Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 9/12/2021 at 1:11 ΜΜ, dimitris27 είπε:

Χαχα πάλι βλέπω να τρώμε νοτιαδουρες μέσα στα Χριστούγεννα και να χιονοζομαστε πρωτοχρονιά,η χώρα μας έχει αλλεργία στα χειμερινά Χριστούγεννα.Πραγματικα δεν θυμάμαι πια ήταν η τελευταία φορά που είχαμε χιονοπτώσεις παραμονές και ανήμερα..μπας και πρωτοτυπήσει φέτος

2011 νομίζω και 2008 λίγο παραπίσω! Έχει 10ετία δηλαδή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάμε για 12αρια αργότερα να δουμε τι θα δειξουν αλλα προσωπικα για το επομενο Σ/Κ θα περιμενω μεχρι Δευτερα που πιστευω θα υπαρχει καλη εικονα

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=6&date=2021-12-11&model=gfs&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους βόρειους παρατηρώ μια παγωμαρα,για ποιο λόγο?

Πότε έδειξε χιόνια 12 μέρες πριν (γιατί τότε και μετά θα φτάσει αν φτάσει ο Αυλώνας)...??

Όλα καλά πάνε, υπομονή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Στους βόρειους παρατηρώ μια παγωμαρα,για ποιο λόγο?

Πότε έδειξε χιόνια 12 μέρες πριν (γιατί τότε και μετά θα φτάσει αν φτάσει ο Αυλώνας)...??

Όλα καλά πάνε, υπομονή...

Τι παγωμαρα ολα πανε τελεια προς το παρον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε και να έβγαινε το 6αρι και η υποθετική συνέχεια του...

Θα ήταν το ψυχρότερο 10ημερο Δεκέμβρη στην ιστορία, με τρελό χιόνι στα ορεινά της Αττικής και κλείσιμο με πολύ δυνατό χιόνια στην πόλη πριν την Πρωτοχρονιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τι παγωμαρα ολα πανε τελεια προς το παρον

Το λέω γιατί δε βλέπω πόστς από μέλη εδώ πάνω για αυτό...

Και εγώ μια χαρά τα βλέπω, φυσικά ο εχθρός του καλού τό καλύτερο..!!

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Το λέω γιατί δε βλέπω πόστς από μέλη εδώ πάνω για αυτό...

Και εγώ μια χαρά τα βλέπω, φυσικά ο εχθρός του καλού τό καλύτερο..!!

Ε ασχολούμαστε λιγο σημερα και με τα χιονια στα βουνά μας χαχαχαχα...ασε που δεν ειμαστε για ξενυχτξα απο νωριε σαν περσι...περσι ξενυχταγαμε και στη Μήδεια ειχα γινει πτώμα με πήρε ο ύπνος ,,χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ε ασχολούμαστε λιγο σημερα και με τα χιονια στα βουνά μας χαχαχαχα...ασε που δεν ειμαστε για ξενυχτξα απο νωριε σαν περσι...περσι ξενυχταγαμε και στη Μήδεια ειχα γινει πτώμα με πήρε ο ύπνος ,,χαχα

Δεν έχεις κι άδικο.

Το ιδανικό για μένα θα ήταν 20-30 κακοκαιρία β.ελλαδας και 1-10 προσηνεμων (ανάλογα με το μέρος που θα βρίσκομαι χεχεχεχε)

Στα πιο κοντινα δηλαδή στις 20 ο Αυλώνας θέλω να σκάσει Σικελία και να στροβιλίζεται για μέρες,αυτό έχουμε να το δούμε χρόνια στα βόρεια (20 χρόνια από το 2001 είναι πολλά)!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Το λέω γιατί δε βλέπω πόστς από μέλη εδώ πάνω για αυτό...

Και εγώ μια χαρά τα βλέπω, φυσικά ο εχθρός του καλού τό καλύτερο..!!

Ειναι και νωρις ακομα αλλωστε μιλαμε για μετα τις 19 οποτε δεν εχει νοημα ακομα να συζηταμε κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο ανοίγουν, Πισοδέρι Βασιλίτσα. σε αναμονή Ανήλιο Καιμακ και την ίδια ώρα κλειστό ακόμα το Μπόροβετς.Ενδεικτικό του πόσο καλά μπήκε ο χειμώνας φέτος στα βουνά μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O nao ακόμα πιο κάτω! Ίσως το 6 Άρι και μακάρι και ειδικά το άικον να είναι τελείως άκυρα 

15-44-16-nao.sprd2.gif

Διχασμένος ο ΑΟ

15-46-07-ao.sprd2.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

O nao ακόμα πιο κάτω! Ίσως το 6 Άρι και μακάρι και ειδικά το άικον να είναι τελείως άκυρα 

15-44-16-nao.sprd2.gif

Διχασμένος ο ΑΟ

15-46-07-ao.sprd2.gif

Και νομίζω το οτι ειναι μόνιμα κατω ο ναο δειχνει οτι ισως εχουμε κι αλλες ευκαιρίες θα μείνει σε καλο σημείο ο αζορικος δικιο η σημαινει τιποτα αλλο;;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και νομίζω το οτι ειναι μόνιμα κατω ο ναο δειχνει οτι ισως εχουμε κι αλλες ευκαιρίες θα μείνει σε καλο σημείο ο αζορικος δικιο η σημαινει τιποτα αλλο;;;

Πρακτικά σημαίνει αναδιπλωσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειτε ερθει τωρα ειτε αργοτερα να παρακαλαμε να μην καταρευσει το πεδιο υψηλων πιεσεων στο ΗΒ.
καποαι στιγμη δεν γινεται με 1040 να μην αποκοψει κατι καλο και να μας θαψει ειτε ολους ειτε μερικους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε καλό μου άικον... ΒΕΛΤΊΩΣΟΥ ΜΗΝ ΓΊΝΟΥΜΕ ΑΠΌ 2 ΧΩΡΊΑ ΧΩΡΙΑΤΕΣ.

Μπράβο καλό μου. Άντε και άλλη βελτίωση πιο μετά.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ειτε ερθει τωρα ειτε αργοτερα να παρακαλαμε να μην καταρευσει το πεδιο υψηλων πιεσεων στο ΗΒ.
καποαι στιγμη δεν γινεται με 1040 να μην αποκοψει κατι καλο και να μας θαψει ειτε ολους ειτε μερικους

Δυσκολα θα φύγει από εκεί... χθεσινή πρόβλεψη ευρωπαιου

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1639171396626_6875183145565056616.jpeg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1639171744522_6875184604737554237.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Severe_Lover είπε:

Αυτό τυλιχτο παρακαλώ......❗🙏🙏🥶

 

 

Screenshot_2021-12-11-15-58-07-846.jpg

Πολύ ωραία θα ήταν και εκτός αυτού, θα ήταν και αρκετά δίκαιο γιατί κακά τα ψέματα, χρωστάει ένα καλό χιόνι σε Λιβαδειά και Λαμία μετά το φιάσκο και τις μετριότητες της Μήδειας. Αλλά επειδή το έχουμε μάθει το έργο, θα καταλήξει και αυτό χιονιάς της γνωστής ακτίνας των 20χλμ "Αλίαρτος - Θήβα" και μετά θα λέμε πάλι τι έφταιξε.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα κοιτάξτε διαφορά στις 120 το άικον.....άντε τώρα πάρτο σοβαρά ότι και να βγάλει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας θέλω με το μαχαίρι στα δόντια μάγκες. Αυτό που έρχεται χριστουγεννιατικα θα το ξεκοκκαλισουμε όλοι, βόρειοι,  νότιοι,  κεντρικοι, ανατολικοί δυτικοί, νησιωτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...