Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο αυτο το ραν και μετα θα πρεπει να εχουμε συνεχη τσικι τσικι β.δυτικοτερα ετσι ωστε να οδηγησουμε την λιμνη στην αλβανια αποκομενη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

απο αυτο το ραν και μετα θα πρεπει να εχουμε συνεχη τσικι τσικι β.δυτικοτερα ετσι ωστε να οδηγησουμε την λιμνη στην αλβανια αποκομενη

Στα όνειρα μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχε κάνει μεγάλη διόρθωση στο 12αρι στις 60 ώρες και τώρα στο 18αρι στις αντίστοιχες ωρες είναι σχεδόν μπετόν αρμέ.. Πάνω κάτω το ίδιο θα βγάλει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Αυτο μας κάνει?

gens-8-1-276.png

Αν είναι να το πηγαίνει όλο και πιο πίσω στις 300 ώρες , όχι δεν μας κάνει 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Στα όνειρα μας 

ποτε δεν λεω κατι που δεν γινεται.πολλες φορες εστω και εν μερη τα δικα μου χιονοονειρα εχουν βγει παντως...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλα φυγατε ολοι απο πανω?σοβαρα τωρα?😎😋

Οχι Βαγγέλη μου εδώ σταθερά περιμένω σχολιασμό σου. Δεν είσαι μόνος. Αν δεν ακούσω την τελευταία λέξη από εσένα δεν θάβω τίποτα❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bouasss είπε:

Οχι Βαγγέλη μου εδώ σταθερά περιμένω σχολιασμό σου. Δεν είσαι μόνος. Αν δεν ακούσω την τελευταία λέξη από εσένα δεν θάβω τίποτα❄️

ετσι παιδια...ηδη μαλλον παμε για πιο αδυνατο αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει το ίδιο καλός θα βγει για προσηνεμα. Πλέον δύσκολα να αλλάξει κάτι. Μόνο θερμοκρασίες μπορεί να βελτιώσει ή να χαλάσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Κατι μου λεει οτι θα βγαλει και καλυτερο 500αρι σε αυτο το ραν

Οσο περνανε οι μερες μπορει να φτιαχνει το 500αρι αλλα πλεον για εσας υπαρχει το προβλημα μην υπαρξει καν αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Οσο περνανε οι μερες μπορει να φτιαχνει το 500αρι αλλα πλεον για εσας υπαρχει το προβλημα μην υπαρξει καν αυλωνας

Πως το προσδιοριζεις αυτο?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Πως το προσδιοριζεις αυτο?

 

Υπαρχουν αρκετα σεναρια στα ενς που δεν εχουν καν αυλωνα που δεν υπηρχαν μεχρι προχθες....οχι οτι θα γινει αλλα με τη φορα που εχουν παρει τα μοντελα μην τον ψαχνουμε μεχρι αυριο και αυτον τον αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Υπαρχουν αρκετα σεναρια στα ενς που δεν εχουν καν αυλωνα που δεν υπηρχαν μεχρι προχθες....οχι οτι θα γινει αλλα με τη φορα που εχουν παρει τα μοντελα μην τον ψαχνουμε μεχρι αυριο και αυτον τον αυλωνα

Σε αυτη την φαση που φτασαμε τωρα θα πρεπει να ερθουν τα πανω κατω για να γινει αυτο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...