Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Lostdoc είπε:

Λεωφόρος Δουκίσσης Πλακεντίας 03:30C24347B3-7AB2-49F7-A924-9E859D26BFC1.thumb.jpeg.fd500bbe9cce9cb80925eb5e41492960.jpeg

....πέρασες από τη γειτονιά μου σχεδόν ..... χιονοχαμός .... και τώρα .... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξυπνάνε μνήμες πάλι απόψε. Αύριο που θα έχουμε καλύτερη υποστήριξη θα βάλουμε και τα εκατοστά 

Δε βαζεις εκατοστα δλδ στην Παναγιτσα; χαχαχα δεν μπορει, τρολαρεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

λογικα θα καταβουν και προς εσας...

Δε μίλαγες νωρίτερα χαχα με το που το πες έναρξη χιονοπτωσης

Αντε να δουμε

Σταμάτησε πάλι . Δώσε λίγο ρε καιρεεε

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...... Οινόφυτα Βοιωτίας με πάνω από 10 εκατοστά χιονόστρωσης.....Φωτογραφία: Lio Blue (μέσω Meteoclub Group)

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι και δέντρο

Κι ομως, πιο πολυ εχει η Χαλκιδα! Απιστευτα πραγματα αποψε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοθύελλα, φοβερος αέρας παίρνει το χιόνι από κάτω και από τις σκεπές και δημιουργεί ομίχλη, χαχαχ. Day Αfter Τomorrow, δεν περιγράφω άλλο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στον αντίποδα η νότια Αττική δεν έχει πάρει πρέφα. Το Λαύριο με 7 βαθμούς τώρα σε παράλληλη κοσμάρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Δε βαζεις εκατοστα δλδ στην Παναγιτσα; χαχαχα δεν μπορει, τρολαρεις

Σταματησε ο αέρας και χώνει καλά τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πρωί λογικά θα μπουκάρει και το κέντρο και βράδυ Σήμερα προς ξημερώματα τρίτης και νότια προάστια όποτε μην φοβάστε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Χιονοθύελλα, φοβερος αέρας παίρνει το χιόνι από κάτω και από τις σκεπές και δημιουργεί ομίχλη, χαχαχ. Day Αfter Τomorrow, δεν περιγράφω άλλο!!

Ρε κοιμήθηκα στη 1 σκεπτόμενος ότι θα κόψει και ξύπνησα τυχαία τωρα και ρίχνει περισσότερο και έχω πάθει πλάκα...... τρομερό αυτό που ζούμε...μιλαμε για blizzard κανονικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα σεβομαστε αμερικανο λοιπον με τις αναφορες που διαβαζω! Αν ειχα ενδοιασμους για τα τωρινα κι εγω, ηταν γιατι δεν τον πιστεψα και με προβληματιζε ο ευρωπαιος. Οτι εδινε για Βολο, Β. Ευβοια και εδω, λαμβανει χωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Και στον αντίποδα η νότια Αττική δεν έχει πάρει πρέφα. Το Λαύριο με 7 βαθμούς τώρα σε παράλληλη κοσμάρα 

Εμένα ψιλό ρίχνει τώρα με 2,5 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσοχή το Λος Άντζελες της Αθήνας ή αλλιώς κέντρο Γλυφάδας αναφέρει μια νιφάδα άντε 2 ξέμπαρκες. Τις ρώτησα που πάτε κορίτσια εδώ είναι Λος Άντζελες κ εξαφανίστηκαν στον αέρα αγνοώντας με...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

το πρωί λογικά θα μπουκάρει και το κέντρο και βράδυ Σήμερα προς ξημερώματα τρίτης και νότια προάστια όποτε μην φοβάστε!!!!!!!!!!!!!

η καλλιθεα γενικα ποτε δεν ενιωσε σε κανεναν χιονια ακομη και το 08 ισα που εστρωσε στις γνωστες επιφανειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.Γαρδικι

2.Περτουλι

3.Ελατη

Συνεχιζουν εστω και ασθενως πλεον τα ορεινα των Τρικαλων, πρεπει να εχουν ξεπερασει τα 60 εκατοστα. 

live000M.jpg

webcamimage (1).jpg

webcamimage.jpg

Επεξεργάστηκε από SNOWFLAKE 1.8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, airfathaaaaa είπε:

η καλλιθεα γενικα ποτε δεν ενιωσε σε κανεναν χιονια ακομη και το 08 ισα που εστρωσε στις γνωστες επιφανειες

Εχω δει φωτογραφίες δεν ισχυει κάτι τέτοιο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, EVIA 1987!! said:

Θα σεβομαστε αμερικανο λοιπον με τις αναφορες που διαβαζω! Αν ειχα ενδοιασμους για τα τωρινα κι εγω, ηταν γιατι δεν τον πιστεψα και με προβληματιζε ο ευρωπαιος. Οτι εδινε για Βολο, Β. Ευβοια και εδω, λαμβανει χωρα.

τζιφος και gem

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, airfathaaaaa said:

η καλλιθεα γενικα ποτε δεν ενιωσε σε κανεναν χιονια ακομη και το 08 ισα που εστρωσε στις γνωστες επιφανειες

Υπερβάλεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...