Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγγίζει σιγά σιγά και το Θριάσιο τους 41 στην Μάνδρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38,4 στο σταθμο μου Γερακα με 29,2 ελαχιστη τρομερη ζεστη αθηνα...τα βλεπω αυτα απο πρεβεζα ναι μεν με υγρασια αλλα ελαχιστη 23,1 και τωρα 30,9 και ανατριχιαζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.7 η Σπάρτη η οποία πλέον έχει ξεφύγει και στις μέσες μέγιστες Ιουλίου με 37.3 και μακράν η υψηλότερη στην επικράτεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.8 Ασπροπυργος αλλα δεν βγαινει το οχταωρο..Δε περνα η ωρα...Με αυτα που βιωνω θ αρχισω να χω κανα τικ...Οι συνθηκες δεν ειναι ανθρωπινες...Μονο οι σαυρες κανουν παρτυ...Στον ηλιο δε καθεσαι ουτε με αιτηση...Σαν να χω βγει απο το χειρουργειο μετα απο ολικη ναρκωση αισθανομαι...Ρε τι μας βρηκε ρε...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 said:

38.8 Ασπροπυργος αλλα δεν βγαινει το οχταωρο..Δε περνα η ωρα...Με αυτα που βιωνω θ αρχισω να χω κανα τικ...Οι συνθηκες δεν ειναι ανθρωπινες...Μονο οι σαυρες κανουν παρτυ...Στον ηλιο δε καθεσαι ουτε με αιτηση...Σαν να χω βγει απο το χειρουργειο μετα απο ολικη ναρκωση αισθανομαι...Ρε τι μας βρηκε ρε...

39 και η Ελευσίνα από ΕΜΥ , το κέντρο της Ελευσίνας όμως από ΕΑΑ αρκετά πιο κάτω με αύρες ενώ η Μάνδρα μέγιστη Θριασίου 40.6 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελασσόνα 39,2°C

Καλαμπάκα 38,9°C

Μουζάκι Καρδίτσας 38,3°C

Τρίκαλα 38,2°C

Πλατανούλια Τυρνάβου 37,9°C

Χάλκη Λάρισας 37,7°C

Καρδίτσα 37,3°C

Δένδρα Τυρνάβου 37,1°C

Λάρισα 37,1°C

Πλατύκαμπος Λάρισας 37,1°C

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σας.Χθές μέγιστη είχαμε 37,2 στο σταθμό μου ενώ τώρα έχουμε 34,3 με τσιμπημένη υγρασία στο 48%.Το πρωί καλά θα ήταν να δρόσιζε αλλά ξεκινάμε τη μέρα από αρκετά ψηλά.Τέλος εχθές είχαμε μία σχεδόν ωριαία διακοπή στο ρεύμα,αργά το βράδυ και ελπίζω να μην ξαναγίνει για ευνόητους λόγους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 η Νέα Φιλαδέλφεια από την ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορεσε να κρατησει μελτεμακι να χουμε 45 βαθμους αλλα με 7% υγρασια....

Οοοοοχι

Γυρισε αυρα για να μας λιανισει τα κοκκαλα 36.5 αρι....θα παει 39 - 40 με 50-60-70% υγρασιες το απογευμα......αισθηση 50....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει μπει η αύρα σε πολλά σημεία της Αθήνας οπότε από εδώ και πέρα οτι βλέπουμε θα είναι ή στις εναλλαγές ανέμων ή στους σταθμούς που δεν τους πιάνει η αύρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40,4 η Μακρακώμη,40,3 το Λευκοχώρι,37,4 Λαμία.Την Μακρακώμη δεν την πιάνει καμία αυρα καθώς βρίσκεται αρκετά εσωτερικά στο κάμπο της Λαμίας,για αυτό την θεωρώ από τις πιο θερμές περιοχές της Ελλάδας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελασσόνα 39,9°C

Καλαμπάκα 39,6°C

Μουζάκι Καρδίτσας 39,2°C

Τρίκαλα 39,2°C

Πλατανούλια Τυρνάβου 38,6°C

Καρδίτσα 38,5°C

Χάλκη Λάρισας 38,0°C

Πλατύκαμπος Λάρισας 37,8°C

Δένδρα Τυρνάβου 37,7°C

Λάρισα 37,5°C

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ κοιτώντας λίγο τις μέσες μέγιστες Ιουλίου της Σπάρτης που είναι στο 37.3 βλέπω οτι είναι ουσιαστικά η μόνη περιοχή στην Ελλάδα που κοντράρει το 37.7 της Λευκωσίας από τον σταθμό του ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεεεεεεεεεε....τι με βρήκε τώρα Γ... το κέρατο μου ρεεεεεεεεε??????

Ξαφνικά το ένα κλιματιστικό του σαλονιού βγάζει καυτό αέρα......ΘΕΕ ΜΟΥ τι σου έχω κάνει ???????

Εφιάλτης ......άντε τώρα βρες άνθρωπο να το δει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετικο βραδυ εδω με full δροσια στο σπιτι και αισθηση κρυου εξω.

14,3 και 16,1 στους σταθμους του Ε.Α.Α

15,4 εγραφε το θερμομετρο που εχω εξω.Ισως να ειχε πεσει και λιγο πιο χαμηλα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την άλλη βδομάδα θα ξυπνάμε με 35 στις 8 το πρωί και θα λέμε "δροσούλα έχει" σε σχέση με τις τιμές που θα έχει τα μεσημέρια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

43,0 Σπαρτη

Άντε επιτέλους μας έβγαλε τη ψυχή αυτή η Σπάρτη να δείξει δυνατές τιμές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...