Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, thesprotos said:

Χαιρόταν οι γιαμπανακηδες στον Άλφα πριν λίγο στις ειδήσεις... Οτι λέει στην Ελλάδα είναι πάντα καλοκαίρι και η θάλασσα είναι γιατρός και κάτι τέτοια αναλατα😡😡😡

Καλύτερα να ακούς ράδιο πιο καλό θα σου κάνει..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Καλησπέρα στην παρέα! Δεν έκανε τελικά ομίχλη παρόλο που η υγρασία ήταν πολύ αυξημένη στο 98% η μέγιστη τιμή το ξημέρωμα !! πάλι όλα έσταζαν το πρωί εδώ στο Μακροχωρι! Ηλιοφάνεια λοιπόν όλη μέρα και 20αρι μέγιστη ανοιξιάτικες συνθήκες ενώ το πρωί είχαμε 6,5 βαθμούς ελάχιστη ! Στους 14,1 τώρα μαλάκωσε ο καιρός με ήδη την υγρασία στο 87%….

Τελικά εν το μεταξύ για να διορθώσω την αναφορά μου επειδή ήμουν σε κλειστό χώρο και μέχρι τις 6 που πήγα στη δουλειά δεν είχε ομίχλη θώρησα ότι δεν βγήκε, όμως μου είπαν οι δικοί μου και γνωστοί ότι έβγαλε τελικά ομίχλες σε Βέροια και Μακροχώρι αλλά διαλύθηκαν σχετικά γρήγορα έως τις 9-10 το πολύ....😀 λέω κι εγώ 98% υγρασία και δεν έκανε τελικά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15.3 βαθμοί και 92% σχετική υγρασία, μονόδρομος η ομίχλη σήμερα, εκτός, αν πέσει η απόλυτη υγρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16.2 και 81% υγρασία έξω 

20.8 και 72% υγρασία μέσα...

Ανεβαίνει η εσωτερική και τα τελευταία 2 βράδυα αρχίζω και σκάω επικίνδυνα με την κουβέρτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες!!14.3 βαθμοι και 93% υγρασια...Την αισθανεσαι την υγρασια στο πετσι σου..Και σημερα εχουν βγει ομιχλες σε αρκετες περιοχες της χωρας...

Ζαγορι εχθες το πρωι.Βουτηγμενο στην Ομιχλη...Του Μανου Γαμπιερακη...

image.jpg

Και Μετσοβο...Του Θεοφανη Κλεισουρα..

image (1).jpg

Διλοφο Ζαγοροχωρια.Του Βασιλη Τσιουρη..

image (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ελάχιστη η ομίχλη στην Λάρισα τελικά. Πάμε για ακόμα μια ζεστή μέρα. Πολύ ομίχλη φαίνεται προς Μακεδονία. Εκτός αν είναι απλά χαμηλή νέφωση, γιατί μοιάζουν στην δορυφορική.

Screenshot_2021-11-04-07-38-39-820_com.android.browser.png

Screenshot_2021-11-04-07-38-15-476_com.android.browser.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανατολη απο τα Σταγειρα Χαλκιδικης με θεα τον Αθωνα.Της Φωτεινης Παρασκευα..

252329454_1071733966999339_3404038041760066320_n.jpg

Γιαννενα..Του Διονυση Μποσιακα..

image (3).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 καλημερα σε ολα τα παιδια!ομιχλες απο χτες το βραδυ εδω.11.7c η ελαχιστη και στους 14.2c τωρα.εικονα πριν μιση ωρα,

iXC0Dh8.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τι αρρώστια είναι αυτή. 17 βαθμοί με 92% υγρασία..

το πρωι οπως ειδα στις καμερες ειχε ομιχλες κυριως προς παγασες-αλυκες....τουλαχιστον οι ομιχλες ειναι της εποχης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

το πρωι οπως ειδα στις καμερες ειχε ομιχλες κυριως προς παγασες-αλυκες....τουλαχιστον οι ομιχλες ειναι της εποχης

της πλάκας ομίχλη όμως, μέχρι 9-9:30 έχει φύγει. Απλά υπομονή λίγες μέρες να φύγει αυτό το σίχαμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντομανικο σήμερα με το που έσκασε ο ήλιος και μάλιστα πολύ χαλαρά .....

3.1 ελάχιστη στα Καλάβρυτα στα 730μ 

Ήδη στους 23 τώρα ....το λες και ακραίο ..

14.9 ελάχιστη ο σταθμός μου χωρίς αναστροφή με πολύ υγρασία και μέγιστη ως τώρα 22.8...

Κανονικό καλοκαίρι στον Ποταμό Κέρκυρας με 26 βαθμούς αυτήν την ώρα 

Φουλ 28αρια η Κρήτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατασταση αμεταβλητη😁μουντη-σκοτεινη μερα με ομιχλη,97% υγρασια και θερμοκρασια κολλημενη(γραμμη νεκρου) 14.7c εικονα πριν μιση ωρα απο το παραθυρο

9ln5oqt.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...