Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κλεισει για τα καλα ο δρομος εχει βαλει ποντακια. 10 ποντακια σε φυτα και αμαξια... και 5+ σε δρομους πεζοδρομια. ειναι επικο ειναι ονειρο αυτο που ζω δεν το πιστευω παιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σοκ παιδια μου στελνει η παρεα μου 15 ποντους και ριχνει του κερατα. Τι βαζει η Αγιαρα με -0,3 κιολας (στο οριο) ! Ο τηλεμαχος (ειχαμε ευνοηθει και τοτε) αποτελει πλεον παρελθον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χώνει μέτρα!!!!!!!! Κυριολεκτικά!!!!!!!!! Απερίγραπτος χαμός από την Αλπική Κηφισιά που φελρταρπυμε με το 50ποντο σιγά σιγά!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ελεγα οτι σημερα το βραδυ θα γραφαμε ιστορία, αλλα και παλι χιονι είδαμε μπολικο! Καλη συνεχεια στα παιδια απο Αθηνα!!! 

Αν αλλαξει κατι και εδω θα το αναφέρω

Προς το παρον νεκρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Έσπασε επισημα η αχιονια ή όχι για όλους?? Άντε χαρείτε το!!!

Έχει δρόμο ακόμα. Δυτικά προάστια είναι πολύ πίσω. Όχι εδώ. Πιο κάτω λέω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα σας το χαλάσω ρε ξέρω τα στοιχεία σας. Θα σας δώσω στον χαρδαλια όλα θα τα πω 😋😋😋😋😋 χαρείτε το είναι πολύ ωραίο 😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετα απο χρονια,ξαναδινω αναφορα...Αμπελοκηπους στα ψηλα,δινει πονο αλυπητα...δρομος βαζει εκατοστα...κοντα στο 0 η θερμοκρασια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαναρχισε αρκετα καλα Ιλιον οχι βεβαια αυτα που περιγραφουν τα παιδια απο β.π αλλα απο το τιποτα καλο ειναι.Αντε παμε παλι να ξανακατεβασουμε το βαθμο που τσιμπησε στο διαστημα που ειχαμε παυση φαινομενων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου έστειλαν πριν από λίγο αυτή τη φωτογραφία, από το αγαπημένο ξωκκλησι των Παιανιωτων, το ναό της Κοιμήσεως Θεοτόκου - Παναγίτσα, κοντά στην οδό Αττικής (υψόμετρο 155 μ.)

IMG-08dcd1c5084fc8755ae7e5fb284322f9-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολυμπιακό Χωριό. Για εμάς εδώ πως προβλέπεται η συνέχεια; Θα δούμε ένταση όπως στα βα προάστεια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μια φρέσκια από τον Γέρακα στον Γαργηττό δίπλα στο byron college ( για τους γείτονες που ξέρουν την περιοχή). Και συνεχιζεται με αμείωτη ένταση...

B4C5A07D-5588-4561-8BB1-7781DD64D462.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...