Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Το και αν ξημερώνει αλεξανδρουπολη πέφτει κ άλλο η Τ -2.7 τώρα 

Φίλε και εδώ Ξάνθη το ίδιο τι γίνεται; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Επταπύργιο 0 ακριβώς με πολύ χαμηλό σ.δ. κ αναμονή για τις πρώτε νιφάδες.

Υ.Γ. Εκτίμηση μου ότι η πόλη συνολικά θα πάρει λιγότερα από τα αναμενόμενα, με την τρύπα στις προβλέψεις, λόγω ανεμών προφανώς, να είναι όλο κ πιο εμφανής. Μιλάω για το καλό διάστημα Κ.Μακεδονίας από το βράδυ κ μετά. Πάμε να πάρουμε ότι γίνεται καλύτερο κ μακάρι να πέσουν έξω οι τελευταίες προβλέψεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Τίποτα στο πλατύ προς το παρόν 0.2 σταθερά η θερμοκρασία 

Πολύ καλές θερμοκρασίες δεν το περίμενα Θανάση....λογικά όταν πυκνώσει θα το στρώσει κατευθείαν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνάμωσαν τα μυγακια ... ασθενή χιονόπτωση πλέον.... αλλά έχουμε γύρισμα ανέμου σε ΒΑ και με τρώνε μαύρα φίδια γιατι έχουμε καεί στην Θεσσαλονίκη ...ΑΝ ήμουν σταυρό θα χαιρόμουν..χαχα

Πλακα πλάκα είναι πυκνά τα μυγακια ...

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθει να το στρωσει δειλα δειλα αλλα η Τ ειναι ψηλα ακομη Υ.Γ Προσωπικα δεν περιμενα να χιονισει απο τωρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργήσαμε λίγο αλλά ξεκίνησε ψιλά ψιλά και στα Γιαννιτσά. Παγωμένο ήδη. Κάποια σαιτ έλεγαν για βροχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-2 και ασθενης χιονοπτωση. Απο το απογευμα και μετα τα καλυτερα. Να δουμε ποσα εκατοστα θα καταφερουμε το βραδυ.

naousa2 (1).png

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην όμορφη Παραμυθια εχει  ψιλοβροχο με 6 βαθμούς κελσιου. Αρχιζεις και αισθάνεσαι σιγα σιγα το κρυο! Για να δουμε τι θα γινει. Εχει ενδιαφερον λογω και της συγκλισεως αλλα και των πολλων mm βροχης(οπως παντα) με τις ψυχρες αεριες μαζες! Ο δασκαλος μας χιονιζει απο αποψε! Τα μοντελα σχρδον μας βρεχουν μονο!!! Παμεεεεε να θαφτουμεεεεε!!!! 

 

Καλα χιονια σε ολους!

20210213_091011.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ καλές θερμοκρασίες δεν το περίμενα Θανάση....λογικά όταν πυκνώσει θα το στρώσει κατευθείαν.....

Ναι ναι όντως....ειδικά με τόσο χαμηλή υγρασία (51%) θα είναι πολύ παγωμένο....Αλλά ακόμη ουτε μυγάκια ουτε τίποτα.....Εγώ πιστεύω κατά τις 11 ώρα θα ξεκινήσουμε και εδώ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Καλημέρα! Επταπύργιο 0 ακριβώς με πολύ χαμηλό σ.δ. κ αναμονή για τις πρώτε νιφάδες.

Υ.Γ. Εκτίμηση μου ότι η πόλη συνολικά θα πάρει λιγότερα από τα αναμενόμενα, με την τρύπα στις προβλέψεις, λόγω ανεμών προφανώς, να είναι όλο κ πιο εμφανής. Μιλάω για το καλό διάστημα Κ.Μακεδονίας από το βράδυ κ μετά. Πάμε να πάρουμε ότι γίνεται καλύτερο κ μακάρι να πέσουν έξω οι τελευταίες προβλέψεις.

Αυτές τις υετοτρυπες είδα κι εγώ και δεν ξέρω από που προέρχονται .... Ίσως κάποιος να μπορούσε να μας εξηγησει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο πρωινός Ευρωπαίος πρέπει να αυξήσε τα φαινόμενα και για σήμερα , αλλά ειδικά για αύριο αρκετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, loknta είπε:

Στην όμορφη Παραμυθια εχει  ψιλοβροχο με 6 βαθμούς κελσιου. Αρχιζεις και αισθάνεσαι σιγα σιγα το κρυο! Για να δουμε τι θα γινει. Εχει ενδιαφερον λογω και της συγκλισεως αλλα και των πολλων mm βροχης(οπως παντα) με τις ψυχρες αεριες μαζες! Ο δασκαλος μας χιονιζει απο αποψε! Τα μοντελα σχρδον μας βρεχουν μονο!!! Παμεεεεε να θαφτουμεεεεε!!!! 

 

Καλα χιονια σε ολους!

20210213_091011.jpg

Καλημέρα γείτονα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Ναι ναι όντως....ειδικά με τόσο χαμηλή υγρασία (51%) θα είναι πολύ παγωμένο....Αλλά ακόμη ουτε μυγάκια ουτε τίποτα.....Εγώ πιστεύω κατά τις 11 ώρα θα ξεκινήσουμε και εδώ..

Πύκνωσε το χιόνι εδώ στο Μακροχώρι και κατευθείαν έπεσε η θερμοκρασία και άλλο στο 0,4 με το dewpoit στο -4,4...!!! ακόμα και αυτά τα μυγάκια ότι πέφτει μενει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εδώ έκοψε ο βαρδάρης δεν έχει την χθεσινή του ένταση....Καλό αυτό γιατί μπορεί να κάνει ζημιά στον υετό τις επόμενες ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή αρχή στα παιδιά στα βόρεια κ κεντρικά. Εμείς εδώ περιμένουμε από αύριο βράδυ. Προς το παρόν η θερμοκρασία γύρω στους 10 βαθμούς. Αγία Βαρβάρα Αττικής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...