Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι εξιλέωση.. μετά την καταιγίδα που έχασα επειδή ήμουν Γιάννενα, δεν περίμενα ότι θα μπορούσε να κάνει ανάλογης έντασης πάνω στην Λάρισα πάλι.. κοίτα όμως που αν και μικρότερης διάρκειας, η ένταση ήταν ακόμα μεγαλύτερη, πράγμα που με έκανε να χαρώ πάρα πολύ. Έβριζα από την χαρά μου, αλλά έλεγα άσε να μην βγάλω βίντεο και να το βάλω εδώ που να βρίζω χαχαχα.

Πολλές πτώσεις δέντρων, μέχρι και κεραμύδια έφυγαν από σπίτια. 

 

Και φυσικά φοβερή μυρωδιά έξω...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανατολική πλευρά της Διρφης(παραλίες Πεταλη, Βυθουρη για οποιον ξερει) ρίχνει καλό νερό εδώ και 40 λεπτα. Βροντάει ασταμάτητα. Φθινοπωρινό πρωινό εν μέσω καλοκαιριού. Έχει χαθεί το βουνό στη μαυριλα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Φοβερή δροσιά το ξημέρωμα σηκώθηκα έκλεισα τις πόρτες και τα παράθυρα (ανάκληση) σκέπασα τα παιδιά … 20,3 η ελάχιστη στους 28-29 τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτική Θεσσαλία ξανά φόλα πάμε 3μηνο ανομβρίας?Αρχίζουν να ξεραίνονται δέντρα τύπου βελανιδιές.....Να φανταστώ κ σήμερα δεν θα χουμε τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερός αέρας και η Μήλος άρχισε πλέον να θυμίζει πάλι Κυκλάδες.....26 βαθμοί αυτήν την ώρα με ριπές στα 70χλμ/ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα νεφικό τερατάκι, που ανδρώθηκε εξ Αιγαίου, εισήλθε στην Εύβοια και δίνει ήδη καλές βροχές, στα χωριά της Κύμης και πέριξ....και μάλιστα έρχεται ολοταχώς προς Αττική....ο ήλιος κρύφτηκε ήδη....να δούμε αν μας τιμήσει!!

IMG_20210812_101040.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήρθε από Αιγαίο,  πέρασε από το βουνό και έριξε καλό νερό στα χωριά πέριξ των Ψαχνών. Στην αρχή για 15-20 λεπτά με μεγάλη ραγδαιοτητα και έχει τώρα μισή ώρα που ρίχνει ωραία ποτιστικά αλλά άνοιξε ο καιρος. Θα μας αφήσει κινούμενο δυτικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα! Ονειρικες στιγμες για τη Χαλκιδα....φθινοπωρινο πρωινο με ποτιστικη βροχη και βροντες. 20 βαθμοι, απιστευτα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vasilis-evia είπε:

Από Δάφνη Εύβοιας η φωτό πριν λίγο κοιτώντας προς καντηλι

 

 

 

IMG_20210812_100035.jpg

Έριξε και βροχουλα συνοδευόμενη από ηλεκτρικά τα οποία και συνεχίζουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως τεράστια διαφορά με τις προηγούμενες μέρες σήμερα, πλησιάζει 11 η ώρα και η θερμοκρασία είναι ακόμη στους 28. Επίσης επιτέλους βελτιώθηκε η ορατότητα, η οποία ήταν άθλια 3 μέρες τώρα λόγω του καπνού.

Τώρα φαίνονται κάποιες αναπτύξεις προς το Πήλιο. Σήμερα περιμένουμε κάτι ή γενικά τις επόμενες μέρες; Γιατί το χθεσινό μου άνοιξε την όρεξη😅

20210812_104111.thumb.jpg.4c988d68ca024a1892ad9394c7f6ff67.jpg

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Πάντως τεράστια διαφορά με τις προηγούμενες μέρες σήμερα, πλησιάζει 11 η ώρα και η θερμοκρασία είναι ακόμη στους 28. Επίσης επιτέλους βελτιώθηκε η ορατότητα, η οποία ήταν άθλια 3 μέρες τώρα λόγω του καπνού.

Τώρα φαίνονται κάποιες αναπτύξεις προς το Πήλιο. Σήμερα περιμένουμε κάτι ή γενικά τις επόμενες μέρες; Γιατί το χθεσινό μου άνοιξε την όρεξη😅

20210812_104111.thumb.jpg.4c988d68ca024a1892ad9394c7f6ff67.jpg

Κάτι ψιλα μπορεί να βγάλει το Σάββατο μέχρι το μεσημέρι, έχει cape και ακουστικά 500σρια. Από θάλασσα ότι ερθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Σκαφος δβδ ανοιχτα της Μηλου με 18 επιβατες, εχει βυθιστει.....Χελμοοοος!!!

Δεν είμαι μέσα μην αγχώνεσαι😂 ....αν ήμουνα θα τους είχα βγάλει όλους στην στεριά ....δεινός κολυμβητής γαρ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Γιώργη ,χελμε,...όλα καλά ρε συ?

Καλύτερα δε γίνεται Βάγγο!!!

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλάνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...