Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Θα γίνει το ίδιο και με μένα εδώ αδερφε?

Δεν ξέρω Γκάρυ μου🤔. Επειδή αυτή τη στιγμή κοιτάζω μόνο στον ουρανό και όχι μοντέλα, κίνηση χαμηλού και υποτροπές. Ότι θέλει ας κάνει. Ούτως η άλλως στα τελειώματα είμαστε λογικά άρα κάνουμε απολογισμό σιγά σιγά. Βάλαμε καμία 15αρια πόντους. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερα πράγματα αλλά δεν πειράζει, δεν θα γκρινιάζω γι'αυτό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

http://www.livecameras.gr/up/steni.php Στενή

http://pissonas.meteoclub.gr/ Πισσώνας

ξεκίνησε Στενή. Χαλκιδέοι σε 3 ώρες στα όπλα. Μόλις κατηφορίσει Πισσώνα μετράμε αντίστροφα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χιονοθύελλα εδώ

Ανυπομονούσα πότε θα το πείς. Καλό 30 ποντο ως μίνιμουμ. ΠΑΜΕΓΕΡΑΠΑΜΕΣΑΝΑΛΛΟΤΕ

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Ρε τι κάνει 

Τ Ρ Ο Μ Ε Ρ Ο  ! ! ! Μπράβο

 

5.7 βαθμοι στο Νεο Ψυχικό και συννεφιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω  εβλεπα μεσα απ την καμερα της αριστοτελους τα φαινομενα, τα οποια και σαν ενταση και σαν διαρκεια ηταν καλα, τωρα γιατι το πολεοδομικο δεν ευνοηθηκε οσο αλλα μερη δεν μπορω να το εξηγησω ας ρωτησουμε τον Αρναουτογλου μηπως ξερει... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Δεν ξέρω Γκάρυ μου🤔. Επειδή αυτή τη στιγμή κοιτάζω μόνο στον ουρανό και όχι μοντέλα, κίνηση χαμηλού και υποτροπές. Ότι θέλει ας κάνει. Ούτως η άλλως στα τελειώματα είμαστε λογικά άρα κάνουμε απολογισμό σιγά σιγά. Βάλαμε καμία 15αρια πόντους. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερα πράγματα αλλά δεν πειράζει, δεν θα γκρινιάζω γι'αυτό. 

Ότι μας έδωσε ο Θεός καλό είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Iceman21 είπε:

Τ Ρ Ο Μ Ε Ρ Ο  ! ! ! Μπράβο

 

5.7 βαθμοι στο Νεο Ψυχικό και συννεφιά.

Σοβαρά 5,7;Τι γίνεται ρε παιδια με τις Τ σήμερα προς κέντρο Κηφισιά πριν κάποιος έδωσε αναφορά για 5 βαθμους Κηφισιά ενώ εγώ τώρα έχω δίπλα στη θάλασσα 5,4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρνηθα σιγά σιγά προς τους -5 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Σοβαρά 5,7;Τι γίνεται ρε παιδια με τις Τ σήμερα προς κέντρο Κηφισιά πριν κάποιος έδωσε αναφορά για 5 βαθμους Κηφισιά ενώ εγώ τώρα έχω δίπλα στη θάλασσα 5,4

Η Νίκαια με πατάει...4.7 έχει ...αράξτε έχουμε μέλλον ακόμα..Να κοιτας και τα σημεία δρόσου.

Επεξεργάστηκε από Iceman21
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...