Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτη στούπα και εδώ, εδώ και μιάμιση ώρα εικόνα από χιονοδρομικό, βάζει πολλά εκατοστά ακόμα ίσος ανεβάσω μετά φωτογραφίες έχω βγει πάνω από 10 φορές βόλτα να το χαρώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dionisis00 είπε:

Ιστορικό νέο Ηράκλειο. Αν παει non stop μέχρι αύριο σπάμε ρεκορ.

Στείλε καμμια φωτό βρε Διονύση από την περιοχή μου γιατί είμαι έτοιμος μετά τον κορονοιο να μετακομίσω! Δεν έχω δει νέο Ηράκλειο χιόνι της προκοπής...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τερψιθέα Άνω Γλυφάδας το έφτασε σίγουρα το 2008.

Η Μήδεια συνολικά σαν πανελλαδική χιονοκακοκαιρία πρώτα Κ/Β και μετά προσήνεμη είναι πλέον το νούμερο ένα συγκριτικά με ότι έχουμε ζήσει τουλάχιστον τα τελευταία 50 χρόνια.

IMG_20210216_074535.jpg

IMG_20210216_065449.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

Στούπα από τα παλιά ξερνάει χώνει.... Χυνοοοοοοοο δάκρυα χαράς 

Αυτό είναι δικό μου ρεεε....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους..ξύπνημα στην Αγία από τον ήχο σπασμένου δέντρου 

ευτυχως δεν έπεσε σε αμάξι η άνθρωπο 

χωνει πολύ πάλι περνάει μπουλντόζα στη Αγίου Ιωάννου μπας ανοίξει κάπως E6287CC1-B2CC-4C0C-B86C-1E0FD0FF2894.thumb.jpeg.285972704b68eedbaf5e7a6e77c5231b.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ουτε η πλουσια ελληνικη γλωσσα ουτε η τεχνολογια μπορει να περιγραψει αυτο που γινεται στην Αττικη...Χαλαλι,η αγωνια μας,τα ξενυχτια στους χαρτες..

Οι παραδοσεις ειναι για σπανε..16 φλεβαρη του 2008 αρχιζε το επος τοτε..16 φλεβαρη του 21,εσπασε!!!!

Πρέπει όλοι οι Αττικαριοι μόλις τελειώσει η μ@@@@ με Κορωναίους μάζωξη για να γιορτάσουμε το ΣΠΆΣΙΜΟ ΤΗΣ 13ΕΤΙΑΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην άκρη του δρόμου μιλάμε για μέτρο, ναι ΜΕΤΡΟ σχεδόν παιδιά... αυτό στο πλάι είναι θαμμένο φορτηγάκι. 

Ετοιμαζομαι για Μαρούσι σε λίγο, ελπίζω να φτάσω 😛

DE218476-BDA2-4693-B71F-A5C775502D1C.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...