Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ορίστε οι δείκτες κατι μειον 2 που έβγαινα χτες .ευρωπαιος στις 240...Και τελικά ουτε θα χιονισει στις 18 , 19 και το άλλο θα τη κανει για λιμάνια μενα χαχαχα...

Αν κα ετσι οπως ερχετια εμενα εδω με βολεύει να πάει ισπανια και ιταλια θα είμαι οριακά για χιονια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νυφίτσα για τα βόρεια στις 21-22/12 και υποψηφιότητα ουκρανικού Κογκα για τα προσηνεμα, λίγες μέρες μετά (γύρω στις 25/12). Αυτό που έρχεται το ΣΚ είναι για μάλλον ημιορεινά Στερεάς και ανατολικής Θεσσαλίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον πολύ υετό τον βγάζει με -5 στα 850 εδώ. Αν βγει Χ στο Αιγαίο λογικά θα έχουμε Δ-ΒΔ οπότε θα το παλέψουμε. Αλλιώς μια εξόρμηση στα 200μ και πάνω. Ευτυχώς θα είναι ΣΚ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν καταφέρει ισχυρό χιονιά πάντως με τέτοιο block θα είναι κυριολεκτικά καταθλιπτικό.

Όσον αφορά την Αττική και τα κοντινά, αν κάτσει σωστά η διάταξη λογικά πάμε για χιόνια από τα 200-300 και χιονόστρωση από τα 400+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 κεντορβοριεοι απο τον ευρωπαιο έχει καμία 15 άρια για Θήβα και καμία 15 άρια για προσηνεμος 5,6 χρονίζουν χαμηλά αλλά πιο ψηλά και τα υπόλοιπα πολύ ανατολικα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον κατ αρχην οποικς κεντροβορειος εχει τα κοτσια να μπει να δει το σενατιο 29 μεχρι εκει που ανα νεωσε...πανβ από ένα μιση  ετρο στη λαμια

Αρκετοι κεντροβορειοι χιονιαδες ως τις 26..προσηνεμοι ψιχουλα μονο 3 και αυτοί τιποτα σχεδόν αλλα και πολλοί το απολυτα τιποτα για όλους 

 

Επίσης για τα προσηνεμα υπάρχουν ελπίδες για πολυ χαμηλα υψομετρα στις 19 του μηνα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Λοιπον ξατα αρχη οποικς κεντροβορειος εχει τα κοτσια να μεπι αν δει τοσενατιο 29 μεχρι εκει που ανα νεωσε

Αρκετοι κεντροβορειοι χιονιαδες ως τις 26..προσηνεμοι ψιχουλα μονο 3 και αυτοί τιποτα σχεδόν αλλα και πολλοί το απολυτα τιποτα για όλους 

Είναι μέρες μακριά Αντώνη. Οπότε πιστεύω καλύτερα να περάσει αυτό του σκ και μετά να το δούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ωραίος μέχρι εδώ ο μέσος όρος για τα μακρινά 

EDM1-192.gif

Ναι αλλα κοιτα μετα μαζεψε το κρυο επιδη δεν έχει προσηνεμα σεναρια....κοίτα από αυριο που θα εμφανίσει πολλα με γαλλιες και θα τη κάτσουμε τη βάρκα ολοι μας ..φαίνεται από τις 240 αντικυκλωνας απο τα λιντλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν έχει καλό Αζορικό ο αυλώνας είναι ψοφίμι και όταν έχει δυνατό αυλώνα ο Αζορικός είναι της πλάκας. Ε ρε τι τραβάμε 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ναι αλλα κοιτα μετα μαζεψε το κρυο επιδη δεν έχει προσηνεμα σεναρια....κοίτα από αυριο που θα εμφανίσει πολλα με γαλλιες και θα τη κάτσουμε τη βάρκα ολοι μας ..φαίνεται από τις 240 αντικυκλωνας απο τα λιντλ

Σιγά σιγά Αντώνη γιατί είμαστε με τα ζαναξ αυτές τις μέρες. Χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Λοιπον κατ αρχην οποικς κεντροβορειος εχει τα κοτσια να μπει να δει το σενατιο 29 μεχρι εκει που ανα νεωσε...πανβ από ένα μιση  ετρο στη λαμια

Αρκετοι κεντροβορειοι χιονιαδες ως τις 26..προσηνεμοι ψιχουλα μονο 3 και αυτοί τιποτα σχεδόν αλλα και πολλοί το απολυτα τιποτα για όλους 

 

Επίσης για τα προσηνεμα υπάρχουν ελπίδες για πολυ χαμηλα υψομετρα στις 19 του μηνα 

Φιλς μου μπορείς να το ανεβάσεις δεν έχω πρόσβαση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά ο ζιακόπουλος έβαλε το ορόσημο του χιονιά....με την παρατήρηση "απολαύστε το ταξίδι"....οπερ (δικιά μου ερμηνεία) σε βάθος ημερών όλοι κατι θα πάρουμε.....αφήστε τα σημερινά.......μην χαλιέστε με τους χάρτες....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Φιλς μου μπορείς να το ανεβάσεις δεν έχω πρόσβαση 

 

Μεχριι το πρωί των Χριστουγέννων ειναι το τρεξιμοScreenshot_20211214-095631_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...