Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Δεν έχει ύπνο απόψε!!! 

IMG_20210215_022901.jpg

..... ποιός κοιμάτε όταν η χιονοευτυχία του χτυπά την πόρτα ..... ???????....είσαι άρχοντας ....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

Πρέπει να έχει κολλήσει στη κίνηση στη Βουλιαγμένης φυσά λίγο ρε ηλιουπολιτη να δουμε άσπρη μέρα😂

και εδω δυστυχως ψιλοκοβει ανα διαστηματα. ριχνει ακομα και η Τ πηγε 1.8 αλλα δυσκολευεται πολυ να κλεισει γερα ο ουρανος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Δεν έχει ύπνο απόψε!!! 

IMG_20210215_022901.jpg

ότι έκανε η Αριάδνη στην Κύμη, πάει να κάνει η Μήδεια στην Ιστιαία. Γενικά αυτή η ζώνη πλησίον Θερμαϊκού&Αιγαίου που ξεκινάει από Ημαθία και φτάνει έως Εύβοια είναι τέρμα κωλόφαρδη. Πάντα κάπου σ αυτή τη ζώνη κάνει τα θαψίματα.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντάθηκε και εδώ αλλά ακόμα λίγα πράματα με την Τ όμως σε νέα πτωση και στην χαμηλότερη πλέον τιμή της εδώ Γαλάτσι στους 2,8!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχιζεται η χιονοθυελλα. Οι μικροι συνοικιακοι δρομοι κ μεγαλος κεντρικος δρομος που ειναι ορατος απο το σπιτι μου εχουν παραδωθει στα εκατοστα που βαζει. Απιστευτη βραδια κ νομιζα πως ειχε σβησει

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επανήλθα...διαβάζω μηνύματα γύρω μου λέω χαμός...κοιτάω έξω ούτε στα αμάξια ασπρισμα Γέρακα...βλέπω Τ 1.5...μαλλον είμαι το χιονοοριο...μακάρι να μου ρθει και μένα σε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν είχα θετικές θερμοκρασίες (1.2 τώρα) θα έπιανε στις εύκολες επιφάνειες.....ρίχνει καλά εδώ και ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

Κατεβαίνει η θα σταματήσει Κηφισιά ?😂😂

Θα κατεβει τουλαχιστον ως κεντρο.Τι να πω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aσθενής χιονόπτωση Πάτρα......κλειστή (θολούρα και χιονοκουρτίνες) η παραλιακή Αιτωλ/νία στον Πατραϊκό....απίστευτα πράγματα απόψε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από σταθμούς ΕΑΑ, την ώρα που το Γκάζι λέει 2.6 και το Φάληρο (ΣΕΦ) 3, στα Πατήσια λέει 4. Σιγά μην έχει και 14! Να το ελέγξουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, jhonny είπε:

 Λήξη φαινομένων Πλατύστομα.

Φτάσαμε τους 10 πόντους ακριβώς.

Τ -2,8

Πολύ καλό και προπαντός ανέλπιστο...

Τέλεια φίλε ....το ανέλπιστο είναι και το καλύτερο!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...