Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλη την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν με την δουλειά Κηφισιά Νέα Ερυθραία και Καπανδρίτι .

Σήμερα ρε γκαντεμη κέντρο !!!! Τα νεύρα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....Πορτο Γερμενο, παραλια δυτικης Αττικης!!!!! Χιονι μεχρι την θαλασσα καθως η "Μηδεια" περναει τα πεπλα της απο την Αττικη.....Φωτογραφια Ηλιανα Κορδαλη (ο καιρός της Δυτικής Αττικής fp) ....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, σώμα νερού, χιόνι και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει φουλ απτο πρωί, φαντάζομαι από τα 400μ κ πανω μέχρι την Τετάρτη θα μετρήσουν τρελά εκατοστά, πάνε για ιστορικό.

Εμείς εδώ παρακάτω με 1-2 βαθμούς χαμηλότερα θα είχαμε νέο 2002

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν έχω φτάσει στον προορισμό, ωστόσο μέχρι εδώ που είμαι, ο ήλιος του Φλεβάρη είναι απτόητος, τα πάντα λιώνουν στην Λάρισα με ταχύτατους ρυθμούς 

Και εδώ λιώνει πράμα αλλά να σου πω καλύτερα. Στον δρόμο είναι άχρηστο πλέον, μόνο πρόβλημα δημιουργεί και θα γίνει και μία καφέ μπίχλα στοιβαγμένο στις γωνίες και δεν θα μπορείς να παρκάρεις πουθενά. Στις πόλεις είναι ωραίο την στιγμή που πέφτει που είναι φρέσκο και όμορφο. Σε χόρτα και σκεπές θα μείνει λογικά κάμποσο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Κύριοι Χαλκίδα ρίχνει καλά και ήρεμα χωρίς αέρα.  Ευτυχώς δεν έχει το χθεσινό αέρα. Ρίχνει όσο πρέπει να μην ανέβει η θερμοκρασία.. Το βράδυ πάμε για θαψιμο. 

Νικόλα για δώσε λεπτομέρειες...!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τ σε πτωση από την ώρα έναρξης των φαινομενων

3,6 και παλευει να το γυρισει

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ  Αγ. Στεφανο μέτρια-ασθενής ένταση και Τ -0.2. Πάω να την πέσω να πάρουμε δυνάμεις για μετά.  Φολα στον κιτρινιαρη έτσι και βγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, xeneize said:

Ρίχνει φουλ απτο πρωί, φαντάζομαι από τα 400μ κ πανω μέχρι την Τετάρτη θα μετρήσουν τρελά εκατοστά, πάνε για ιστορικό.

Εμείς εδώ παρακάτω με 1-2 βαθμούς χαμηλότερα θα είχαμε νέο 2002

Κάνε ταμείο την Τετάρτη φίλε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Αυτό είναι Ελευσίνα;

ναι φιλε μου. στο βαθος φαινεται και η Εθνικη οπως στριβει η ληψη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ρέστα μας απο βράδυ και έπειτα για 10 πόντους απο  Σύνταγμα μέχρι κάτω! Μέχρι Τρίτη απόγευμα, με κλειστό καιρό (όπως φαίνεται) είναι εφικτό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε στις 0.25 μοίρες τον τζιφο αύξησε υετο... Μας χιονίζει από το βράδυ μέχρι αύριο το μεσημέρι μας έχει μέσα στο πράσινο 🤣🤣🤣🤣ποοοο ρε γλέντι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

......Απίστευτες ποσότητες χιονιού στο χωριό Μηλιές στην Εύβοια. Το χιόνι ξεπερνάει το 1.20.....Φώτο: Βαγγέλης Καλόπουλος.....Πηγή: Eviaweather

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

ναι φιλε μου. στο βαθος φαινεται και η Εθνικη οπως στριβει η ληψη.

Απίστευτο. Θεωρείς ότι και το βράδυ θα ευνοηθεί η δυτική Αττική;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαναέκλεισε ο καιρός Πετρούπολη, το έλιωσε όλο το πρωινό χιόνι με συνοπτικές διαδικασίες, χιονόνερο τώρα... Αναμονή για το βράδυ.

 

P.S. Χαίρομαι που όλοι είστε καλά και συνεχίζετε εδώ ακμαίοι τις αναφορές. Έμπαινα στο παλιό στέκι κάποιες φορές το οποιο εχει ερημώσει, μετά βρήκα αυτό τον χωρο εδώ. 

Επεξεργάστηκε από Morelo
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι αυτή η συννεφιά να κρατήσει όσον το δυνατόν περισσότερο κατά τη διάρκεια της ημέρας.

Ασθενής χιονόπτωση τώρα στον Πειραιά, το πρωί ανά περιόδους στουπιζε αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να ασπρίσει για λίγο αυτοκίνητα σκεπές. Περιμένουμε τα καλύτερα το βράδυ!

PANO_20210215_115041.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ευχομαι πραγματικα στα ανατολικα προσηνεμα γενικοτερα

οπου εχει στρωμενο χιονι,να λιωσει οσο το δυνατο λιγοτερο

και να ερθει η καινουργια επιδεινωση να γραψει ιστορια.

Ανω Κυψελη σχεδον οτι ειχαμε σε ευαισθητες επιφανειες εχει λιωσει

αλλα αυτο δεν αποτελει ανασταλτικο παραγοντα χιονοχαρας!

παμε με θεληση της φυσης να ξεπερασουμε τουλαχιστον τον τηλεμαχο για το κεντρο της Αττικης

τουλαχιστον τοτε επιασε μια πετσα στους δρομυς στα 260μ της Κυψελης.

ιστορικος ο χιονιας για κεντρο ομως θεωρω οτι ειναι μια καλη χιονοστρωση μεχρι το συνταγμα.

Ολα ειναι εφικτα,παμε δυνατα χιονοαδερφια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...