Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ας γράφουμε τώρα εδώ, ουσιαστικά τελειώνει η γρήγορη κακοκαιρία.....κι εδώ έχουμε γράψει τα περισσοτερα μηνυματα.....ούτε εγώ είχα δει το εξτρα θέμα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα σημερινά δεδομένα από το σταθμό μου και ενώ η θερμοκρασία είναι 7.4 βαθμοί ....

Η μέγιστη θερμοκρασία να πω ότι σημειώθηκε τα μεσάνυχτα ...

Screenshot_2021-03-11-18-09-34-626_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονισε και στα ορεινα της Ξανθης..Η τελευταια εικονα ειναι απο το δασικο χωριο..

 

xionia-sta-oreina-2-700x475.jpg

xionia-sta-oreina-5-700x471.jpg

xionia-sta-oreina-3-700x473.jpg

159458200_3752503848179946_5519354330168915762_o.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφα χρώματα πριν λίγο στον Υμηττό όπως φαίνεται από το μπαλκόνι μου.

Ωραία χειμωνιατικη μέρα η σημερινή...

IMG_20210311_182327.jpg

IMG_20210311_182322.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι όλα αυτά σήμερα με +0,4οC στα 850hpa, όπως έδειξε η μετεμσημβρινή ραδιοβόληση πάνω από την Αττική περίπου;; Μπράβο!!!

http://weather.uwyo.edu/cgi-bin/sounding?region=europe&TYPE=TEXT%3ALIST&YEAR=2021&MONTH=03&FROM=1112&TO=1112&STNM=16716

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σκοτάδι αγκάλιασε τα Τζουμέρκα. Με το χιόνι στις ψηλότερες  πλαγιές να κάνει ακόμα αισθητή τη παρουσία του. 

2 βαθμοί τώρα στο χωριό.. Άλλο ένα παγωμένο πρωινό έρχεται.

theodoriana3.jpg

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... η βροχούλα έκανε δουλίτσα ..... Τ 6.3 C τώρα με 68 % 

ΥΓ ...... υπάρχουν αναφορές και στο αντίστοιχο θέμα που άνοιξε ο Θανάσης για την κακοκαιρία 10-12/3 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνι και στα Παρακαμπυλια Αιτωλοακαρνανίας.....
Πρώτη φωτο απο Αγιο Βλάση γυρω στα 840μ και δεύτερη απο Σκιαδαίϊκα Χούνης στα 900μ υψόμετρο
Φωτογραφίες Γιώργος Μπιτσικωκος και Νίκος Μαργώνης.....
Αρα έχουμε χιονοπτώσεις από 750-800μ. υψόμετρο στην Αιτ/νία, μιας και από την άλλη πλευρά προς Λαμπίρι και Αραποκέφαλα,
χιόνισε από την Στριγανιά και πάνω, όπως ενημερώθηκα!!
 
Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, χιόνι και δρόμος
 
Μπορεί να είναι εικόνα φύση, δέντρο και χιόνι
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίπου 4 mm στο Κρυονέρι με την θερμοκρασία αυτή την ώρα στους 4,5 βαθμούς.Απο Βαρυμποπη και πάνω τρελός αέρας.Στο χωριό δεν έβρεξε αλλά είναι  χαρακτηριστικό ότι η Θ έφτασε τους 4,3 βαθμούς στις 10:30  το πρωί ακόμη και χωρίς φαινόμενα. 

Υ.Γ Μετά την Μήδεια δεν μου βγαίνει να δώσω αναφορά ...είναι σαν να πήγα με την Αντζελίνα Τζολί και τώρα ψάχνω για μοναστήρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Περίπου 4 mm στο Κρυονέρι με την θερμοκρασία αυτή την ώρα στους 4,5 βαθμούς.Απο Βαρυμποπη και πάνω τρελός αέρας.Στο χωριό δεν έβρεξε αλλά είναι  χαρακτηριστικό ότι η Θ έφτασε τους 4,3 βαθμούς στις 10:30  το πρωί ακόμη και χωρίς φαινόμενα. 

Υ.Γ Μετά την Μήδεια δεν μου βγαίνει να δώσω αναφορά ...είναι σαν να πήγα με την Αντζελίνα Τζολί και τώρα ψάχνω για μοναστήρι. 

......σημασία έχει ότι πήγες ...... εγώ βέβαια θα προτιμούσα Μόνικα ......😋😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6μμ και κατι ψιλα αφησε εδω η βροχη και το χιονονερο που επεσε για αρκετες ωρες ειδικα απο το μεσημερι κ μετα.Η Τ εχει κολλησει εδω και ωρες γυρω στους 3,5.

Να συμπληρωσω οτι με τον υετο.αυτο σημερα μας αποχαιρετησε η αγαπημενη μου χιονουρα που αντεξε 26 μερες!Του χρονου παλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ήλιος έκανε την δουλειά του σήμερα και παρά τα -3 και -4 στα 850 πιάσαμε 13,3 βαθμούς μέγιστη ..Μάρτης γαρ.....αλλά τώρα καλό κρύο με τη θερμοκρασία στους 6,5 ....με συνθήκες καλούτσικες για αναστροφή.... να δούμε που θα πέσουμε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνισε σήμερα το πρωί και στα ορεινά του δυτικού Μαινάλου, σε Λαγκαδια και Στεμνίτσα Αρκαδίας...    ( από kalimera-arkadia.gr).

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Οργανη Ροδοπης σημερα το πρωι..

159621766_2768469676739318_9092585983598504193_n.jpg

Πολύ καλό χιόνι έβαλε για τα δεδομένα και της εποχής και της μινι κακοκαιρίας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη ημερα καθαρου χειμωνα !!!! Πωπω ποσο χαμηλα εφθασαν τα χιονια !!!! 440 μ στην Ευβοια αν διαβασα σωστα....

Κ στην Αττικη ακριβως οπως προβλεποταν απο το μεσημερι συννεφιασε αποτομα ξεκινησε ΒΒΔ μετριος ως ισχυρος ενω εριξε κατα τοπους βορισματακι....στα βορεια πολυ περισσοτερο ωστοσο πετυχα κ περιφερειακη Καρεα ενα ωραιο ξεσπασμα γυρω στις 6.30 το αππγευμα....

Θερμοκρασια σε καθετη πτωση 13.5 η μεγιστη το βραδυ τα μεσανυχτα και σε πτωτικη πορεια εκτοτε....

7.5 τωρα με ενα κρυο βοριαδακι μουρλια !!!! Καθαρα χειμωνιατικο βραδυ τζακια καπνιζουν παντου και παμε για ενα χειμωνιατικο παγωμενο πρωινο στην καρδια του Μαρτη !!!! Παντα τετοια !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως γραφουν κ τα παιδια πιο πανω μετα τη Μηδεια δεν περιμενα τιποτα.....τα ειδαμε ολα κ χορτασε το ματακι μας....ωστοσο ενα τεραστιο μπραβο στον καιρο που δεν παραδιδεται στην Ανοιξη κ τραβαει καθαρες χειμωνιατικες συνθηκες και ημερες με χιονοπτωσεις 11-12 Μαρτη.....τωρα ειδα κ Παρνηθα κ Εβρο φυσικα υπερδυναμη....παντα τετοια !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...