Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, SNOWFLAKE 1.8 είπε:

Και μια απο το παραθυρι μου

IMG_20210216_073718.jpg

Φίλε λογικά είσαι στα ψηλότερα της Κυψέλης; Φοβερό χιόνι, ανώτερο του Γενάρη 2019...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Φάληρο που βλέπω τώρα συνεχώς ζωντανά στο ΣΚΑΙ λένε οτι δεν έχει γίνει ποτέ τόσο χιόνι. Έχει ξεπεράσει φαντάζομαι τα πάντα, 2002,04,06,08 κτλ σωστά? Κάποιος Φαληριώτης?

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 πόντους χιόνι στις εύκολες στη Βάρη!!!Συνεχίζει να ρίχνει αλλά με μέτρια ένταση,το μεσημέρι θα ρίχνει φουλ λογικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South Athens said:

Στο Φάληρο που βλέπω τώρα συνεχώς ζωντανά στο ΣΚΑΙ λένε οτι δεν έχει γίνει ποτέ τόσο χιόνι. Έχει ξεπεράσει φαντάζομαι τα πάντα, 2002,06,08 κτλ σωστά? Κάποιος Φαληριώτης?

Το 06 ναι το 02 κ το 08 Οχι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snowspir είπε:

Καλημέρα παιδιά,  η ευτυχία έχει χρώμα,το λευκό.....Δεν υπάρχει καλύτερο πρωινό, τζάκι, καφέ και χιόνι!! Μαρούσι, Επταλόφου(211μ) έχω ξεπεράσει το 25ποντο στον δρόμο και συνεχίζω!!

Άρα έχω γράψει λάθος υψόμετρο για Πριγκηποννήσων, διορθώνω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Στο Φάληρο που βλέπω τώρα συνεχώς ζωντανά στο ΣΚΑΙ λένε οτι δεν έχει γίνει ποτέ τόσο χιόνι. Έχει ξεπεράσει φαντάζομαι τα πάντα, 2002,04,06,08 κτλ σωστά? Κάποιος Φαληριώτης?

καλα το σκαι ειπε πως η εθνικη ειχε μισο μετρο χιονι και δεν ειχε ουτε 4 ποντους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Το 06 ναι το 02 κ το 08 Οχι 

Καλά κάτσε περίμενε μισή ώρα ακόμα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ORESIVIOS είπε:

Φίλε λογικά είσαι στα ψηλότερα της Κυψέλης; Φοβερό χιόνι, ανώτερο του Γενάρη 2019...

Ναι ειναι ανωτερο και ειναι στα 260μ το καλυβι μου,ο λοφος φτανει μεχρι τα 330μ,Εχει στρωμενους 15 ποντους εκει στην ασφαλτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτη στουπα..Χιονοπτωση ιστορικων διαστασεων πλεον..Χωνει στην Καλλιθεα..Στο στενο μου οι 10 ποντοι ανηκουν στο παρελθον και το πικ δεν εχει ερθει ακομα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Απιστευτη στουπα..Χιονοπτωση ιστορικων διαστασεων πλεον..Χωνει στην Καλλιθεα..Στο στενο μου οι 10 ποντοι ανηκουν στο παρελθον και το πικ δεν εχει ερθει ακομα..

δεν με κανεις teleport εδω μυγακια εχει🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς ξεπρήστηκε το πόδι μου από την γλίστρα που έφαγα αλλά δε ρισκάρω να βγω έξω γιατί ακόμα κουτσαίνω αλλιώς θα σας έστελνα φώτο από το κέντρο της Γλυφάδας. Εντάξει δεν είναι πολύ πράγμα. Ένα φίλμ είναι στο δρόμο αλλά στρωμένο. Καμία σχέση με αυτά που βλέπω Φάληρο,Άλιμο κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έγινε εδώ ρε παιδιά έπεσα στις 3 με 2 πόντους στο δρόμο και εδώ έχουμε αποκλειστεί τώρα απίστευτες εικόνες. 10 χρόνια στην Αθήνα πρώτη φορά 

Έφυγα για βολτα

IMG_20210216_073454.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από δέκα χρόνια παρουσίας σε φόρουμ νοιωθω ευλογία να ανεβάζω τέτοιες φωτό που μου δείχνουν γιατί αγαπώ το καιρό...και στα Γιάννενα έχω δει και μάλιστα παρά πολύ αλλά όταν χιονίζει στο πατρικό σ είναι άλλο 

IMG_20210216_070511.jpg

IMG_20210216_071543.jpg

IMG_20210216_071837.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βαμβάκι και οινόπνευμα θα φτιάξω καφέ. Το κοριτσάκι με τα σπίρτα κατάντησα XAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXXA 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Τώρα ρίχνει ίσως καλύτερα κι απ' την νύχτα Γερακα

Έτσι ακριβώς και εδώ η καλυτερη χιονόπτωση και χωρίς αέρα μάλιστα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μιας κ έχω το πόδι μπορεί κάποιος να βγάλει φώτο από το κέντρο Γλυφάδας. Να υπάρχει στο αρχείο. Κουτσαίνω δε μπορώ να βγω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...