειδή με ανέμους δεν τα έχω πολύ, μπορεί κάποιος σοβαρά κ αν ξέρει να μας πει γιατί τζίφος κυρίως αλλά κ παιος γενικά σε όλη την κοιλάδα το βράδυ δείχνουν να μας το χαλάνε. Πιο ισχυρός ΒΔ επιφ. φταίει ή ο ΒΑ στα 850?

 

ανατολικο ν.ανατολικο θα εχουμε στα 850 μεχρι αυριο το απογευμα ο β.δυτικος στην επιφανεια ειναι μονο στην επιφανεια..ουτε εγω μπορω να καταλαβω ,,,😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Ασπρίζουν λόγω έντασης τα αυτοκίνητα εδώ....

Φίλε εμάς η ένταση θα μας βοηθήσει ..χαχα κι εδώ Φιλιππούπολη λίγο.εσυ όρος τα που είσαι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Aπό που σας ερχεται ο υετός εκεί? 30χλμ δυτικά νοτιοδυτικά σας δεν έχουμε κάτι ακόμα αλλά η Τ έχει πέσει αρκετά

Από Τύρναβο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυξανεται σταδιακα η ενταση της μυγοπτωσης και απ' οτι φαινεται ριχνει και την θερμοκρασια! Στους 1.2β πλεον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε όλη την παρέα! Πρώτη αναφορά από Βέροια, έχουμε ασθενή προς μέτρια χιονόπτωση απο τις 9 το πρωί περίπου. Αυτοκίνητα και στέγες έχουν «αχνιστει» καλά, αναμένουμε και την συνέχεια. Θερμοκρασία τώρα στο μπαλκόνι στους -1,5.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ανατολικο ν.ανατολικο θα εχουμε στα 850 μεχρι αυριο το απογευμα ο β.δυτικος στην επιφανεια ειναι μονο στην επιφανεια..ουτε εγω μπορω να καταλαβω ,,,😀

αυτο σημαινει οτι θα δυσκολέψει η χιονόστρωση ή θα εχει  θεματα και με τον υετό;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά καλη επιτυχία εύχομαι. Μετά το μεσημέρι απόγευμα μπαίνει ο καλός υετός και θα αρχίσουν τα θαψίματα. @Galanto θυμήσου αυτό που έγραψα.. απ' το απόγευμα θα θαβεσαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0 βαθμοί ακριβώς τώρα.. .Αυτή η ωραία ενταση που έχει το χιόνι συνεχίζεται.....Πύκνωσε η ομίχλη κάπως αλλα το μέγεθος της νιφάδας απαγορευτικό για στρώσιμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Μηδενίσαμε και ασπρίσαμε, Τύρναβος τώρα!!

Και ακόμη δεν έχει έρθει τίποτα!Φόρτωσε κινητό για το βράδυ,ραντεβού με την ιστορία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, tzelilis said:

δυναμωσε αρκετα αλλα δεν πιανει παρολο το -.0.5 που δειχνειχτο θερμομετρο

Πως γίνεται να μην πιάνει με -0.5;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε Φλώρινα.. Βάλτε άλφα. Η φοιτητική μου πόλη. Συγκίνηση. Και μετά η αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη.. Ντύσου στα λευκά νύφη του Βορρά . Παίδες αυτό σαν τελευταίο. Σε όσους δεν ξεκίνησε ακόμα λίγο υπομονή. Καλά θαψαρ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαριλάου πριν λίγο είχαμε μια μικρή έξαρση αλλα συνεχίζει να έχει ασθενή χιονόπτωση με την θερμοκρασια στους 0.4 ... Στρωσιμο ακομη δεν παρατηρησα ουτε στις ευκολες επιφανειες μαλλον λογω εντασης περισσοτερο και οχι θερμοκρασιας , αφου διατηρειται για λιγο η νιφαδα και μετα απο αρκετα δευτερολεπτα λιωνει(δεν λιωνει αμεσως δλδ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Λογικό είναι να μην πιάνει ,.,.. το έδαφος και όλη η πλάση έχουν υπερθερμανθει ... προχθές είχαμε 19 βαθμούς ... θέλει ένταση και καλό μέγεθος νυφάδας ... 

0,5 C εδώ .... και ξανά μυγάκια ... σαν να έκοψε και λίγο ένταση ..... ας περιμένουμε από το μεσημέρι και μετά                        

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ανατολικο ν.ανατολικο θα εχουμε στα 850 μεχρι αυριο το απογευμα ο β.δυτικος στην επιφανεια ειναι μονο στην επιφανεια..ουτε εγω μπορω να καταλαβω ,,,😀

Ναι σορυ ΑΝΑ στα 850 έχεις δίκιο. Εγώ ως ρεαλιστής έριξα κατά πολύ τα στάνταρ μου πάντως κ μακάρι να με εκπλήξει, αλλά δυσκολεύομαι αρκετά πλέον να το πιστέψω. Μόνο στην τέρμα μεγάλη έξαρση ΄γύρω μας βλέπω ότι μπορεί να καταφέρει να κάνει κάτι αξιόλογο κ για λιγότερες ώρες κ κοντεύω να συμβιβαστώ πλέον. Τέσπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...