Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το να πουμε εμείς οι Χαλκιδέοι την γνώμη μας για μια κακοκαιρία που δεν έδωσε αυτά που μπορούσε να δώσει δεν ξέρω αν το θεωρείτε Μίρλα.. Όταν ξυπνάς το πρωί και βλέπεις γυμνά τα δέντρα τότε ναι είναι αποτυχία. Πόσες φορές όταν δεν χιονίζει σε άλλα μέρη ακούμε αυτές τις απόψεις.. Είναι απλά μια γνώμη και μια αποτύπωση για την πόλη μου. 

Ο Πισσώνας να θάβεται κ εμείς να μην βλέπουμε νιφάδα... για λίγα χλμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εχεις δικιο απολυτο...φυσικα και δεν ειναι μιρλα κατι τετοιο!!!ολοι το κανουν και ολοι θα το κανουν ειναι φυσιολογικο και ανθρωπινο...

Βαγγέλη ίσως λάθος το timing. Αρχικά εδώ είναι ποστ αναφορών.. καλύτερα στον σχολιασμό να το έκανα. Αλλά σε ένα φόρουμ ξέρω ότι πρέπει να ακούγονται όλες οι φωνές. Εγώ πρώτος φώναζα ότι έρχεται κάτι μεγάλο. Μέρες τώρα έβλεπα χάρτες.. Στραβωθηκα και πήρα μια 3ωρη Στούπα. Χθες αν έβλεπες όλες οι συγκλισεις περνούσαν κεντρική Εύβοια και έστριβαν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες καλημέρα ! Έχασα ιστορικό χιονιά! Όμως δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου !

Έζησα όλες τις μπούκες μαζί σας και όλα τα ανάλογα συναισθήματα ! Απολαύστε το ! 

Όσο για τις συγκρίσεις ας τις κάνουμε νηφάλιοι όταν τελειώσει με το καλό ο ιστορικός χιονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη ίσως λάθος το timing. Αρχικά εδώ είναι ποστ αναφορών.. καλύτερα στον σχολιασμό να το έκανα. Αλλά σε ένα φόρουμ ξέρω ότι πρέπει να ακούγονται όλες οι φωνές. Εγώ πρώτος φώναζα ότι έρχεται κάτι μεγάλο. Μέρες τώρα έβλεπα χάρτες.. Στραβωθηκα και πήρα μια 3ωρη Στούπα. Χθες αν έβλεπες όλες οι συγκλισεις περνούσαν κεντρική Εύβοια και έστριβαν. 

ελα στα εσωψυχα...στο θεμα.εδω ας το αφησουμε καθαρο παιδια...ειναι ποστ χαρας...κι εγω τρελλαθηκα με τα μπετα προχτες που ειχαν μπει στο φουρνο..χαχαχα...αντε ελα σ εκεινο το θεμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω κάτι για εδω γρεβενα που παίζει ρόλο και στο χιονια της Αθήνας νομιζω έπιασα τη χαμηλότερη ελάχιστη που έχω δει στη ζωή μου για μετα τις 10 Φλεβάρη δε θυμάμαι και τα παλια χρονια τι έκανε αλλα σημερα το πρωι ειχα -15,3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά τελικά ο αυλώνας, βλέποντας τα μοντέλα, τελικά πήγε πολύ ανατολικά και το χαμηλό έφτασε Ισραήλ. 

Κρίμα ....🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκει που λεω θα δωσω λιγο σημασια στη γυναικα μου,ξανα στουπα..Δεν υπαρχει..Εκλεισε ο δρομος για βιλια απο την Μανδρα..Στη ταβερνα καραουλι για οσους ξερουν το χιονι ξεπερασε το 1 μετρο εντος δρομου!!!Με πηρε φιλος απο Οινοη μολις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...