Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χειμωνας στην ελλαδα μετα τον ιανουριο ειναι θετικο οτι χιονισε ηδη σε αρκετα μερη και λιγο πεδινα  πολυ υετος το επομενο διαστημα κυριως βροχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ε φυσικά και δεν λαμβάνω υπ' όψην τις 200+ ώρες, για το ΣΚ λέω ότι δεν θα κάνει τίποτα, όταν δηλαδή ο αντικυκλώνας είναι στα 1040 όπως είπα. Το μετά δεν είναι στις 200+ ώρες, είναι πιο κοντά και φαίνεται ότι πάμε για κατάρρευση και ο αυλώνας να φεύγει ανατολικά.

Που το ξερεις οτι δεν θα κανει τιποτα το ΣΚ; Επειδη δεν εχει -8 στα 850; Απολαυσε οτι ερχεται γιατι δεν ζουμε και Αμερικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Που το ξερεις οτι δεν θα κανει τιποτα το ΣΚ; Επειδη δεν εχει -8 στα 850; Απολαυσε οτι ερχεται γιατι δεν ζουμε και Αμερικη

Τι -8, ούτε -6 δεν έχει και το χαμηλό είναι στο γάμο του Καραγκιόζη και όπου έχει υετό οι Τ στα 850 είναι ακόμη πιο πάνω. Το σπάσιμο είναι ότι αυτά γίνονται με τόσο καλο αζορικό, χάνεται πολύ μεγάλη ευκαιρία για κάτι δυνατό. Μακάρι να πέσω έξω αλλά βρε παιδιά, και συγνώμη για τον τόνο, απλά ότι βλέπουν τα μάτια μου λέω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τι -8, ούτε -6 δεν έχει και το χαμηλό είναι στο γάμο του Καραγκιόζη και όπου έχει υετό οι Τ στα 850 είναι ακόμη πιο πάνω. Το σπάσιμο είναι ότι αυτά γίνονται με τόσο καλο αζορικό, χάνεται πολύ μεγάλη ευκαιρία για κάτι δυνατό. Μακάρι να πέσω έξω αλλά βρε παιδιά, και συγνώμη για τον τόνο, απλά ότι βλέπουν τα μάτια μου λέω.

Ειναι ο πρωτος αυλωνας που κατεβαζει αυτος ο αζορικος. Τελος παντων συμβουλη μου ειναι να απολαυσεις οτι ερθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Που το ξερεις οτι δεν θα κανει τιποτα το ΣΚ; Επειδη δεν εχει -8 στα 850; Απολαυσε οτι ερχεται γιατι δεν ζουμε και Αμερικη

Ουτε η Αμερικη εχει κρυα φετος...

gfsna-1-6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Ειναι ο πρωτος αυλωνας που κατεβαζει αυτος ο αζορικος. Τελος παντων συμβουλη μου ειναι να απολαυσεις οτι ερθει

Κάτσε να δούμε αν θα μείνει και τίποτα στο τέλος από υετό 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ουτε η Αμερικη εχει κρυα φετος...

 

Ναι αλλα μια ψυχρη εισβολη να κανει εκει χιονιζει παντου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Κάτσε να δούμε αν θα μείνει και τίποτα στο τέλος από υετό 😛

Ποτε δεν ξερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρα. Όπως εχουμε πει πολλακις, ο ΚΑΤΑΠΙΟΝΑΣ δεν εχει πει την τελευταια του λεξη.😎 Επίσης, την Παρασκευή θα ειμαστε σοφοτεροι. Remember?

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα. Αυτό που μου τη σπάει πιο πολύ είναι ότι αν βγει έτσι,  θα  είναι τεράστια χαμένη ευκαιρία που για τόσες μέρες ο μέσος όρος θα είναι καπου -3 με -5 χωρίς αποτέλεσμα. Κάποια στιγμή θα ανέβει και ...  άντε να τον ξανάριξεις μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χανεται ο αζορικος χωρις κανενα αποτελεσμα...και θα γυρισει τουμπα ο καιρος παλι σε νοτιαδες για να περασουμε τις επομενες 15-20μερες κ να φυγει κ ο Γεναρης με 0 στο πηλικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτικότερα ο Ευρωπαίος από το χθεσινό 12αρι,αν έχει τον λεπτό Αυλώνα του τζόγου θα έβγαινε πολύ ωραίο για στερεά.Ομως τα περιθώρια για ένα μεγάλο χιόνι τελειώνουν για εδώ,μόνο θαύμα.Ενα καλό πέρασμα μπορούμε να το πετύχουμε όμως..

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Πάμε για του χρόνου 

Καλημέρα φίλε. Νομίζω ότι στο όνομα χρήστη που έχεις επιλέξει το m πρέπει να το κάνεις n.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherfan είπε:

Καλημέρα φίλε. Νομίζω ότι στο όνομα χρήστη που έχεις επιλέξει το m πρέπει να το κάνεις n.

Χαχαχαχ το ξέρω απλά έτσι το είχα και στο παλιό φορουμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμπειρικά και μόνο μετά από περίοδο κρυου όλο και καποιο χαμηλό από τα δυτικά έρχεται. 

Ας το περιμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Αζορ που είσαι ;;; 

Εδώ είναι τόσες μέρες με 1040mb αλλά αυλώνας πουθενά. Ε δεν θα είναι για πάντα εδώ ο Αζορικός, αυτό είναι που πρέπει να καταλάβουμε. Και δεν μιλάω μόνο για την περιοχή μου. Ειδικά οι προσήμενοι θα πρέπει να είναι οι πιο ξενερωμένοι που έχει σωστό αντικυκλωνα, ο αυλώνας έρχεται στο Αιγαίο και κατεβαίνει μόνο ένα πεθαμένο -4..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως οσο παει το ματι τα βορεια δε βλεπω να εχουμε ευκαιρια. η μονη ελπιδα ειναι με νοτιαδοχαμηλο στο τελος του παρατεταμενου κρυου. Πληρως ανορθοδοξα οπως τοσα χρονια! Παμε παρακατω κ βλεπουμε την επομενη ευκαιρια με ενα χαμηλο ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο αν γινει καμια κύκλο γένεση απο το πουθενα εκει στις 70 ωρες ισλανδια μερια η τα χαμηλα που εχουν δημιουργηθεί νοτια της Γροιλανδίας δεν αφήσουν τον αντικυκλωνα να ριτζαρει βδ υπαρχει ελπιδα αλλιως απο του χρονου και βλεπουμε…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...