Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μετεωρα και Ναουσα..

149794772_3669134096474166_4875920061461313967_n.jpg

150180233_3669133969807512_8357549416444335463_n.jpg

149581618_3669123446475231_4904967308276545806_o.jpg

Δικια μου ειναι η τριτη απο νωρις το μεσημερι. 😂

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι παιζει να βγαλει ηλιο σε κανα διωρο

Το έπιασα το υπονοούμενο..... Έρχεται θάψιμο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Γιάννη κοίτα στα ψηλα φιλε και θυμήσου ποσα καλά χιόνια μας εχει κάνει ετσι.....

9-308GR.gif

Αυτός είναι νάκος... Εγώ μιλάω για ΑΒΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος επιμένει να δίνει "υετότρυπα" κάθε έντασης και μόνιμα ασθενή ή ανύπαρκτα φαινόμενα στη Θεσσαλονίκη ως τις 04 το πρωί, αλλά το ραντάρ εδώ και ώρες αναιρεί τις εκτιμήσεις του και ο υετός είναι παρών, άσχετα αν οι Τ ακόμα δεν είναι οι επιθυμητές. Να δούμε τι θα εκτιμήσει και ο Ευρωπαίος... Ο δε Σκίρων, δε βλέπει υετότρυπες, αλλά κανονικά υετό και μάλιστα με σχετικές εντάσεις μετά τις 12 τα μεσάνυχτα και σημαντικές εξάρσεις από τις 5/6 το πρωί έως τις 8/9...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, isnow είπε:

Δεν είναι ώρα για πλάκες φίλε μου χαχαχα ..2 απανωτές και μετά άλλες τρεις με ήχο και φώτισαν όλο τον ουρανό..έβγαλα κινητό μπας και πετύχω καμια

Αυτό σημαίνει χιονοκαταιγιδες.  Αν γενικευτουν πάμε για άλλες καταστάσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανάρχισαν τα φαινόμενα εδώ, είχαν σταματήσει για μερικές ώρες. Η Τ ωστόσο έχει ανέβει στους 3.3 από 2.7 που ήταν πριν δύο ώρες. Στα Χάνια το χιόνι παραμένει αστείο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Αυτός είναι νάκος... Εγώ μιλάω για ΑΒΑ

Με Ν.Α ναι εχει κανει καλες χιονοστρωσεις στα Γιαννενα σε αντιθεση με Α-ΒΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αυτός είναι νάκος... Εγώ μιλάω για ΑΒΑ

Για βρες που είναι στην Ηπειρο μεχρι αύριο βράδυ φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Για βρες που είναι στην Ηπειρο μεχρι αύριο βράδυ φιλε

Ε αύριο θα γίνει παντού ΒΑ το ρεύμα... Χαίρω πολυ😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ είπε:

Βήσσανη πυκνό χιόνι! Απίστευτες διάφορες θερμοκρασιών σε μερικά χιλιόμετρα απόσταση

Και Καστανιανη χιονόνερο,ερχεται λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φλεβάρη δώσε πόνο! Δείξε ποιος πραγματικά είσαι! Αύριο θα είναι ιστορική μέρα για Πολίχνη, Συκιές κλπ δημοκρατικές δυνάμεις στα ΒΔ της Θεσσαλονίκης. Φλεβάρης > Δεκέμβρης σε θέματα χιονιού, ψύχους κλπ. Ακόμα κι ο Μάρτης είναι δυνατός μήνας. Πάμε για ιστορική χιονόστρωση αύριο! Είμαι ΥΠΕΡΑΙΣΙΌΔΟΞΟΣ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Ε αύριο θα γίνει παντού ΒΑ το ρεύμα... Χαίρω πολυ😀😀

😂😂εως αύριο το απόγευμα εχουμε φίλε ψωμι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ είπε:

Βήσσανη πυκνό χιόνι! Απίστευτες διάφορες θερμοκρασιών σε μερικά χιλιόμετρα απόσταση

Με ρυθμο χελωνας ερχεται το κρυο σε εμας.Για να δουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, islander είπε:

Ο τζίφος επιμένει να δίνει "υετότρυπα" κάθε έντασης και μόνιμα ασθενή ή ανύπαρκτα φαινόμενα στη Θεσσαλονίκη ως τις 04 το πρωί, αλλά το ραντάρ εδώ και ώρες αναιρεί τις εκτιμήσεις του και ο υετός είναι παρών, άσχετα αν οι Τ ακόμα δεν είναι οι επιθυμητές. Να δούμε τι θα εκτιμήσει και ο Ευρωπαίος... Ο δε Σκίρων, δε βλέπει υετότρυπες, αλλά κανονικά υετό και μάλιστα με σχετικές εντάσεις μετά τις 12 τα μεσάνυχτα και σημαντικές εξάρσεις από τις 5/6 το πρωί έως τις 8/9...

Ευτυχώς σταμάτησα να βλέπω τις υετοτρυπες του τζίφου χχαχα. Κ ο παιος δε θα δείξει κάτι πολυ διαφορετικό από πριν (θα παραμείνει δλδ καλύτερος) αλλά ούτε ξέρω πόσο μπορεί το μετεολοτζικ πχ να πιάσει την τόσο τοπικότητα. Αυτα θ είναι κ καλά τεστ εντέλει για τα μοντέλα, βέβαια καλό θα ήταν να τα είχαμε αποφύγει κ να μην είχαμε τέτοιες ανησυχίες χχαχα. Το θέμα πάντως δεν είναι θερμοκρασίας. Επταπύργιο έχω αρνητικές όλη μέρα από το πρωί αλλά βάζει μόνο στις εύκολες. Η φάση μέχρι τώρα θυμίζει Λέανδρο όπου με παρόμοιο άνεμο, κ ένταση πλέον, αρχικά έστρωνε μόνο εκεί πάλι μέχρι να γίνει το καλό ντου κ να πάμε εδώ στην ολική. Είμαι σχετικά λίγο πιο αισιόδοξος από το πρωί κ βλέπουμε.

Επεξεργάστηκε από geopithis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Χιονίζει στο χωριό Γιώργο? 

Χιονόνερο, στα 15χιλ.απο εδω προς τα βορεια ανατ μου χιονιζει πυκνα οπως εγραψε ο φιλος Γιαννιώτης. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Φλεβάρη δώσε πόνο! Δείξε ποιος πραγματικά είσαι! Αύριο θα είναι ιστορική μέρα για Πολίχνη, Συκιές κλπ δημοκρατικές δυνάμεις στα ΒΔ της Θεσσαλονίκης. Φλεβάρης > Δεκέμβρης σε θέματα χιονιού, ψύχους κλπ. Ακόμα κι ο Μάρτης είναι δυνατός μήνας. Πάμε για ιστορική χιονόστρωση αύριο! Είμαι ΥΠΕΡΑΙΣΙΌΔΟΞΟΣ. 

συμφωνω ειδικα στο φλεβαρης>δεκεμβρης!!! εδω εχουν δυναμωσει τα φαινομενα σχετικα αλλα θελουμε πολυ περισσοτερα! το βραδυ μεχρι το πρωι ειναι κοντα κ εκει οτι ριξει φιλε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...