Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους δε πρόλαβαν τις εξελίξεις σαν εμένα, η Τρίτη έγινε με συνοπτικές διαδικασίες εφάμιλλη - και για πολλούς χειρότερη - της Δευτέρας. Η πρόσκαιρη πρώτη εξαφανίστηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

, η Δευτέρα ή χειρότερη μέρα για Θεσσαλία, με Λίβα που θα καίει και γενικευμένη 44αρια. Φυσικά θα υπάρξουν περιοχές που θα ξεπεράσουν το 45αρι.

image.thumb.png.b8e6560ca1eb763e0918b8678a339477.png

Για την επόμενη Τετάρτη ίσως βγει τοπική αστάθεια. 

 

Όπα τωρα είδα ότι εξαφανίστηκε ο λιβας για την Δευτέρα! 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα δροσιστούμε με 36αρια μέτα από κάνα δεκαήμερο και το βλέπω να έρχεται μετά άλλο χειρότερο...δεν έχει σωτηρία το μυαλό έχει βγάλει τιλτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Ψάχνω εδώ και μέρες στους χάρτες να μου τάξουν ένα πειστικό τέλος...δυστυχώς δεν το βλέπω ακόμη...

Μετα τις 15-18...βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μετα τις 15-18...βαγγελη

Πολύ το φοβάμαι Κώστα αυτό...και ο διάβολος μέσα μου λέει ότι ίσως να χει και άλλο τέτοιο δεκαήμερο ακόμη χειρότερο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Πολύ το φοβάμαι Κώστα αυτό...και ο διάβολος μέσα μου λέει ότι ίσως να χει και άλλο τέτοιο δεκαήμερο ακόμη χειρότερο..

Δυστυχως η κατασταση δν ειναι καλη δυστυχως εχουμε μια εικονα οτι ισως το πρωτο δεκαημερο του σεμπτεμβρη να ειναι φθινοπωρινο αλλα ειναι πολυ μακρια ακομα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, ixnilatis said:

ο τζίφος στο 6αρι δείχνει μια πρόσκαιρη βελτίωση από 7 και μετά, 

Πρόσκαιρη βελτίωση; Θα πιάσετε 50αρια δηλαδή; 😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.9 στα δυτικα της πολης 42.1 στα ανατολικα σημερα .δυσκολα να σπασουμε την απολυτη μεσα στη βδομαδα τελικα θα το παλεψουμε ομως χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για 42 πρόβλεψη είχανε  σήμερα την Λαμία με το ζόρι για πολύ λίγο έπιασε 40οριακα και πάλι στα 39+.....  Με ανατολικό άνεμο.....  Λίγες μέρες απόμειναν κουράγιο έρχονται τα τροπικά συστήματα και υπέρ καταιγίδες μπροστά μας με τόσο θερμή Μεσόγειο...!🙏❗⛈️⚡🆘💥

Screenshot_2021-07-30-16-30-32-774.jpg

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω να γινόμαστε παραναλωμα του πυρός μετά τον καύσωνα. Μακάρι να έρθει αστάθεια μπας και γλιτώσουμε. Εδώ κάηκαν 70.000 στρέμματα το Μάιο στα Γεράνεια. Δεν θέλω καν να σκέφτομαι τι θα μπορούσε να συμβεί μετά από τέτοιους καύσωνες. 

Θα προτιμούσα δλδ να πέσει η θερμοκρασία στους 34 με άπνοια, παρά να πιάσουν 7αρια μελτέμια με 30 βαθμούς και με την πρώτη καύτρα, να κάει το σύμπαν. Αστάθεια λοιπόν ΟΣΟ ΓΊΝΕΤΑΙ ΝΩΡΊΤΕΡΑ και εντονότερα!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Βλέπω να γινόμαστε παραναλωμα του πυρός μετά τον καύσωνα. Μακάρι να έρθει αστάθεια μπας και γλιτώσουμε. Εδώ κάηκαν 70.000 στρέμματα το Μάιο στα Γεράνεια. Δεν θέλω καν να σκέφτομαι τι θα μπορούσε να συμβεί μετά από τέτοιους καύσωνες. 

Θα προτιμούσα δλδ να πέσει η θερμοκρασία στους 34 με άπνοια, παρά να πιάσουν 7αρια μελτέμια με 30 βαθμούς και με την πρώτη καύτρα, να κάνει το σύμπαν. Αστάθεια λοιπόν ΟΣΟ ΓΊΝΕΤΑΙ ΝΩΡΊΤΕΡΑ και εντονότερα!

Ψυχολόγε, πως ψυχολογείς τον καύσωνα αυτό όμως δεν μας είπες. Θα σπάσει το 48άρι ή θα μείνουμε σε μούφες 46άρια? 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, sirokos said:

δεν λεει να σπασει την ζεστη το gfs.ατελειωτα 24αρια +

Σε αντίθεση με τον ευρωπαίο που μας δίνει ελπίδες για την παραπάνω βδομάδα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα δεν παιζονται τα.μοντελα....ετσι θα παει μεχρι Σεπτεμβριο με διαλειμματα λιγων ημερων...το θεμα ειναι μετα θα ριξει τιποτα η στεγνα θα τη βγαλουμε παλι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...