Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ilovesmow είπε:

Εμείς είμαστε οι ζογκλέρ που κοιτάμε στις 200+ ώρες

Αυτο κάνουμε τουλάχιστον εγώ , απο το 2000 αυτό είναι το μόντελινγκ ψυχοφθόρο με συγκινήσεις φαπες εκπλήξεις αγωνία  τρελα  αδρεναλίνη κτλ πολλά συναισθήματα.με εναλλαγές...το έτοιμο στις 96 72 ώρες δεν έχει αξία μαγεία εκ του ασφαλούς όλοι μετά και οι μετεωρολόγοι καναλιών τα λένε καλά όταν κλειδώνει κάτι κοντά είναι αδειο.... ζογκλέρ έγινε ο Τζιφός  τώρα.....παλιά έπιανε δύο βδομάδες δέκα μέρες τις εισβολές σχεδόν πάντα το χειμώνα ....! τα τελευταία χρόνια τον χάλασαν με τις αναβαθμίσεις λιγότερα χρήματα δίνουν ίσως... Το 2004 είχε πιάσει και τους δύο αυλωνες δύο βδομάδες σχεδόν πρίν....τι να λέμε τόσα χρόνια πρίν...χαλάσανε όλα τα μοντέλα καμία εμπιστοσύνη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Που είστε ρε @Galanto @nikolas 2365 μ αφήσατε προσωπικό ασφαλείας  ;;;  12Z ΡΕΕΕ ωνσγγΒΥΕΠΚΣΚΑ

Κι άλλη πίκρα θα πάρουμε; ;χαχαχαχα άντε πάμε να δούμε τι θα βγάλει κι αυτό έτσι κι αλλιώς δεν εχω τίποτα άλλο να κανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κι άλλη πίκρα θα πάρουμε; ;χαχαχαχα άντε πάμε να δούμε τι θα βγάλει κι αυτό έτσι κι αλλιώς δεν εχω τίποτα άλλο να κανω

Δεν έχουμε να χάσουμε κάτι πλέον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κι άλλη πίκρα θα πάρουμε; ;χαχαχαχα άντε πάμε να δούμε τι θα βγάλει κι αυτό έτσι κι αλλιώς δεν εχω τίποτα άλλο να κανω

Έχεις ακόμα χρόνια ρε συ μπροστά σου για πίκρες.. Τι να πούμε κι εμείς στα  56;;  και μακάρι να είναι οι πικρες για τον καιρό και μόνο φιλαράκι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Έχεις ακόμα χρόνια ρε συ μπροστά σου για πίκρες.. Τι να πούμε κι εμείς στα  56;;  και μακάρι να είναι οι πικρες για τον καιρό και μόνο φιλαράκι... 

Εννοείται σιγα τη πίκρα προσωρινή ειναξ τη ξεπερνά άμεσες αυτη....ατα του καιρού ισως αμα γινει αναδίπλωση στις 31 ίσως παρουμε και κατι νωριτερα..Γιατί το πρώτο σήκωμα θα είναι σίγουρα αποτυχημένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύσκολη η οποία αλλαγή.για πρωτοχρονιά ελπίζω ακόμα σε κάποια γρήγορη αναδίπλωση 

Επεξεργάστηκε από Snow waves
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλεύει να τη κανει την αναδίπλωση ο αζορ 

Για λιγο δ ετα τα καταφερει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παλεύει να τη κανει την αναδίπλωση ο αζορ 

Για λιγο δ ετα τα καταφερει

Οσο στις 96 και  120 ωρες εχουν τοσο διαφορα με ουκμο η συνεχεια που βγαζει ειναι εκτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Οσο στις 96 και  120 ωρες εχουν τοσο διαφορα με ουκμο η συνεχεια που βγαζει ειναι εκτος

Ναι αλλα και το μεσημέρι καποια σεναρια έκαναν αναδίπλωση...άσε που πιστευω και το ουκμο θα έκανε πιο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Που είστε ρε @Galanto @nikolas 2365 μ αφήσατε προσωπικό ασφαλείας  ;;;  12Z ΡΕΕΕ ωνσγγΒΥΕΠΚΣΚΑ

Το επιτελείο μου μού λέει ότι ο Γενάρης θα είναι παλιακος και επετειακός. Κάτι είχε συμβεί πριν 20 χρόνια τον Γενάρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το επιτελείο μου μού λέει ότι ο Γενάρης θα είναι παλιακος και επετειακός. Κάτι είχε συμβεί πριν 20 χρόνια τον Γενάρη. 

Το επιτελείο σου έχει απολυθεί , αλλα δε στο είπανε..Εδω έχουμε τα ''δικά μας '' παιδιά επάνω..  Μάθε μπαλίτσα αγορι μουυυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...