Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...... Τα άσπρισε όλα σε Κοζάνη ..... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ....!!!!.....( Ι. Φιλλιπίδης ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γκαζωνει αρκετα πλεον θα ελεγα στα ορια με καταρρακτωδη βροχη. 4.6μμ, 0.6μμ μεσα σε 1 λεπτο

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι λες και βρεχει διαφορετικα τμηματα του λεκανοπεδιου πιο πολυ καθε μερα . οι μονοι πο υεχουν παρει καλο νερο 2 μερες σερι ειναι στα δυτικα περιστερι, πετρουπολη κτλ οπως και μενιδι.
5.2μμ εδω μονο. υπομονη λοιπον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμουλης 6μμ. βαζει καργα. ριχνει καρεκλιτσες επιτελους. ο υμηττος με μαυριλα . λογικα θα εχουμε καμια μικροπαραταση εδω εχει κολλησει νεφικο

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ειναι λες και βρεχει διαφορετικα τμηματα του λεκανοπεδιου πιο πολυ καθε μερα . οι μονοι πο υεχουν παρει καλο νερο 2 μερες σερι ειναι στα δυτικα περιστερι, πετρουπολη κτλ οπως και μενιδι.
5.2μμ εδω μονο. υπομονη λοιπον

Και εγώ καλά είμαι ....κανένα παράπονο.....53.2mm προχθές ...11.4mm προς το παρών σήμερα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Και εγώ καλά είμαι ....κανένα παράπονο.....53.2mm προχθές ...11.4mm προς το παρών σήμερα ....

εδω στις νοτιες παρυφες ριχνει καλα. απο δυνατη βροχη εως καρεκλες ανα διαστηματα και ρεφαρει. ας πιασω τα 10μμ και θα χαρω αρκετα.  6.6μμ πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Μπλα μπλα μπλα μπλααα..... Κορυδαλλό μέχρι στιγμής....

.... τα ίδια σκ@τ@ και εδώ .... ψίχουλα .....😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

30αρι η μέγιστη σχεδόν στην Λάρισα. Τα πρώτα μπουμπουνητά είναι γεγονός. Θέλω 30αρι χιλιοστά και εγώ πλζζζ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...