Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ κρίμα να πάει στράφι τόσος υετός. Βέβαια για το αν θα έχει ανατολικό θα το δούμε, γιατί και τον Φλεβάρη τα μοντέλα ανατολικό έδειχναν ακόμη και όταν είχε ήδη στρώσει 10cm στο δρόμο..

IMG_20211214_110826.thumb.jpg.1efff5317b6f4590e0ddcf486f98e243.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Δεν ξέρω με τι διάταξη θα μπορούσε να βγάλει τόσο χιόνι στη Λαμία..αυτό θέλει 150μμ σε αρνητικές Τ..Το χαμηλό πουτο έβγαλε??Λογικά θα είναι στάσιμο στα ανοιχτά της πελ/Νήσο..αιδώς ήταν παρόμοιο με το 87 σε πιο πιο ενισχυμένη σύγκλιση..

Έτσι ακριβώς. Χαμηλό στο Νότιο Ιόνιο το οποίο σταδιακά κινείται προς Κυκλάδες και Μαύρη θάλασσα. Επίσης τώρα που το είδα πιο αναλυτικά το 1 μέτρο το δίνει το σαββατοκύριακο(!) και στις 22-24/12 απλά ρίχνει λίγο ακομή μέχρι να φτάσει 1.5-2μ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω αυτό το σενάριο βγάζει δυνατό πέρασμα μέχρι και την Θεσσαλία..Πάμε για τζιφο τώρα,θεωρώ ότι θα έχουμε κάποιες ανατολικές μετατοπίσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλύτερο για εδώ απ' το πρωινό σε θερμοκρασίες. Σούπερ 

Καλύτερο σε σε όλα για τα προσυνεμα ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Νομίζω αυτό το σενάριο βγάζει δυνατό πέρασμα μέχρι και την Θεσσαλία..Πάμε για τζιφο τώρα,θεωρώ ότι θα έχουμε κάποιες ανατολικές μετατοπίσεις

Με τα δεδομενα τα σημερινα το καλυτερα σεναριο ειναι να φτιαξουν και αλλο παιος ουκμο και να δωσουν χιονοπερασμα απο θεσσαλια δυτ.μακεδονια..αφου καταληξει ο υετος προσηνεμα..το ονειρο ειναι να ξυπνησουμε αυριο και να δουμε κεντροβορειο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Καλύτερο σε σε όλα για τα προσυνεμα ναι

Άλλη μια τέτοια μετατόπιση δυτικα και θα μαστε στο παιχνίδι κι εμεις....λιγο θελει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Άλλη μια τέτοια μετατόπιση δυτικα και θα μαστε στο παιχνίδι κι εμεις....λιγο θελει

Σας είπα να περιμένετε χθες. Τα μοντέλα θέλουν χρόνο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω χαλιεμαι γτ το πολύ δυνατο που θα ηταν για μετα ( 24-27) φαίνεται πλεον απιαστο. 

 

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Εγω χαλιεμαι γτ το πολύ δυνατο που θα ηταν για μετα ( 24-27) φαίνεται πλεον απιαστο. 

 

Οδυσσέα μέχρι τότε θέλουμε 9 μέρες. Το ξέρεις ότι είναι νωρίς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Εγω χαλιεμαι γτ το πολύ δυνατο που θα ηταν για μετα ( 24-27) φαίνεται πλεον απιαστο. 

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου.μαλλον αποχαιρετά με το μετα.εχει μέρες ακόμα αλλά φαίνεται να χαλάει.απο χθεσ έχει ξεκινήσει η φαπα για εκείνο το διάστημα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Έτσι ακριβώς φίλε μου.μαλλον αποχαιρετά με το μετα

Η ταση για μετα ειναι η ιδια πρωτα σε εμας ιταλια και μετα προς νεο ετος κεντρικη ευρωπη κλπ δυναμεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Οδυσσέα μέχρι τότε θέλουμε 9 μέρες. Το ξέρεις ότι είναι νωρίς 

Δες πως ξεκορδονιασαν τα ens. 

Επισης πλεον εκει δεν φοβομαστε τα δυτικα αλλα ανατολικα σεναρια αφου δεν φαίνεται να μενει ο αζορικος σε σωστή θέση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μαντεψια ο τζιφος θα έρθει ανατολικά να συναντήσει τα άλλα 

Στο ιδιο σημειο ειναι ολα πλεον πανω κατω απλα ο χωρος που δινουν στον αυλωνα αλλαζει λιγο οποτε ολα στο παιχνιδι ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μαντεψια ο τζιφος θα έρθει ανατολικά να συναντήσει τα άλλα 

Με έκαψες παει ακλαφτος θα πάω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Με έκαψες παει ακλαφτος θα πάω χαχαχα

Δεν μας λυπάται ο Θεός ν στείλει μια χιονομπαλα πάνω μας να στροβιλίζεται Ιόνιο Αιγαίο και να χιονιστουμε όλοι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δεν μας λυπάται ο Θεός ν στείλει μια χιονομπαλα πάνω μας να στροβιλίζεται Ιόνιο Αιγαίο και να χιονιστουμε όλοι. 

Ετσι θα μπορούσε να ειναι το επομενο αλλα μας εφτυσε τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παμε τζιφε ξεκινα φέρε τον κεντροβορειο τον παλιακο

Τι αλλαγή ψυχολογίας είναι αυτή; Τώρα κατάλαβα. Χθες έπαιζες μπάλα με αντίστροφη ψυχολογία να τους μπερδέψεις πονηρέ 😂 ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με τα δεδομενα τα σημερινα το καλυτερα σεναριο ειναι να φτιαξουν και αλλο παιος ουκμο και να δωσουν χιονοπερασμα απο θεσσαλια δυτ.μακεδονια..αφου καταληξει ο υετος προσηνεμα..το ονειρο ειναι να ξυπνησουμε αυριο και να δουμε κεντροβορειο χαχαχα

Τα βρήκατε μια χαρα τα φιλαράκια Θεσσαλοί και Δυτικομακεδόνες ετσί? Εμείς οι Κεντρικομακεδόνες στην απόξω. Καλάαααα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...