Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αισχος. Όχι μόνο δεν άυξησε το χιόνι αλλά το μείωσε και τώρα ρίχνει λίγο ψιλό και μόνο μια Πασπαλα έχω. Άσε που φαίνεται και ό ήλιος λίγο ελάχιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο υετος ο καλός σύμφωνα με τη δορυφορικη βρίσκεται κάνα τρίωρο μακριά μας 

εγω βλεπω σεχει τον καλο υετο απο 10βραδυ μεχρι 6 το πρωι! τι Τ εχετε τωρα εκει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαφνικά εντάθηκε αρκετά ξανά το ψιλόχιονο......Να δούμε αν θα έχει χοντρές νιφάδες τις επόμενες ώρες γιατί με το ψιλό δεν στρώνει δρόμους.... θερμοκρασία -1,6 βαθμούς..υγρασία 72%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Αισχος. Όχι μόνο δεν άυξησε το χιόνι αλλά το μείωσε και τώρα ρίχνει λίγο ψιλό και μόνο μια Πασπαλα έχω. Άσε που φαίνεται και ό ήλιος λίγο ελάχιστα

απτις 11-12 το βραδυ  μεχρι 6-7 το πρωι εχουμε τον καλο υετο γκαρη μην βιαζεσαι! υπομονη οταν βραδιασει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Gary said:

Αισχος. Όχι μόνο δεν άυξησε το χιόνι αλλά το μείωσε και τώρα ρίχνει λίγο ψιλό και μόνο μια Πασπαλα έχω. Άσε που φαίνεται και ό ήλιος λίγο ελάχιστα

Περιμενε 2 ωρες ακομα βιαστηκέ 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μούφα στην Ήπειρο μέχρι στιγμής. Δεν υπάρχει υετός.

Xιονιζει στο χωριό από ότι είδα Βασίλη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LoveFebruary είπε:

εγω βλεπω σεχει τον καλο υετο απο 10βραδυ μεχρι 6 το πρωι! τι Τ εχετε τωρα εκει;

-0,6 Δεν ειναι η θερμοκρασια το πρόβλημα αλλα οτι εχει γεμίσει νερα στους δρόμους στα χόρτα εχω πλεον πανω απο 5 ποντους ..Και φυσικά δεν έχει σοβαρο υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζον,απλα επειδη ειμαι απο κινητο και δεν εχω  fb..Απ οπου βρισκω πηγες,ανεβαζω..Οπου μου ανοιγει πιο γρηγορα θα τις ριχνω..Κολλαει ηδη το δικο μου αρκετα οταν πηγαινω στο αλλο θεμα..Κολλαει στην φορτωση και υποβολη των φωτο..Γι αυτο μπαινω εδω που εχει λιγοτερες..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οταν πλησιαζει ενα χαμηλο τετοιου βελινεκους  ειναι λογικο στην αρχη να εχουμε απλα συννεφια, ψιλοβροχο, ψιλοχιονο.. Ακομα δεν εχει πλησιασει στη σωστη θεση, ειμαστε στα γυρω-γυρω.. Απλα κλεινει ο καιρος. 

Σε 3 ωρες εδω θα ειμαστε και θα θαβεται  η βορεια ελλαδα.. Αυτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Xιονιζει στο χωριό από ότι είδα Βασίλη! 

Δεν έχει δυναμική. Τόσο σιγά που ρίχνει ούτε 10 πόντοι δεν θα μπουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

-0,6 Δεν ειναι η θερμοκρασια το πρόβλημα αλλα οτι εχει γεμίσει νερα στους δρόμους στα χόρτα εχω πλεον πανω απο 5 ποντους ..Και φυσικά δεν έχει σοβαρο υετο

ειπαμε το βραδυ εχεις τον σοβαρο υετο! υπομονη κ γω εδω με ψιλοχιονο στραβωνω αλλα ειναι νωρις ακομα! το βραδυ ειναι τα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοίτα εδώ ρε θα μας τρελάνει ο καιρός..   αυτό το ψιλόχιονο εντάθηκε τόσο που αρχίζει να ξαναπιάνει στο αυτοκίνητο και σε άλλες επιφάνειες........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

-0,6 Δεν ειναι η θερμοκρασια το πρόβλημα αλλα οτι εχει γεμίσει νερα στους δρόμους στα χόρτα εχω πλεον πανω απο 5 ποντους ..Και φυσικά δεν έχει σοβαρο υετο

Γρεβενιωτη από το βράδυ θα δεις λογικά πυκνό χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά το χαμηλό τώρα πιάνει Αδριατική.

Μην γκρινιάζετε.

Τι να πούμε και εμείς που από τον Δεκέμβρη είναι το 10/11 Σάββατο που βρέχει όλη μέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, heavy snow said:

11,0 mm στο κεντρο ιωαννινων με εντονη βροχη τωρα.Απ οτι φαινεται ξεκινανε και πεφτουν σιγα σιγα οι θερμοκρασιες εδω.

Είμαστε 2-3 βαθμούς πιο ζεστοί απ'όσο θα έπρεπε..Ας δούμε στις 6-7 το απόγευμα πως θα είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δεν έχει δυναμική. Τόσο σιγά που ρίχνει ούτε 10 πόντοι δεν θα μπουν.

Βασίλη βιαζεσεεε τώρα αρχίζει και μπαίνει ο καιρός λιγο υπομονη  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Βάλτε καμμια φωτό ρε παιδιά όπου σας ξεκίνησε χιόνι . 

Ρε συ ακόμα με τα μυγακια παλεύουμε🧐🧐🧐 Τι να σου ανεβάσουμε την πέτσα πάχους 0,3 εκατοστά?🤣🤣🤣

Θα δούμε από απόγευμα και βραδάκι.

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...