Jump to content
sakis13

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 20-22 ΜΑΡΤΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..Μετα απο πολλους μηνες ξυπναω εξ αιτιας βροχης...Θαυμαααα....Βρεχει δυνατα καλλιθεα...3.4mm για την ωρα...

Βασιλιτσα και Νυμφαιο...

vasilitsa.png

nymfaio.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα αδέρφια!

Ας γράψουμε εδώ τις αναφορές της τελευταίας κακοκαιρίας γι'αυτό το χειμώνα στα τελειώματα της οποίας θα δουν χιόνι ακόμη και  περιοχές στα 500μ.υψόμετρο, ίσως και χαμηλότερα.

Ένας χειμώνας που μας χάρισε αρκετές συγκινήσεις με αποκορύφωμα τη Μήδεια, κλείνει με εκρηκτικό φινάλε!

Ήδη 4,6 mm Πλατύστομα Λευκάδας με ποτιστικη βροχούλα από τα ξημερώματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Βροχή στο χωριό με 2,6 βαθμους, χιονοκουρτίνες λίγο ψηλότερα. 

theodoriana1.jpg

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! Γαρδικι και Δροσοχώρι. Ωραία μέρα θα είναι σήμερα για την Πίνδο . Να μπορούσαμε να πάμε μια βόλτα ...Και την Δευτέρα στην επιστροφή θα το φέρναμε μαζί μας! Καλές και πολλές αναφορές εύχομαι!

SmartSelect_20210320-081837_Windy.jpg

SmartSelect_20210320-081904_Windy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα..βροχή εδω με 4,5 βαθμους χιονι στην Βασιλίτσα....άσχετο αλλά άνοιξαν τα χιονοδρομικά; ;;; Γιατί η βασιλιτσα εχει κόσμο επάνω φαίνεται και στη καμερα η έχουν καμία εκδηλωση;;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την καλημέρα μου.Βροχή και χειμωνιάτικο σκηνικό και στο εύοσμο.Έντονη η ψύχρα με 7,1 βαθμούς ,πολύ αυξημένη υγρασία στο 87% και 7.8 mm ήδη στο βροχόμετρο του σταθμού μου.

Επεξεργάστηκε από mademjim
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Καλημέρα..βροχή εδω με 4,5 βαθμους χιονι στην Βασιλίτσα....άσχετο αλλά άνοιξαν τα χιονοδρομικά; ;;; Γιατί η βασιλιτσα εχει κόσμο επάνω φαίνεται και στη καμερα η έχουν καμία εκδηλωση;;;

Κλειστά είναι αλλά θα έχουν πάει για κούρεμα 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Καλημερα

 

Χιονονερο στην Κοζανη στα 700 μετρα που βρίσκομαι.

Τι θερμοκρασία εχετε;;;;...το απόγευμα στη ενταση ίσως το γυρισει

Και στα γρεβενα ριχνει νιφαδες μεσα στη βροχη

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.5 στο κεντρο της Ναουσας,κατω απο τους 4 στα ψηλα της πολης. Εν τω μεταξυ χιονιζει σε Κοζανη, Πτολεμαιδα ενω την ιδια ωρα στα 1200μ εχει θετικες και στη Φλωρινα βρεχει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχερό ήταν το ξύπνημα Σαββάτου εδώ στα Μελίσσια και ηδη το σκηνικο ειναι μουντό με ψιλόβροχο και λίγο πάνω από τους 10οC....

Με χιονονιφάδες και 1οC ξύπνησε η Χόχλια....τώρα 2οC κσι χιονόνερο!!

ΥΓ Απλά Σάκη μου, δε νομίζω ότι θα είναι η τελευταία χιονοκαιρία της περιόδου......θαχει και Απριλιάτικη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλικαρι απτα λιγα ο φετινος Μαρτιος παει για τρομερο φινις με χιονακια μεχρι χαμηλα...και βεβαια βροχουλες και αλλες εκπληξεις στους υπολοιπους

Ζωγραφου ελαχιστη 10.0 νταν και 3 μμ απο τη βροχουλα απτα μεσανυχτα μεχρι τωρα....συνεχιζεται ψιλοβροχο με τελειως κλειστο καιρο και 12.5 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έναρξη "νοτο" χιονόπτωση Αβδελλα , με νιφάδες πατσαβούρα στο βιντεακι που  μόλις είδα,  έβαλε ακόμα κ στο δρόμο μπαμ μπαμ . Ανεβάζω screen shots  θα έχω και εικονες αργότερα λογικά.  Αναμένεται αξιοπρεπές χιόνι εκεί αυτές,τις,μέρες,

 

 

Screenshot_20210320-111739_Facebook.jpg

Screenshot_20210320-111726_Facebook.jpg

Screenshot_20210320-111712_Facebook.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...