Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν να εχει δυναμωσει λιγο την τελευταια ωρα.οχι κατι συγκλονιστικο αλλα καλυτερα από πιο πριν.-2.5c  η θερμοκρασια και εχουν ασπρισει  τα πεζοδρομια και ακρες δρομων.ισως να εχει ριξει και αλατι ο ρου@@ανος ο δήμαρχος.2 φωτο αλλα είναι πριν κανα 45λεπτο.τωρα εχει πιο πολύ χιονι .

r9AB6Xt.jpgo6FrXdc.jpeg

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερο τα φιλέτα του υετού να είναι από απόγευμα και μετά ..!δίνει καλά με 0.6!!

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Πυκνωνει η χιονοπτωση,χοντραινουν κι οι νιφαδες

Ανατολικά κ εγώ, ναι πύκνωσαν τα μυγάκια!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Pupazzo di Neve είπε:

-1.7 Διαβατα σε συνεχή πρώτη 

ευχαριστο αυτό .... και ο σταθμός του Κορδελιού -0,8 ... οπότε έρχεται και το κρύο ....στα ανατολικά ο σταθμος μου τώρα στους 0,3 (μεχρι 0,1 έφτασε )

η πυκνή χρυσόσκονη συνεχίζεται ... για να δούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

βγες νικολα εξω...!!!...ετοιμος γαντια σκουφο μουφαν ισοθερμικα το φιδι(κωστααα  απο αγγλια..χαχαχα..το θυμασε το φιδι?) δεν βρηκα αλλα θα το ψαξω για αυριο....το χαμηλο

ειναι εμφανος πιο β.δυτικα και μονο θετικο ειναι αυτο...

 

Καλο νέο η θέση του χαμηλού. 

ΥΓ Πλάκα κάνεις? Θα στέλνω συνέχεια μηνυματα  μετα τις 18.00 ότι με χρειάζεται η πεθερά μου, βοηθεια ηλικιωμενου. Στην παραλια στον μπλιζαρντ.😁

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow_Addict είπε:

Ανατολικά κ εγώ, ναι πύκνωσαν τα μυγάκια!!!!

Περιοχη; εγω ειμαι στην καρδια της θερμονησιδας και διπλα και στη θαλασσα. Βεβαια και αριαδνη και σοφια ημασταν απο τις ευνοημενες περιοχες(σοφια στην αναληψη ειχε το ιδιο,ισως και παραπανω απο οτι κωνσταντινουπολιτικα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται η ψιλή αλλά πυκνή χιονόπτωση στον Τύρναβο με 0 βαθμούς, μέχρις στιγμής η χιονόστρωση φθάνει τα 2 εκατοστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προβλέπεται πρωτοφανής αύξηση μηνυματων μετα τις 18:00 και ειδικα στο διαστημα 00:00-05:00 😛 😛 . Όλοι 1 βλέπω να στέλνουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνι στο κύμα....beach-snow.....Bελίκα Αγιόκαμπου Λάρισας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρατηρω το χιονι κ μια χιονιζει προς δεξια μια προς αριστερα... παιζει ναχουμε κ β.α εκτος β.δ;;;

τις φωτο παιδια στο αλλο τοπικ νομιζω πρεπει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάσει τζίφου, το επίπεδο παγοποίησης στον Ελικώνα αυτή την ώρα είναι στα 1400μ όμως χιονίζει στο Ζερίκι 850μ με 1.3°C.  Πολύ χαμηλή θερμοβαθμίδα κι ακόμα δεν έχουμε δει τπτ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει Χόχλια....ξεκινήσαμε.....0οC+ και το χωριουδακι μου μπαίνει σε ρυθμό υπερθαψάρ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LoveFebruary είπε:

παρατηρω το χιονι κ μια χιονιζει προς δεξια μια προς αριστερα... παιζει ναχουμε κ β.α εκτος β.δ;;;

τις φωτο παιδια στο αλλο τοπικ νομιζω πρεπει

Σωστή παρατήρηση φίλε μου. Όπως βλεπουμε εδω εχουμε εναλλαγες Β-ΒΒΔ-ΒΒΑ

Screenshot (209).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει φτάσει 5 πόντους εδω αλλά ο δρόμος θέλει πιο χοντρό χιόνι.. αλλιώς θα ξεκινήσει μετά τις 4 να πιάνει.. πανω αυξάνεται η ένταση σταδιακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Λιγα πραγματα απο υετο βροχης τωρα στα Γιαννενα.Ολα τελεια μεχρι στιγμης οπως εδειχνε και ο τζιφος.Ο σημαντικος υετος με παπλαμουδα στα Γιαννενα ερχεται αργα το βραδυ με αισθητη πτωση της θερμοκρασιας στην ανανεωση που εκανε πριν λιγο.⚡❄️ 

 

 

Μιλτο καλημέρα.. Ηγουμενίτσα ποτιστική βροχή και 10βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, jhonny είπε:

Βροχούλα εδώ Πλατύστομα Λευκάδας με 1,8 mm. Αν καταφέρουμε και δούμε καμιά  ❄ αύριο το βράδυ θα είναι ευτύχημα...

Φτάσαμε τα 600 mm ετήσιο πάντως...

Τ 8,1 πολύ ψηλά ακόμα.

Μία από τα ίδια και Ηγουμενίτσα  τζονυ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-2.5 με -3 βαθμοι σε διαφορα σημεια της πολης, σταδιακη ενισχυση της χιονοπτωσης και στρωσιμο σε μερικους δρομους. Παμε καλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...