Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή εύχομαι σε όλους. Ισχυρότατη βροχή εδώ και λίγη ώρα στην πόλη της Ρόδου- είχαμε αρκετές μέρες να δούμε καλή βροχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Αφού δεν βγάζει κακοκαιρίες ο Μάρτης  τουλάχιστον κρατάει τα προσχήματα και δεν καλοκαίριασε ακόμη . Κάτι είναι και αυτο . Κοντά στους 15 βαθμους η μέγιστη γύρω στους 9 η ελάχιστη αφού είχε συννεφιά το πρωί . 

@Winterlove περαστικά φίλε! Όλα καλά θα πανε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υδροσιφωνας στον Λιμνιωνα Ευβοιας τις προαλλες με τα φαινομενα στην Ευβοια και κυριως στα ανατολικα της.. Κοιταξτε και τη βροχοκουρτινα πισω απο τον υδροσιφωνα...Λες και βλεπω...τσικακι...που λεει και ο Σφηνος...

160523348_2770536009866018_4121008625792613176_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Winterlove said:

Σας ευχαριστω όλους παιδια!!!! Μου δίνεται δυναμη κι εσεις !!! Είναι πολυ σημαντικο για εμενα αυτο....... να είστε όλοι καλα!!!!!!!

Περαστικα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα κλικ πιο ζεστα σημερα αλλα απο αυριο πτωση δυτικοι κ βροχες....

10.5 με 16.8 στα ψηλα του Ζωγραφου με συννεφουλα κ λιακο μετα τις 5.30....οταν κ μπηκε Δυτικος ανοιξε εντελως ο ουρανος και κατρακυλησε η υγρασια....

11.8 τωρα κ ο Μαρτης παει πριμα θερμοκρασιακα φουλ χειμωνιατικος ... δεν εχει πολυ νερο βεβαια αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα...πριν 1 μηνα ακριβως ξεκιναγε το ΟΝΕΙΡΟ της Μηδειας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Koumoustas είπε:

πρέπει να είναι οι καταρράκτες που σχηματίζονται κατω από την Βερλίγκα

..... πράγματι αυτοί είναι ..... και δυο φετινές από τον καλοκαιρινή μας επίσκεψη στην περιοχή για να τους δούμε και με φυσική ροή .....

IMG_6836.thumb.JPG.30e63e04b96787edc94f9e6e63b9277f.JPG

IMG_6839.thumb.JPG.f3af6431ccb13f990b9d2c54e9c64e07.JPG

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Winterlove είπε:

Καλησπέρα παιδια!! Απο Χρυσούπολη Περιστερίου! Τις τελευταίες ημέρες δίνουμε τη δική μας μάχη με τον κορωνοιο, αφου βγήκε πρωτα ο πατερας μου θετικος, με ηπια προς μέτρια συμπτωματολογια... απο εχθες είμαι κι εγω με 38 πυρετο και αρκετή κούραση! Επλίζω όλα να πάνε καλά! Δε σας ξεχνώ!😉

Ολα θα πάνε καλά ελπίζω....περαστικά και σύντομα....Ηρακλής όνομα και πράγμα.....το λήγουμε.....κερδίζουμε!! Υγεία σε όλους.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.... καλή σαρακοστή σε όλους..Άνω Λιόσια καταπληκτική ημέρα με σφοδρότατη ηλιοφάνεια,😁. Καλά να περάσετε παίδες όπου και αν είστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτα πράγματα για 3η φορά συνεχόμενη πέφτουν τελείως εκτός  τα μοντέλα στον υετο για εδώ ... 8-10 χιλιοστά έδιναν και πέσανε μόνο κάτι ψιχάλες ! Και ο ουρανός ανοίγει πλέον ... μιλάμε για άθλια πράγματα αρχίζω και νευριάζω ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, Winterlove είπε:

Σας ευχαριστω όλους παιδια!!!! Μου δίνεται δυναμη κι εσεις !!! Είναι πολυ σημαντικο για εμενα αυτο....... να είστε όλοι καλα!!!!!!!

Θερμά περαστικά και γρήγορα.  Αν χρειαστείς οτιδήποτε ιατρικής φύσεως,  στείλε μου πμ . Όλα καλά θα πάνε.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε επιτέλους και δυνατός άνεμος...νοτιοδυτικός πρέπει να είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αβδελλα σήμερα,  ενώ ανέβηκε βιντεακι με έντονη χιονόπτωση προ 30 λεπτών . Δεν νομίζω να μπορώ να το αποθηκεύσω από fb  για να σας το μεταφέρω 

FB_IMG_1615817371769.jpg

FB_IMG_1615817369243.jpg

FB_IMG_1615817365954.jpg

FB_IMG_1615817363536.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16.8 και δυνατός νοτιοδυτικός άνεμος......

Πρώτη εικόνα βορειοανατολικά

Δεύτερη εικόνα βορειοδυτικά 

20210315_165653.jpg

20210315_165658.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχές από μένα για καλή δύναμη στη σαρακοστή που ξεκίνησε. Εφέ της άνοιξης στον Εύοσμο. Μαύρα σύννεφα που τριγυριζουν χωρίς αποτέλεσμα. Στους 16 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, kilkis1989 είπε:

Γιδάρα βόρειοδυτικά μου...

20210315_174348.jpg

20210315_174352.jpg

ηταν η στιγμη που εμπαινε απο σκοπια απο β.δυτικα κ επιασε κ 'μας γιαλιγο με δυνατο βαρδαρη κ πτωση θερμ. 7 βαθμ. σε λιγοτερο απο μια ωρα. παραλιγο να το γυρισει σε χιονι με 7βαθμ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυχρή σχετικά η ημέρα σήμερα γενικά εδώ στην περιοχή παρόλο που πιάσαμε 15,3 μέγιστη ... είχαμε αρκετή ψυχρά το πρωί αλλά και τώρα με το βοριαδάκι να κάνει καλή δουλειά σε αυτό τον τομέα ... στους 10 τώρα με αίσθηση χαμηλότερη λόγο αυτού του αέρα ... στους 5,5 το ξημέρωμα η ελάχιστη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...