Jump to content
sakis13

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 20-22 ΜΑΡΤΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αδιαχώρητο στις παραλίες των Χανίων μου αναφέρει κολλητός μου που κάνει το μπάνιο του στην παραλία Iguana

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον κάμπο(😜)στο Κρυονερι με Μητσακο oldboy,χαμηλη νεφωση-ψεκάδες και τσιπουρακι αγιασμό.Τ λιγο κατω απο τους 11

IMG_20210321_173108.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι σε άλλο σπίτι με ταράτσα προσβάσιμη... Ετοιμαζόμαστε για το σκουαλ λάιν.. ωστόσο δεν. Πήρα φωτό από εκεί 

IMG_20210321_180832.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο πλατύ ξεκίνησε τόσο πυκνό ψιλόβροχο που το περνάς για χιόνι......6.1 βαθμοί τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5,4 βαθμοί εδώ στο Μακροχωρι με ψεκαδες ... η θερμοκρασία το μεσημέρι δεν ξεπέρασε τους 5,7 η μέγιστη σημειώθηκε τα μεσάνυχτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι ψιλοβροχο πεφτει εδω και ωρα ειναι λασπη στην κυριολεξια,χωμα.Τ σε ανοδο με τη μεγιστη μερας να σημειωνεται τωρα με 10,5.Μια αηδια με λιγα λογια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

5,4 βαθμοί εδώ στο Μακροχωρι με ψεκαδες ... η θερμοκρασία το μεσημέρι δεν ξεπέρασε τους 5,7 η μέγιστη σημειώθηκε τα μεσάνυχτα 

Μετά ισχυρά φαινόμενα που θα πλησιάσουν μπορεί να πέσετε στους 4 βαθμούς.......εδώ η θερμοκρασία κόλλησε στους 6,1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Μετά ισχυρά φαινόμενα που θα πλησιάσουν μπορεί να πέσετε στους 4 βαθμούς.......εδώ η θερμοκρασία κόλλησε στους 6,1

Δεν θα έχουμε εδώ ισχυρά φαινόμενα...και να περάσει κάποιο μέτωπο όμως θα είναι με τους νοτιάδες και θα χει άνοδο της θερμοκρασίας στα 850 δεν ξέρω αν καταφέρει επιφανειακά να κρατηθούν οι χαμηλές θερμοκρασίες στα πεδινά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Μετά ισχυρά φαινόμενα που θα πλησιάσουν μπορεί να πέσετε στους 4 βαθμούς.......εδώ η θερμοκρασία κόλλησε στους 6,1

Βασικά τώρα που είδα Γαλλικό και icon ένα περασματάκι της πλάκας με απλά κάποια δυνατή βροχούλα και αν έχουμε τα μεσάνυχτα ή λίγο μετά τα μεσάνυχτα...τίποτα απολύτως το ιδιαίτερο ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...