Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψυχραιμία την ύφεση την έχουν προβλέψει οι πάντες !! 
πάμε για κάτι πολύ δυνατό 

Εδώ έχει κρατήσει αρκετό χιόνακι 

είμαστε μηδενισμένοι 

τ -0,3 και περιμένουμε 

υπέροχη αίσθηση 

κηφισια 300 μ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ασθενής η χιονόπτωση στην Μεταμόρφωση, αλλά με μόλις μισό βαθμό ότι πέφτει μένει... πωπωπω τι έχει να γίνει μόλις αρχίσουν τα στουπίδια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, gthomasandros said:

καλη ενταση τωρα φαινεται να κλεινει καλα.....

Θωμα, το φωτα σου και τα ματια σου στη δορυφορικη, μονο εσενα εμπιστευομαστε! keep us posted!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον Γέρακα στα 250μ, με την Τ πλέον στο 0 περιμένουμε..... ξεκίνησαν όσο έγραφα, τα βραδυνά. Άντε σιγά-σιγά να στρωνόμαστε και εμείς γιατί χάσαμε πολύ υετό μέχρι τώρα...

Επεξεργάστηκε από kokkinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια ήμουν χαλαρός και περιμενα να αρχίσουμε κατά τις 10-12 και χαιρομουν που εχει ξαστερια να πέσουν οι Τ και μπήκα να διαβάσω το φόρουμ και αγχωθηκα. Ξεχνάμε τη προγνωση της εμυ πριν λίγες ώρες ;Τον αρναουτογλου και πόσους μετεωρολόγους ; Περιμένουμε υποτροπη του καιρου και θα συμβεί περαν τεράστιας έκπληξης. Κανένας λόγος ανυσηχιας λοιπόν κατά τη γνώμη μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παιδιά είναι απίστευτο. Αλλά μόλις άνοιξε ο ουρανός σε σημείο ανησυχητικό. Μιλάμε σπάει επικίνδυνα η φάση. Χιονίζε με μισό σύννεφο. 

Λες να μας κάνει καμία χαζομάρα? Ίδιες συνθήκες και εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, MitsosEvia είπε:

Λες να μας κάνει καμία χαζομάρα? Ίδιες συνθήκες και εδω.

Νομίζω δεν θα έχουμε δυναμική σήμερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ψυχραιμια παιδες...Ειστε ανυπομονοι και το καταλαβαινω αλλα μην γραφετε οτι να ναι ρε σεις....Τα πραγματα πανε οπως πρεπει...

Ειχαμε την υφεση που ομως ακομα και τωρα δινει χιονοπτωσεις τοπικα...

Σε καμια ωρα θ αρχισει σταδιακα η υποτροπη..Ειναι ευλογια οτι η υποτροπη ερχεται βραδυ και οχι νταλα μεσημερι...Καλλιστα μπορει να το στρωσει μεχρι και τα κεντρονοτια...Τοπικα θα εχουμε ιστορικες χιονοστρωσεις..

Οπως και να χει ομως θα ειναι η κορυφαια διαταραχη απο το 2008...Ολες οι συγκυριες ειναι με το μερος μας..Κραταω παντα πισινες αλλα τουλαχιστον θελω να χαρω την προσμονη κι ας πεσει φαπα..

Παμε γερα...Οποιος κοιμηθει το βραδυ,μπαναρεται!!!

Εσένα έχασα χθες βράδυ.....έκανες νάνι  όταν άλλοι κάναμε χιονορεπορταζ επί 4 ώρες στους δρομους και σήμερα είμαστε εντελώς άυπνοι με ένα κεφάλι 200 κιλά....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανονική χιονόπτωση με 0 βαθμούς... κουβά τα μοντέλα που δεν έδιναν τίποτα τόσο νωρίς... βέβαια Γκάζι βλέπω σπασίματα για να είμαι ειλικρινής... οτιδήποτε κάτω από 20εκ σε εμάς θα θεωρηθεί αποτυχία... κάτι πάει να ψιθυρίσει προς το τέλος του μηνα...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Νομίζω δεν θα έχουμε δυναμική σήμερα. 

Ειναι παρα πολυ νωρις ακομα... Λεω να φτιαξουμε κανα καφε να χαλαρωσουμε και βλεπουμε μετα τις 10 τι θα γινει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακομακεδόνες χαμός, με άπνοια, βαζουμε εκατοστά. Ελπιζω να κατέβει συντομα παρακάτω και να φανεί στην ζουγκλοκάμερα. 

Τ -1,5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Νομίζω δεν θα έχουμε δυναμική σήμερα. 

Ψυχραιμία....δεν έχει επιστροφή το σημερινό....θα γίνει της Πόπης....

Μην είστε ανυπομονοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...